| Huvudansvarig revisor | Capio S:t Görans Sjukhus AB | 2330 | 3,7 mdkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bokusgruppen AB (publ) | 426 | 2 mdkr (2024) | 307,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Närsjukvård AB | 1191 | 1,9 mdkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bokhandelsgruppen i Sverige AB | 423 | 1,3 mdkr (2024) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Primärvård AB | 743 | 1,2 mdkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Legevisitten AB | 886 | 1,1 mdkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Geriatrik AB | 791 | 980,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bokus AB | 0 | 718,5 mkr (2024) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | White arkitekter Aktiebolag | 431 | 652,2 mkr (2024) | −0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Movement AB | 241 | 507,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Läkarhus AB | 277 | 446,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hjärnhälsan AB | 285 | 377,4 mkr (2025) | 10,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hälso och Sjukvård AB | 214 | 349,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio S:t Göran Radiologi AB | 142 | 348,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordiska VA Teknik AB | 81 | 340,6 mkr (2024) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Artro Clinic AB | 165 | 327 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Sjukvård AB | 192 | 322,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Partner AB | 36 | 277,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Lundby Sjukhus AB | 175 | 271,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Sverige AB | 88 | 264,9 mkr (2025) | −243,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Medocular AB | 120 | 264 mkr (2025) | 7,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Absolent AB | 74 | 259,6 mkr (2024) | 7,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Geriatrik Nacka AB | 219 | 254,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Support AB | 113 | 236,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | IBECO Ingenjörsfirma F. Berglund & Co Aktiebolag | 47 | 219,1 mkr (2024) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialistcenter AB | 103 | 215,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Tvinnesheda Energi Aktiebolag | 0 | 215 mkr (2025) | 9,4 % |
| Huvudansvarig revisor | ELVA ProcessAutomation AB | 11 | 211,8 mkr (2024) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Åby Alebo Energi AB | 0 | 179,6 mkr (2025) | 21,4 % |
| Huvudansvarig revisor | eEducation Albert AB | 93 | 177,8 mkr (2024) | −102,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Avvatech Vatten & Miljöteknik AB | 12 | 177,6 mkr (2024) | 5,4 % |
| Revisor | Capio Orthocenter Skåne AB | 75 | 170,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Nova AB | 73 | 168,5 mkr (2025) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Ortho Center Göteborg AB | 68 | 167,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Spine Center Stockholm AB | 89 | 164,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | ASB VA-automation AB | 67 | 151,2 mkr (2024) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Ortopediska Huset AB | 69 | 140,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Spine Center Göteborg AB | 54 | 132,4 mkr (2025) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hemsjukvård AB | 121 | 131,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lemnhult Energi AB | 0 | 121,6 mkr (2025) | 8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | ViaCon Group AB (publ) | 20 | 120 mkr (2024) | −188,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Jeven AB | 32 | 120 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Ortho Center Stockholm AB | 54 | 119,5 mkr (2025) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Aquasvea AB | 19 | 117,9 mkr (2024) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Vicore Pharma Holding AB | 7 | 114,9 mkr (2025) | 21,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Nova Hälsoval AB | 41 | 113,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Pen Store Sthlm AB | 22 | 112 mkr (2025) | 4,5 % |
| Huvudansvarig revisor | BTJ Sverige AB | 52 | 106,2 mkr (2025) | 7,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Runway Safe International AB | 0 | 104,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Runway Safe AB | 11 | 102,2 mkr (2025) | 214,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Alva AB | 57 | 102,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Rostfria VA-system Sverige AB | 28 | 101,3 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Kirurgkliniken Stockholm AB | 49 | 99,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Gastro Center Skåne AB | 37 | 97,9 mkr (2025) | 2,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Industri & Bygginstallationer i Norden AB | 21 | 95,4 mkr (2024) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Närvård AB | 33 | 77,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Hälsoval Bergaliden AB | 34 | 68,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio SkinDoc AB | 23 | 67,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget Ramson | 16 | 64,1 mkr (2024) | 28,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Gastro Center Stockholm AB | 31 | 63,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Vårdcentral Gävle AB | 32 | 61,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget C.I. Pihl | 10 | 59,7 mkr (2025) | 21,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Dala Kommunalteknik Aktiebolag | 17 | 59,1 mkr (2024) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hälsocentral Norrlandskliniken AB | 39 | 57,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Vårdcentral Johannelund AB | 26 | 56 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kronoberget Energi AB | 0 | 54,5 mkr (2025) | 3,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Urokirurgiskt Centrum Stockholm AB | 9 | 53,8 mkr (2025) | 19,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Combination AB | 30 | 53,5 mkr (2025) | 11,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Gastro Center Göteborg AB | 26 | 52,2 mkr (2025) | −4,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Film AB | 15 | 51,1 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Såg & Betong Sverige AB | 26 | 50,7 mkr (2024) | −24,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Svanesunds Rör Aktiebolag | 11 | 49,4 mkr (2024) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Group Services AB | 18 | 49 mkr (2025) | 420,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Fjällberget Energi AB | 0 | 48,6 mkr (2025) | −5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Bemanning och Rekrytering AB | 28 | 48,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Globen Ögonklinik AB | 24 | 47,6 mkr (2025) | 38,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Göingekliniken AB | 18 | 47 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Familjeläkarna Falkenberg AB | 26 | 47 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Absolent Air Care Group AB | 8 | 46,9 mkr (2025) | 175,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Absolent CKV AB | 3 | 43,6 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | SARSYS AB | 23 | 42,4 mkr (2025) | −38,1 % |
| Huvudansvarig revisor | SR Energy AB | 29 | 41,6 mkr (2025) | −45,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Proco Services AB | 20 | 39,6 mkr (2024) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Riskebo Energi AB | 0 | 37,2 mkr (2025) | 2,0 % |
| Huvudansvarig revisor | ASFT Industries AB | 13 | 33,5 mkr (2025) | 29,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialistkliniker AB | 11 | 33,2 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Emendo AB | 2 | 32,9 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | ABAT AB | 13 | 32,8 mkr (2024) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Neuro Center Göteborg AB | 11 | 30,6 mkr (2025) | 13,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Safe Control Boiler Service i Göteborg AB | 5 | 30,5 mkr (2025) | 11,4 % |
| Revisor | Capio Sports Medicine AB | 14 | 30,4 mkr (2025) | 10,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Uniwater AB | 11 | 27,9 mkr (2024) | 19,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Curera AB | 20 | 27,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Urologcentrum AB | 7 | 27,5 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Safe Control Materialteknik i Göteborg AB | 19 | 27,1 mkr (2024) | 22,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Strawbees AB | 11 | 25,4 mkr (2024) | −11,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Horshaga Energi Aktiebolag | 0 | 24,9 mkr (2025) | −36,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Vårdcentral Kista AB | 14 | 24,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Medicinskt Centrum AB | 10 | 22,1 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Nya Grytsjö Energi AB | 0 | 20,8 mkr (2025) | −17,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Skövde Lunden AB | 20 | 20,8 mkr (2025) | 10,6 % |
| Huvudansvarig revisor | 3VA-SÄKRARE Aktiebolag | 5 | 19,5 mkr (2025) | 48,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Vårdval AB | 9 | 19,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Tandteknik AB | 13 | 18,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Uddared Energi Aktiebolag | 0 | 18,5 mkr (2025) | −6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio AB (publ) | 3 | 17 mkr (2025) | 241,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Mottagning AB | 13 | 16,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Ultraljudsbarnmorskorna i Stockholm AB | 9 | 15 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nya Örbacken Energi AB | 0 | 14,9 mkr (2025) | −43,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Älgkullen Energi AB | 0 | 14,8 mkr (2024) | −36,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Medicinskt Centrum Göteborg AB | 6 | 14,6 mkr (2025) | 5,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Fredriksdals Energi AB | 0 | 14,3 mkr (2025) | −48,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Norrlandskliniken Umeå AB | 10 | 13,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hudcentrum Hagastaden AB | 12 | 12,7 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | LUXBRIGHT AB | 11 | 11,4 mkr (2025) | −170,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Nova Företagshälsa AB | 7 | 11,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Uniwater HoldCo AB | 2 | 8,8 mkr (2024) | 260,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Skövde City AB | 5 | 7,7 mkr (2025) | 21,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Idrottscentrum AB Fusionerat | 5 | 6,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Capio Spine Center Rehab Göteborg AB | 10 | 5,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lincoln Invest Aktiebolag | 0 | 5,4 mkr (2025) | 46,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Proco Innovation AB | 0 | 4,4 mkr (2024) | 42,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hudcentrum vid Sophiahemmet AB | 0 | 3,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lincoln Högen AB | 0 | 3,9 mkr (2025) | 19,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Absolent Fastighets AB | 0 | 3,9 mkr (2024) | 3,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Vicore Pharma AB | 22 | 3,8 mkr (2025) | −13 198,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Go AB | 41 | 3,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Ampd AB | 0 | 3,3 mkr (2025) | −7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hudcentrum Hagastaden Försäkringsmottagning AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | −0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Wåge Nordiska AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | −8,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Runway Safe IPR AB | 0 | 1,1 mkr (2025) | −504,1 % |
| Huvudansvarig revisor | NoFo 4 AB | 0 | 720 tkr (2024) | −26,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Capio Stockholms Ögonklinik Holding AB | 0 | 685 tkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nya Möckelsjö Energi AB | 0 | 127 tkr (2025) | −7 655,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Alzinova AB | 5 | 30 tkr (2024) | −68 510,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lauridsen Rörteknik AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Armada BidCo AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | SmartCraft Group AB (publ) | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Nordiska VA Teknik Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Uniwater TopCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hwita huset Projektutveckling AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | CFME Partners AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | White Intressenter AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hwita Huset Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | SR Vindparker AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Clearpath Aviation Advisors AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lija Christensen AB | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialisttandläkarna Norrköping Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialisttandläkarna Stockholm Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Akademibokhandeln Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Skin Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Hudcentrum vid Sophiahemmet Handelsbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialisttandläkarna Nacka Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | GHP Hud Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Specialisttandläkarna AB | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | GHP International AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Skin AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Arytmicenter Stockholm AB | 8 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Läkarmottagningen Riddarfjärden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | GHP Specialty Care AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Ögonspecialisterna i Stockholm Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Stockholms Ögonklinik AB | 26 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Norrlandskliniken Radiologi AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Capio Norrlandskliniken AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Grumium IT AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Safe Control Engineering i Göteborg AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |