| Revisor | Njurunda Entreprenadmaskiner AB | 12 | 110,6 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Torp's Vattenskärning AB | 15 | 96,8 mkr (2025) | 7,9 % |
| Revisor | Aktiebolaget Sollefteå Service Center | 10 | 93,3 mkr (2025) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Novatron Sweden AB | 25 | 80,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Betonggruppen i Borås AB | 11 | 68,4 mkr (2025) | 13,4 % |
| Revisor | Larssons Guld & Silver Sundsvall AB | 9 | 63,4 mkr (2025) | 10,5 % |
| Revisor | Wiklunds Rör i Sundsvall AB | 18 | 60,5 mkr (2025) | 6,6 % |
| Revisor | Transport och Lagerservice i Sundsvall AB | 0 | 55,5 mkr (2025) | 1,8 % |
| Revisor | Tre Jonsson Bygg AB | 18 | 49,3 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | FD Maskin AB | 17 | 48,7 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Masarin Consulting Group AB | 21 | 40,6 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Unanders Motor Aktiebolag | 10 | 38,3 mkr (2025) | 7,5 % |
| Revisor | Campingtillbehör 4U Norden AB | 8 | 37,8 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | MIKAB Aktiebolag | 11 | 32,6 mkr (2026) | 8,0 % |
| Revisor | Dellhem Montage AB | 47 | 31,5 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Bloco Sundsvall AB | 19 | 31,1 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Venttek Energi & Ventilation AB | 12 | 29,7 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | ProTeknika Nord AB | 14 | 29,3 mkr (2025) | 3,5 % |
| Revisor | Stenslökken Åkeri Aktiebolag | 14 | 28,9 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Effektgruppen AB | 10 | 27,6 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sundsvall Fisk & Logistik Norrland AB | 7 | 27,4 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Jan-Olof Perssons Maskiner Aktiebolag | 1 | 27 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | Sundsvalls Gummiverkstad Aktiebolag | 7 | 26 mkr (2025) | 10,8 % |
| Revisor | Probona Service AB | 0 | 25,4 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | KV Totalentreprenad AB | 8 | 24,7 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | Ånge Mobilkranar Aktiebolag | 18 | 22,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | goLive Consulting AB | 1 | 22,4 mkr (2025) | 2,9 % |
| Revisor | FAST Logging Resele AB | 13 | 21,7 mkr (2026) | 7,6 % |
| Revisor | Åslins Entreprenad AB | 13 | 19,8 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Rödings Fordonsreparationer AB | 4 | 19,1 mkr (2025) | 16,0 % |
| Revisor | Bröderna Edmo AB | 7 | 18,6 mkr (2025) | 13,4 % |
| Revisor | U Maskin AB | 2 | 18,5 mkr (2025) | 3,3 % |
| Revisor | New Customers Sweden AB | 10 | 18,4 mkr (2026) | 8,0 % |
| Revisorsuppleant | Jonas Grelsson Hydraulic AB | 5 | 18,3 mkr (2025) | 11,3 % |
| Revisor | Jämtlands Mobilkranar AB | 0 | 18,2 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Hudiksvalls Guldsmedja AB | 3 | 18,2 mkr (2025) | 3,8 % |
| Revisor | K.P.E. Björkendahl Aktiebolag | 4 | 18 mkr (2025) | 32,0 % |
| Revisor | Bröderna Österlund Schakt och Entreprenad i Hammarstrand Aktiebolag | 5 | 17,4 mkr (2025) | 15,5 % |
| Revisor | Rörkompetens Stockholm Aktiebolag | 8 | 17 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | Tenglunds Trafik och Maskin AB | 6 | 16,6 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | TOF i Sundsvall AB | 4 | 16,5 mkr (2025) | −0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordins Traktorer & Svets Aktiebolag | 9 | 16,4 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Ramsele Järnhandels Aktiebolag | 8 | 16,3 mkr (2025) | −2,6 % |
| Revisor | Dahlén Staf El & Säkerhet AB | 15 | 16,3 mkr (2024) | 11,2 % |
| Revisor | Probona Sport AB | 17 | 16,2 mkr (2025) | 4,7 % |
| Revisor | Team Färdigh AB | 6 | 16,1 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | SJA Food AB | 8 | 15,8 mkr (2025) | 13,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Evonella Garden AB | 12 | 15,1 mkr (2025) | 1,8 % |
| Revisor | Birsta Bilgummi Aktiebolag | 5 | 14,7 mkr (2025) | 5,9 % |
| Revisor | Edvalls Guld AB | 13 | 14,5 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | Restaurang Evig Sommar AB | 10 | 14,4 mkr (2024) | 10,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Rehn VVS & montage i Timrå AB | 6 | 14,3 mkr (2025) | 6,9 % |
| Revisor | Park bageri och konditori i Äppelviken AB | 12 | 14,1 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | Nordingrå Alltekniska Verkstäder AB | 12 | 13,7 mkr (2025) | 3,4 % |
| Revisor | BR Power Line AB | 9 | 13,6 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Sköns Traktorstjänst AB | 9 | 13,6 mkr (2025) | 39,2 % |
| Revisor | Emil Moberg Bygg&Mark entreprenader AB | 1 | 13,5 mkr (2026) | 15,2 % |
| Revisor | M Larsson entreprenad AB | 7 | 13,5 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | Foderbua i Solberg AB | 3 | 13,4 mkr (2025) | 12,5 % |
| Revisor | Sundsvalls Bildetaljer Aktiebolag | 3 | 13,3 mkr (2026) | 0,4 % |
| Revisor | Tuna Björka Miljömaskiner AB | 15 | 13,2 mkr (2025) | −6,5 % |
| Revisor | FM partners Entreprenad AB | 19 | 13,1 mkr (2025) | −9,6 % |
| Revisor | Sundsvalls montage och belysning AB | 4 | 12,7 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Sill & Strid AB | 11 | 12,6 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | JAS TAK & FASAD AB | 12 | 12,4 mkr (2024) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Milsvida AB | 5 | 12,4 mkr (2025) | 2,9 % |
| Revisor | Micke Flodins Transport AB | 9 | 12,3 mkr (2025) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Mattias Henriksson Entreprenad AB | 3 | 12,1 mkr (2025) | 9,7 % |
| Revisor | Handmaskinservice i Sundsvall AB | 6 | 11,6 mkr (2025) | 5,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Sjöstadens Bygg och Entreprenad AB | 3 | 11,5 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Aktiebolaget Stööks Skoaffär | 0 | 11,2 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | IW Adore You AB | 5 | 11,2 mkr (2025) | 18,3 % |
| Revisor | Dosis Entreprenad AB | 9 | 11,2 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | Glas & Ramar i Östersund AB | 4 | 11,1 mkr (2025) | 3,7 % |
| Revisor | ÅLG Skogsentreprenad Aktiebolag | 8 | 10,9 mkr (2025) | 5,0 % |
| Revisor | LD Logging AB | 4 | 10,8 mkr (2025) | 13,2 % |
| Revisor | Västernorrlands Bärgningstjänst AB | 7 | 10,4 mkr (2025) | 3,9 % |
| Revisor | Ahnborg Arkitekter AB | 7 | 10,4 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | 3 Bleka 1 stek AB | 7 | 10,3 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | BarenTorget i Sundsvall AB | 7 | 10,3 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | Dmontage AB | 3 | 10,2 mkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | T.Viklund AB | 4 | 10,2 mkr (2026) | 3,1 % |
| Revisor | K-street Advisors AB | 7 | 10,2 mkr (2025) | 20,1 % |
| Revisor | Förskolan Blå Draken AB | 10 | 9,7 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Lindahls Golv & Kakel AB | 5 | 9,7 mkr (2025) | 9,1 % |
| Revisor | Bilkonsult Sundsvall AB | 4 | 9,6 mkr (2025) | −7,2 % |
| Revisor | Sundsvalls Havskrog AB | 7 | 9,6 mkr (2025) | 7,4 % |
| Revisor | Thomas Ahlms Bygg & Kakel AB | 6 | 9,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | ProEngine Nord AB | 3 | 9,4 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Claes Johansson Mark & Anläggning AB | 2 | 9,3 mkr (2025) | 31,1 % |
| Revisor | Gölcin AB | 15 | 9,2 mkr (2024) | 1,7 % |
| Revisor | Strömsons Kläder i Sundsvall Aktiebolag | 4 | 9,1 mkr (2025) | 7,2 % |
| Revisor | Skog & Ekonomi Nord AB | 3 | 9,1 mkr (2025) | 20,7 % |
| Revisor | Rådoms entreprenad AB | 5 | 8,8 mkr (2025) | 1,9 % |
| Revisor | Matfors Truckservice Aktiebolag | 0 | 8,8 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Roséns Mätservice AB | 4 | 8,7 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | Bispgårdens Trafikbutik AB | 4 | 8,7 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | Inez Gatukök AB | 7 | 8,7 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | Hampus Jonsson Fastighetsförmedling AB | 3 | 8,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | ML Bygg & Fastighetsservice AB | 8 | 8,3 mkr (2025) | 2,7 % |
| Revisor | PL Hydraulik & Maskin AB | 4 | 8,2 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Aromas Installation i Sverige AB | 4 | 8 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | Wahlcrantz Hantverk AB | 9 | 8 mkr (2025) | 13,7 % |
| Revisor | Bilmäklarna Stenstan AB | 2 | 7,9 mkr (2024) | −0,6 % |
| Revisor | Bydalens Golv Aktiebolag | 0 | 7,8 mkr (2025) | 11,0 % |
| Revisor | Bjenntjänst AB | 7 | 7,8 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | Birsta buketten Dogmai AB | 6 | 7,8 mkr (2025) | −0,9 % |
| Revisor | Verkstan i Sundsvall AB | 3 | 7,7 mkr (2025) | 6,6 % |
| Revisor | Jakobssons Ur & Guld i Hudiksvall AB | 4 | 7,7 mkr (2025) | 6,3 % |
| Revisor | Essviks Bilservice AB | 7 | 7,7 mkr (2025) | −8,7 % |
| Revisor | Per Nygren Montage AB | 3 | 7,7 mkr (2025) | 4,9 % |
| Revisor | Allservice i Fröland AB | 5 | 7,7 mkr (2025) | 7,9 % |
| Revisor | JF Logging AB | 3 | 7,7 mkr (2025) | 7,3 % |
| Revisor | Premotech AB | 3 | 7,5 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Lady Truck AB | 8 | 7,4 mkr (2025) | 3,5 % |
| Revisor | Cambic Skog AB | 4 | 7,3 mkr (2025) | 1,6 % |
| Revisor | Audio Video Design i Sundsvall AB | 3 | 7,3 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | ÅW Hemprodukter AB | 2 | 7,2 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | Östersund Pizza Salladsbaren AB | 6 | 7,2 mkr (2025) | 4,7 % |
| Revisor | Edsén Skog & Hjort Aktiebolag | 4 | 7,1 mkr (2025) | 10,0 % |
| Revisor | 118 Bygg AB | 5 | 7,1 mkr (2025) | 9,2 % |
| Revisor | RTM Helgum AB | 6 | 7 mkr (2025) | 7,9 % |
| Revisor | Österforse Transport AB | 2 | 7 mkr (2025) | 14,6 % |
| Revisor | Måsen Bygg & Projektledning AB | 7 | 7 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Dealbooster Sverige AB | 3 | 6,9 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | E-bygg i Stockholm AB | 6 | 6,8 mkr (2025) | −11,7 % |
| Revisor | Solveigh Englund Maskin Aktiebolag | 3 | 6,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Gisslins Mark och Gräv AB | 3 | 6,8 mkr (2025) | 9,5 % |
| Revisor | Hudik Bärgar'n Peter Norén AB | 3 | 6,7 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | Mindfeeder AB | 1 | 6,7 mkr (2025) | 20,2 % |
| Revisor | CTService AB | 2 | 6,5 mkr (2025) | 17,3 % |
| Revisor | K.G's Rör i Sundsvall AB | 3 | 6,5 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Fröbergs Bil & Däckservice AB | 3 | 6,5 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | Hovs Lantbruk AB | 3 | 6,4 mkr (2025) | 11,2 % |
| Revisor | MH Transport Östersund AB | 6 | 6,4 mkr (2025) | 6,9 % |
| Revisor | AB EarCare - Din Hörselkonsult i Sverige | 1 | 6,1 mkr (2025) | 7,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Mittnorrland Bygg AB | 3 | 6,1 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Södermalms Olje & Värme Aktiebolag | 3 | 6,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Bygg1 Jämtland AB | 3 | 6 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Lagmansören Åkeri AB | 2 | 5,9 mkr (2025) | 20,6 % |
| Revisor | Nordisk Fastighetsoptimering AB | 10 | 5,8 mkr (2025) | 10,2 % |
| Revisor | Bee Analytics AB | 4 | 5,8 mkr (2025) | 9,5 % |
| Huvudansvarig revisor | MidNord Consulting AB | 3 | 5,8 mkr (2025) | 4,4 % |
| Revisor | BA Data AB | 2 | 5,8 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Gävleborg Väg & Mark AB | 3 | 5,8 mkr (2025) | −3,5 % |
| Revisor | Kocak grossist och framtidsrestauranger AB | 5 | 5,7 mkr (2025) | 6,6 % |
| Revisor | Daniels Skogsvård & Allteknik AB | 3 | 5,7 mkr (2025) | 18,0 % |
| Revisor | Strategigruppen Mitt AB | 0 | 5,6 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Hudiksvalls Plåt & Gasol AB | 2 | 5,6 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Tobias Brandt Projektledning AB | 1 | 5,6 mkr (2025) | 11,1 % |
| Revisor | EL i Sundsvall CÅM AB | 4 | 5,6 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Peters Åkeri & Maskin AB | 3 | 5,5 mkr (2025) | 3,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Trusted Solutions Group Sweden AB | 0 | 5,5 mkr (2024) | 3,3 % |
| Revisor | Essö Rental i Sundsvall AB | 3 | 5,5 mkr (2025) | 21,6 % |
| Huvudansvarig revisor | APPEARIT AB | 1 | 5,4 mkr (2025) | 36,7 % |
| Revisor | Esbjörnssons Åkeri i Rörön AB | 2 | 5,4 mkr (2025) | 3,3 % |
| Revisor | Holms bygg och entreprenad AB | 4 | 5,4 mkr (2026) | 0,2 % |
| Revisor | Datorbutiken ÅRB AB | 0 | 5,4 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | Black Bullet AB | 1 | 5,2 mkr (2025) | 20,2 % |
| Revisor | Stefan & Christer AB | 4 | 5,2 mkr (2025) | 6,0 % |
| Revisor | Kim & Rolf Transport AB | 3 | 5,2 mkr (2025) | 5,8 % |
| Revisor | Nordic IT-Distribution AB | 0 | 5,1 mkr (2025) | 43,4 % |
| Revisor | Aho Kakeldesign AB | 5 | 5 mkr (2025) | 6,6 % |
| Revisor | FK Sports and Marketing AB | 0 | 4,9 mkr (2025) | 35,3 % |
| Revisor | Mitt Rör AB | 4 | 4,7 mkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Allgencia AB | 8 | 4,6 mkr (2025) | −10,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Bitoba AB | 2 | 4,5 mkr (2025) | 19,9 % |
| Revisor | Johannedals Mekaniska Verkstad Aktiebolag | 5 | 4,4 mkr (2024) | −17,1 % |
| Revisor | Sundsvalls veterinärmottagning Aktiebolag | 2 | 4,3 mkr (2025) | 9,2 % |
| Revisor | Heviarya restaurang AB | 4 | 4,3 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | J&J Samuelsson Consulting AB | 2 | 4,3 mkr (2025) | 28,7 % |
| Revisor | Schatzi AB | 0 | 4,2 mkr (2025) | 105,3 % |
| Revisor | Etiketten i Hammarstrand AB | 3 | 4,1 mkr (2025) | 7,9 % |
| Revisor | Fredriks Maskin & Entreprenad AB | 2 | 4,1 mkr (2025) | 10,1 % |
| Revisor | Nässéns Svets & Maskin AB | 3 | 4,1 mkr (2024) | 24,5 % |
| Revisor | MOS Garage AB | 3 | 4 mkr (2025) | −9,0 % |
| Revisor | Billsta Trafikskola AB | 3 | 4 mkr (2025) | 31,8 % |
| Revisor | Storåns Energi AB | 2 | 4 mkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | Tandläkare Åke Thimstrand AB | 2 | 4 mkr (2025) | 33,7 % |
| Revisor | M6 i Rörön AB | 0 | 3,9 mkr (2024) | 3,6 % |
| Revisor | Industri Projekt i Sundsvall AB | 2 | 3,8 mkr (2025) | 19,7 % |
| Revisor | Lager1 i Östersund AB | 5 | 3,8 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Karl-Erik Lodins Åkeri Aktiebolag | 2 | 3,8 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Snygg Bygg Delsbo AB | 3 | 3,7 mkr (2025) | 12,2 % |
| Revisor | TransRent AB | 5 | 3,6 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Decron EL AB | 2 | 3,6 mkr (2025) | 23,2 % |
| Revisor | MLC Procurement Consulting AB | 1 | 3,4 mkr (2025) | 31,9 % |
| Huvudansvarig revisor | APMplåt AB | 2 | 3,4 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisor | I Wasell AB | 4 | 3,4 mkr (2025) | 9,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Westro AB | 1 | 3,4 mkr (2025) | −20,1 % |
| Revisor | E.S Entreprenad AB | 1 | 3,4 mkr (2025) | 19,0 % |
| Revisor | MT i Sundsvall AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Bengts Bemanning AB | 1 | 3,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Blomsterfröknarna J & M AB | 3 | 3,2 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Servicepunkten i Täby AB | 3 | 3,2 mkr (2025) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Riviera Blommor i Sundsvall AB | 0 | 3,2 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Tutto Bene AB | 0 | 3,1 mkr (2025) | −18,9 % |
| Revisor | A & P Bäckströms Skogsmaskiner Aktiebolag | 2 | 3,1 mkr (2025) | 13,6 % |
| Revisor | Timrå Automation & Industriservice, TAIS AB | 2 | 3,1 mkr (2025) | 9,8 % |
| Revisor | Katarina Olsson Städ AB | 7 | 3 mkr (2025) | −0,8 % |
| Revisor | MVI Östersund AB | 3 | 2,9 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Wire Lifting i Sundsvall AB | 1 | 2,9 mkr (2025) | 18,3 % |
| Revisor | Park Hotell Maria Westerin AB | 3 | 2,8 mkr (2025) | −3,9 % |
| Revisor | Pelle's Burger i Ö-vik AB | 3 | 2,6 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Tunafrakt AB | 1 | 2,4 mkr (2025) | −1,5 % |
| Revisor | Yourturn AB | 1 | 2,3 mkr (2025) | 34,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Allsign Consulting AB | 1 | 2 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Decron Aktiebolag | 1 | 1,9 mkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | TA-Trä AB | 1 | 1,7 mkr (2025) | −35,2 % |
| Revisor | Linnés Skogsmaskiner AB | 1 | 1,6 mkr (2025) | 13,2 % |
| Revisor | E.T entreprenad AB | 2 | 1,5 mkr (2025) | −33,0 % |
| Revisor | Maxicap Sales AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 17,8 % |
| Huvudansvarig revisor | MULA Fastigheter AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 34,6 % |
| Revisor | Audere Advokatbyrå AS AB | 2 | 1,2 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | Sundsvalls Byggstyrning AB | 2 | 1,1 mkr (2025) | 81,0 % |
| Revisor | E3iE Fastigheter AB | 0 | 1,1 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | Johan Jonsson Invest AB | 0 | 1 mkr (2024) | 19,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Industri Projekt Alnö AB | 0 | 982 tkr (2025) | 59,5 % |
| Revisor | Advertify AB | 1 | 840 tkr (2025) | 18,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Dynord Fastighet AB | 0 | 801 tkr (2025) | 7,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Intense Försäkring AB | 1 | 605 tkr (2025) | 28,3 % |
| Revisor | T.T. Kran o Maskin AB | 0 | 577 tkr (2025) | 146,8 % |
| Revisor | Hudiksvall Plåt & Gasol Fastighets AB | 0 | 566 tkr (2025) | 22,3 % |
| Revisor | Ånge Mobilkran Utbildning Aktiebolag | 1 | 557 tkr (2025) | 14,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Hertzberg Fastigheter AB | 0 | 440 tkr (2024) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Vattu24 AB | 0 | 433 tkr (2025) | 43,6 % |
| Revisor | ELZERA AB | 0 | 425 tkr (2025) | −44,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Allsign Holding AB | 0 | 224 tkr (2025) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | M Sköld Fastigheter AB | 0 | 152 tkr (2025) | −17,8 % |
| Revisor | Ulf Källgren Holding AB | 0 | 34 tkr (2026) | 6 691,2 % |
| Revisor | Pabona Fastighets AB | 0 | 27 tkr (2025) | 214,8 % |
| Revisor | Customer Connect CRM AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Poppy Boo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Industri Projekt Förvaltning i Sundsvall AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | PRABOVO Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Jangelo Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | EIJJA Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Venttek Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Social Technical Service Sweden AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | E3 Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hertzberg Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Andalaca Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Dynord AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Hamilton i Lit AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | M Sköld Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | MUEX Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Yppa Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Svartnora Teknik Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Matfors Måleri AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Myrra vård AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Probona Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |