| Revisor | Vaccinium Invest AB | 0 | 549,4 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisorsuppleant | MATGARD Aktiebolag | 30 | 261,7 mkr (2025) | 4,5 % |
| Revisor | Ransäters Invest AB | 1 | 204,9 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Vestre Production AB | 56 | 119,7 mkr (2024) | 5,6 % |
| Revisor | Vestre Sverige AB (VESTREAB) | 4 | 113,2 mkr (2024) | 5,8 % |
| Revisor | Neso i Munkfors AB | 0 | 95,8 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | TORSBY SKOGS Aktiebolag | 28 | 62,4 mkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Röjdåfors Skogs Aktiebolag | 29 | 57,7 mkr (2025) | 12,0 % |
| Revisor | Karlskoga Isolerings Aktiebolag | 31 | 54,7 mkr (2025) | −1,5 % |
| Revisor | Lars Lerin AB | 1 | 44,9 mkr (2025) | 31,1 % |
| Revisor | Bröderna Odd's Bilar i Karlstad Aktiebolag | 3 | 42,1 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | P-O Henrikssons Gräv AB | 16 | 41,1 mkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | EREO AB | 10 | 40,3 mkr (2025) | 7,4 % |
| Revisor | Hockey Heaven AB | 10 | 35,3 mkr (2024) | 1,5 % |
| Revisor | Berggrens El i Råda AB | 33 | 33,9 mkr (2025) | 5,3 % |
| Revisor | Besterman Sweden AB | 0 | 33,1 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisorsuppleant | Stensson Entreprenad Aktiebolag | 4 | 31,8 mkr (2026) | 8,1 % |
| Revisor | Hagalunds Montage AB | 14 | 31,6 mkr (2025) | 3,4 % |
| Revisor | Hagalunds Invest AB | 1 | 29,9 mkr (2024) | 18,8 % |
| Revisor | B-Stedt of Sweden Aktiebolag | 5 | 29,2 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Nordic Chemical Group AB | 0 | 26,4 mkr (2026) | 21,3 % |
| Revisor | Spets Skogstransporter i Sunne AB | 10 | 24,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | HÄLSOLÄNKEN Aktiebolag | 21 | 24,3 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | Råums Transport AB | 13 | 23,2 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Karlskoga Bilskadecenter Aktiebolag | 10 | 22,9 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Örjan Molander Guld Aktiebolag | 9 | 21 mkr (2025) | 9,0 % |
| Revisor | Juhlins Bygg AB | 11 | 20 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | Johnnys Skogs- & Trädgårdsmaskiner Aktiebolag | 10 | 19,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Värmlands Lastbilskonsult Aktiebolag | 6 | 18,8 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Vänerkyl Aktiebolag | 8 | 18 mkr (2024) | 1,3 % |
| Revisor | Johan Pallin Åkeri Aktiebolag | 12 | 17,2 mkr (2025) | −2,5 % |
| Revisorsuppleant | GRUMS JK BYGG AB | 23 | 17,2 mkr (2025) | −5,8 % |
| Revisor | Munkfors Trädgårdstjänst Aktiebolag | 9 | 17 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisorsuppleant | N. Höök's Byggservice i Hällefors Aktiebolag | 14 | 16 mkr (2025) | −7,6 % |
| Revisorsuppleant | Värmlands Bygg & Montage AB | 5 | 16 mkr (2025) | −1,8 % |
| Revisor | Inges Åkeri i Lesjöfors Aktiebolag | 3 | 15,7 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | Norrstrands Pizzeria AB | 10 | 15,4 mkr (2026) | 14,5 % |
| Revisor | C omsorg AB | 25 | 14,4 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Sallakliniken AB | 5 | 14,2 mkr (2025) | 11,5 % |
| Revisor | Bofab Värmland AB | 3 | 13,2 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Ekshärads Bilcenter AB | 7 | 13,1 mkr (2025) | 3,5 % |
| Revisor | Filipstads Motortjänst AB | 5 | 12,7 mkr (2025) | 1,9 % |
| Revisorsuppleant | Däcko Kil AB | 5 | 12,7 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Christer Sundell Servicestation Aktiebolag | 4 | 12,1 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | Exklusiv Byggservice Värmland AB | 9 | 12,1 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Nöjesbutiken Nora AB | 3 | 12 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | SPÅRAB Aktiebolag | 4 | 11,5 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | MK Servicepartner AB | 4 | 11,3 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | Nya Kötthallen i Töcksfors AB | 1 | 11,2 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Plåt & Maskinmontage i Brattfors Aktiebolag | 12 | 11,1 mkr (2025) | 4,8 % |
| Revisor | HF Marin Sweden AB | 3 | 11,1 mkr (2025) | 4,8 % |
| Revisor | Westsvensk Industriproduktion AB | 8 | 10,8 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Sandvikens Elektriska AB | 6 | 10,7 mkr (2025) | 20,5 % |
| Revisor | Törnbloms Vulkverkstads Aktiebolag | 4 | 10,7 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisorsuppleant | Decision By Heart AB | 11 | 10,6 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | City Tryck i Karlstad Aktiebolag | 6 | 10,5 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | Motorcar i Karlstad AB | 6 | 10,5 mkr (2025) | 7,0 % |
| Revisor | Sjögrens Bil & Motor i Torsby AB | 5 | 10,4 mkr (2025) | 10,5 % |
| Revisor | Jan Rattfält Åkeri AB | 5 | 10,3 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Värmlands Röj- och Linjetjänst AB | 14 | 10,3 mkr (2025) | −0,4 % |
| Revisorsuppleant | I-Sport Retail 11 AB | 4 | 10,2 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | AJ Bygg Karlskoga AB | 9 | 10,1 mkr (2025) | −0,7 % |
| Revisor | Jonas Thoréns Bilservice AB | 5 | 9,9 mkr (2025) | 7,4 % |
| Revisor | Sven Bergs Åkeri Aktiebolag | 6 | 9,9 mkr (2025) | 8,6 % |
| Revisor | Mossfeldts Skogstransporter Aktiebolag | 4 | 9,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | Munkeruds Byggplåt AB | 6 | 9,4 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | GL:s Billack AB | 9 | 9,4 mkr (2025) | −1,6 % |
| Revisor | Munkfors Bil Aktiebolag | 6 | 9,3 mkr (2024) | 1,3 % |
| Revisor | MUNKFORS BILEL NILS O MICKE AB | 5 | 9,1 mkr (2025) | 4,9 % |
| Revisor | Jordskruv i Värmland AB | 2 | 9,1 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Däck City i Örebro AB | 4 | 9 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Låsmästarn i Värmland Aktiebolag | 3 | 9 mkr (2025) | 43,9 % |
| Revisor | Sandgrund Lars Lerin AB | 8 | 8,6 mkr (2025) | 24,9 % |
| Revisor | Corgea AB | 4 | 8,4 mkr (2024) | 3,4 % |
| Revisor | Ambjörby Rör AB | 4 | 8,4 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | Hällefors Plåt &Värme AB | 6 | 8,4 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Zarings Åkeri i Hällefors Aktiebolag | 4 | 8,3 mkr (2025) | 7,2 % |
| Revisor | Väse Svets & Mekaniska AB | 6 | 8,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Lubrication Technology Consulting, LTC AB | 2 | 8,2 mkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Trygga Hem Högkvalitativa Behandlingshem S AB | 11 | 8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Munkfors Förenings- och Konferenscenter AB | 5 | 7,8 mkr (2025) | −2,7 % |
| Revisor | A.N Måleri i Hammarö AB | 8 | 7,7 mkr (2025) | 8,7 % |
| Revisor | Per o. Christina Gren AB | 4 | 7,7 mkr (2025) | 9,7 % |
| Revisor | Bergvärme i Bergslagen AB | 2 | 7,6 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisor | Aktiebolaget Trossnäs Gård | 3 | 7,4 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisorsuppleant | Saneringstjänst i Värmland AB | 2 | 7,4 mkr (2025) | 7,0 % |
| Revisorsuppleant | Höljes Rallycross AB | 1 | 7,3 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisor | Impola Group Byggentreprenad AB | 4 | 7,3 mkr (2024) | 3,8 % |
| Revisor | Glasservice i Kristinehamn AB | 4 | 7,2 mkr (2024) | 3,7 % |
| Revisor | PEMAB Åkeri AB | 2 | 7,2 mkr (2025) | 9,5 % |
| Revisorsuppleant | Hudspecialisten i Karlstad AB | 1 | 7,1 mkr (2025) | 62,8 % |
| Revisor | Goldstorm AB | 5 | 6,8 mkr (2025) | 20,2 % |
| Revisor | Clipodrom i Karlstad AB | 6 | 6,8 mkr (2025) | 3,9 % |
| Revisor | Tingvalla Naprapatklinik AB | 9 | 6,7 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | Br.Nordqvist Trävaru i Ljusnästorp AB | 3 | 6,5 mkr (2025) | 7,4 % |
| Revisorsuppleant | Henrik Adolfssons Ingenjörsbyrå AB | 5 | 6,5 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Lesjöfors El-jour Aktiebolag | 4 | 6,5 mkr (2025) | 6,7 % |
| Revisor | Widell International AB | 0 | 6,4 mkr (2025) | −26,6 % |
| Revisorsuppleant | Karlstad Solskydd Aktiebolag | 5 | 6,4 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | R N Verkstad i Karlskoga AB | 5 | 6,4 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Nygren Åkeri i Torsby AB | 3 | 6,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Taklab1 AB | 6 | 6,3 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | Smart Reklam i Karlstad AB | 6 | 6,3 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisor | A Granbergs Entreprenad AB | 5 | 6,3 mkr (2025) | 5,0 % |
| Revisorsuppleant | Eddie Jansson Virkestransport AB | 2 | 6,3 mkr (2025) | −7,0 % |
| Revisor | Bergkvist Mur & Kakel AB | 6 | 6,2 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Vitsand Transport AB | 2 | 6 mkr (2025) | 10,3 % |
| Revisorsuppleant | ExpressFrakt i Kristinehamn Aktiebolag | 5 | 6 mkr (2025) | 4,3 % |
| Revisor | Motorcar i Hammarö AB | 3 | 5,9 mkr (2025) | 6,2 % |
| Revisor | Prinserud Industrilackering AB | 4 | 5,8 mkr (2025) | 7,2 % |
| Revisor | Jon Engqvist Åkeri AB | 2 | 5,7 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | MJ Office Värmland AB | 3 | 5,5 mkr (2025) | 3,6 % |
| Revisor | JT Kraftkonsult AB | 3 | 5,5 mkr (2025) | 26,2 % |
| Revisor | Hultmans Grävmaskiner Aktiebolag | 4 | 5,4 mkr (2025) | 4,4 % |
| Revisor | H&B Söderholm AB | 3 | 5,3 mkr (2025) | 6,5 % |
| Revisor | Uffes Blås Aktiebolag | 5 | 5,3 mkr (2025) | −4,2 % |
| Revisor | Dalhems förvaltnings AB | 2 | 5,2 mkr (2025) | 10,7 % |
| Revisor | Systrarna Eriksson i Torsby Aktiebolag | 3 | 5,2 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisor | RTB Revision AB | 4 | 5,2 mkr (2025) | 20,7 % |
| Revisor | Edlings Åkeri Aktiebolag | 2 | 5,1 mkr (2025) | 10,5 % |
| Revisor | A. Lövgrens Industri AB | 6 | 4,9 mkr (2025) | 9,6 % |
| Revisor | Bygg & Fritid i Hammarö Aktiebolag | 3 | 4,8 mkr (2025) | −2,9 % |
| Revisorsuppleant | Ransbyviken Skogs AB | 2 | 4,7 mkr (2025) | 4,3 % |
| Revisor | Askersby Bygg AB | 4 | 4,6 mkr (2025) | 3,4 % |
| Revisorsuppleant | Concrete Solution Carlstad AB | 3 | 4,6 mkr (2025) | 17,7 % |
| Revisorsuppleant | Hammarö Grävtjänst AB | 4 | 4,5 mkr (2024) | 1,1 % |
| Revisor | Mellqvist Åkeri AB | 2 | 4,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | EF ELEKTRISKA Aktiebolag | 6 | 4,5 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Fryxdalsgårdar Aktiebolag | 4 | 4,4 mkr (2025) | 10,6 % |
| Revisor | Gösta Noréns Åkeri Aktiebolag | 3 | 4,4 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Finnskoga Transport Mikael Halvarsson AB | 3 | 4,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Kaffestugan i Hagfors Aktiebolag | 4 | 4,3 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Sthyrs Bygg i Grythyttan AB | 1 | 4,3 mkr (2025) | 14,6 % |
| Revisorsuppleant | Frykenveterinären AB | 3 | 4,2 mkr (2025) | 9,3 % |
| Revisor | Torsby Svets & Montage J.O. Nilsson Aktiebolag | 3 | 4,2 mkr (2024) | −2,2 % |
| Revisor | Trossnäs Bergtäkter AB | 0 | 4,2 mkr (2025) | 5,8 % |
| Revisor | Nordisk Serviceteknik AB | 5 | 4,2 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Gunnarssons bygg och plåt värmland AB | 3 | 4,2 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Henrik Olsson Schakt & Planering AB | 2 | 4,1 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | Impola Group Fastigheter AB | 1 | 4 mkr (2024) | −10,7 % |
| Revisor | JIPP i Karlskoga AB | 2 | 3,8 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisor | Sotning & Ventilation i Hagfors AB | 4 | 3,8 mkr (2025) | 4,8 % |
| Revisorsuppleant | Gunnar Jansson Åkeri AB | 1 | 3,8 mkr (2025) | 9,2 % |
| Revisor | KMS Ventilation AB | 5 | 3,7 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisor | JEBS AB | 2 | 3,6 mkr (2025) | 8,7 % |
| Revisor | Bygg Design Per Arwidson AB | 1 | 3,5 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | LightOre AB | 1 | 3,5 mkr (2025) | 19,5 % |
| Revisor | Intro AB Fusionerat | 3 | 3,4 mkr (2024) | 10,4 % |
| Revisorsuppleant | Saneringstjänst i Göteborg AB | 6 | 3,4 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Trossnäs Egendom Aktiebolag | 0 | 3,4 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Gylleby Fastighets Aktiebolag | 2 | 3,4 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Grythyttans Bensin & Service Aktiebolag | 2 | 3,3 mkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | Jonassons Åkeri i Sunne AB | 1 | 3,2 mkr (2025) | 4,4 % |
| Revisor | Jibes Plåt i Hällefors AB | 2 | 3,2 mkr (2025) | 17,1 % |
| Revisor | Sportprodukter i Karlstad AB | 1 | 2,9 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | GR8IT Sundsvall AB | 1 | 2,6 mkr (2025) | 36,9 % |
| Revisorsuppleant | WEVACO, Wermlands VA - Consult AB Fusionerat | 2 | 2,5 mkr (2025) | 17,9 % |
| Revisorsuppleant | Life International Foundation for Ecology Aktiebolag | 4 | 2,4 mkr (2024) | −78,1 % |
| Revisorsuppleant | C Halvardsson Transport AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Risäters Herrgård AB | 3 | 1,5 mkr (2025) | 11,1 % |
| Revisor | Videvikens Bygg AB | 2 | 1,4 mkr (2025) | −25,3 % |
| Revisor | Peter Besterman Aktiebolag | 1 | 1,2 mkr (2025) | 32,4 % |
| Revisor | Ekshärads solkraft AB | 0 | 1,1 mkr (2025) | 64,8 % |
| Revisor | Crunchy AB | 1 | 1 mkr (2025) | 18,3 % |
| Revisor | Jakaw AB | 0 | 792 tkr (2026) | 38,9 % |
| Revisorsuppleant | Expressfrakt Invest AB | 0 | 758 tkr (2025) | 1,6 % |
| Revisorsuppleant | Hästen 2 i Kristinehamn AB | 0 | 660 tkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | EKS Fastighetsförvaltning AB | 0 | 576 tkr (2025) | 30,7 % |
| Revisor | Hartvig Fastigheter AB | 0 | 290 tkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | APP Industriteknik AB | 0 | 240 tkr (2025) | 39,2 % |
| Revisorsuppleant | Styrmannen Företagscenter AB | 0 | 164 tkr (2025) | 243,9 % |
| Revisor | Tingvalla Kliniken Holding AB | 0 | 110 tkr (2025) | 759,1 % |
| Revisor | Hasse Axelsson Holding AB | 0 | 13 tkr (2025) | 5 023,1 % |
| Revisor | Tye Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | APM Holding AB | – | – | – |
| Revisor | Sweden Berry AB | – | – | – |
| Revisor | B.Impola Group AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | P & A Properties AB | – | – | – |
| Revisorsuppleant | Christoffer & Erik Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Videviken Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Carservice Karlstad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Steven Mattson Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | STEKEN Tryck AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Trio Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | 3LG Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Värmlands Pizza AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Revisor | M. Holm Holding i Kristinehamn AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | RoNil Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | EKS Holding i Karlskoga AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Ola Lander Holding i Sunne AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Zaletti AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Matgard Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | funkyFresh Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |