| Revisorsuppleant | Maskinparken Sverige AB | 96 | 412,2 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Malmö Byggcenter AB | 53 | 311,7 mkr (2025) | 6,2 % |
| Huvudansvarig revisor | VG Consulting Sweden AB | 62 | 149,5 mkr (2024) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Doxa Fastighetsstyrning AB | 18 | 89,2 mkr (2025) | −185,1 % |
| Revisor | Elektrikern Södra AB | 27 | 66,6 mkr (2025) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | PA-Kompetens Lön AB | 32 | 63,6 mkr (2025) | 20,0 % |
| Revisorsuppleant | FW Consulting AB | 3 | 60 mkr (2025) | 1,9 % |
| Revisor | Lödde Husbilar AB | 8 | 59,4 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Brattmyrliden Vind AB | 0 | 58,4 mkr (2024) | −50,8 % |
| Huvudansvarig revisor | CN Rood Nordics AB | 3 | 55,7 mkr (2024) | 3,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Tores Allköp Aktiebolag | 19 | 51 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisorsuppleant | Tylömarks Trädgård AB | 30 | 49,7 mkr (2024) | 1,8 % |
| Revisor | Nordic Autos Syd AB | 2 | 45,6 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Hisingens Industri & Skeppsservice AB | 10 | 41,9 mkr (2024) | 3,7 % |
| Revisorsuppleant | Stekhuset på Skomakaregatan AB | 27 | 37,5 mkr (2025) | 11,5 % |
| Revisor | Rörmäster i Skåne AB | 11 | 37,3 mkr (2025) | 7,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Spaulding Ridge Advisory Sweden AB | 9 | 36,3 mkr (2024) | 6,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Åliden Vind AB | 0 | 35 mkr (2024) | −68,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Dreambag Event AB | 5 | 34,7 mkr (2025) | 3,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Manyone Sweden AB | 12 | 33,9 mkr (2025) | 15,5 % |
| Revisor | Jens Möller Byggtjänst Aktiebolag | 11 | 33,4 mkr (2025) | 7,0 % |
| Revisor | Restaurang Bullen AB | 25 | 33 mkr (2025) | 7,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Quality Consulting SLEK AB | 23 | 32,5 mkr (2025) | 7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Altitude Meetings AB | 15 | 31,8 mkr (2025) | −0,9 % |
| Revisor | Sensative AB | 27 | 30,2 mkr (2025) | −33,4 % |
| Revisor | Arbetskraft Öresund AB | 36 | 29,6 mkr (2025) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Milessons Glas & Montage AB | 13 | 27,9 mkr (2025) | 7,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Pi Box i Skandinavien AB | 4 | 27,6 mkr (2025) | 4,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Q & Co STÄD AB | 30 | 21,3 mkr (2025) | 13,7 % |
| Revisor | Öresunds Montage & Bygg AB | 8 | 20,1 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlastaden Media AB | 0 | 19,4 mkr (2025) | −196,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Ilered AB | 23 | 19,2 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisor | Forecom FCE AB | 8 | 19,1 mkr (2023) | 0,6 % |
| Revisor | Convertor Svenska AB | 9 | 18,9 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | SCANDINAVIAN REFRIGERATION AB | 2 | 18,3 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Gäddhänget AB | 8 | 18 mkr (2025) | 8,6 % |
| Revisor | DanBro bygg AB | 5 | 17,4 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Baristashopen Scandinavia AB | 3 | 17,2 mkr (2025) | 4,4 % |
| Revisor | Vibliotek AB | 12 | 16,6 mkr (2025) | 6,9 % |
| Revisor | CDTI SWEDEN AB | 2 | 15,4 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Martinsson&Fergusson AB | 14 | 15,1 mkr (2025) | −0,9 % |
| Revisor | PH Emballage AB | 3 | 15,1 mkr (2025) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Skjuta Kork AB | 11 | 14,6 mkr (2025) | −0,4 % |
| Revisor | escandi project AB | 2 | 14,6 mkr (2025) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | FMX Flower Service Nordic AB | 3 | 14 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Old West AB | 13 | 13,7 mkr (2025) | −1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | TopAuto Halland AB | 1 | 13,7 mkr (2024) | −1,7 % |
| Revisor | ECO KATALYSATORER SVERIGE AB | 1 | 13,4 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Mogotel Kista Hotel AB | 26 | 13,2 mkr (2024) | −124,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Byggnadsfirman Carl Johan Östlund AB | 3 | 13,1 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Metallverk III AB | 6 | 13,1 mkr (2025) | 17,7 % |
| Revisor | Totallack i Malmö AB | 7 | 12,5 mkr (2025) | 31,6 % |
| Revisor | Per Larssons Bil AB | 2 | 12,2 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Greenfield Ventures AB | 0 | 12,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | YR SOFTWARE AB | 14 | 12,1 mkr (2025) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | P.RoofTech AB | 9 | 12 mkr (2025) | −2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Skult Sweden AB | 15 | 11,9 mkr (2025) | −7,3 % |
| Revisor | Bakom Stadshuset AB | 8 | 11,8 mkr (2025) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Bygget vid bron AB | 7 | 11,6 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Luxury Treatments T & L AB | 5 | 11,3 mkr (2025) | 5,0 % |
| Revisor | Albo Byggnadshantverk AB | 3 | 11,3 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Lemongrass AB | 12 | 10,7 mkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | Blomsterpigan i Malmö AB | 9 | 10,6 mkr (2025) | −1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Anita Henry Björn AB | 9 | 10,2 mkr (2025) | 9,9 % |
| Huvudansvarig revisor | PlanEL AB | 6 | 10,2 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Fönster & Dörrmontage i Skåne AB | 8 | 9,9 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Bingsmarkens Restaurang & Camping AB | 3 | 9,7 mkr (2025) | −2,9 % |
| Revisor | Anderod AB | 9 | 9,5 mkr (2025) | −11,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Kviberg Skidanläggning AB | 0 | 9,2 mkr (2024) | −76,7 % |
| Revisor | Tetre Byggentreprenad AB | 4 | 9,1 mkr (2025) | −0,1 % |
| Revisor | Karatekiosken AB | 5 | 9,1 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Slottsstadsmäklarna AB | 9 | 9,1 mkr (2025) | −2,1 % |
| Revisor | Art of Dent Academy AB | 6 | 8,8 mkr (2024) | 5,7 % |
| Revisor | Setconnect Products AB | 3 | 8,8 mkr (2025) | 22,1 % |
| Revisor | Azazel Living AB | 0 | 8,7 mkr (2025) | 27,3 % |
| Revisor | STAVAB Staffanstorps VA-lager AB | 2 | 8,2 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | Söllscher Lantmäterikonsult AB | 7 | 8,2 mkr (2025) | 8,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Perspektiv AB | 3 | 8,2 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Perla Blanca AB | 7 | 7,8 mkr (2025) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Häckklippning i Skåne AB | 6 | 7,6 mkr (2025) | 10,3 % |
| Revisor | Anbrys Entreprenad AB | 3 | 7,6 mkr (2025) | −1,2 % |
| Revisor | Djurkirurgen på Limhamn AB | 4 | 7,5 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | Grönby Bemanning AB | 7 | 7,5 mkr (2025) | 6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Café Pronto i Skandinavien AB | 6 | 7,5 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Invent Medic Sweden AB | 6 | 7,4 mkr (2025) | −70,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Rekproffset i Halmstad AB | 4 | 7,4 mkr (2025) | 12,5 % |
| Revisor | A & I Foods AB | 2 | 7,3 mkr (2025) | −7,1 % |
| Huvudansvarig revisor | TRIO Malmö AB | 3 | 7,2 mkr (2025) | 11,8 % |
| Revisorsuppleant | Maskinen i Stockholm AB Fusionerat | 7 | 7 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Explainer AB | 5 | 6,9 mkr (2025) | 13,2 % |
| Revisor | Malmö City El Aktiebolag | 4 | 6,9 mkr (2025) | 6,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lundonius Investment & Consulting AB | 4 | 6,7 mkr (2025) | −5,9 % |
| Revisor | HELSING MÅLERI AB | 8 | 6,5 mkr (2025) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Lewicki Holding Aktiebolag | 5 | 6,3 mkr (2025) | 11,0 % |
| Huvudansvarig revisor | SpeedyGlans bilvård AB | 9 | 6,2 mkr (2024) | 4,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Autoclean i Halmstad AB | 8 | 5,9 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisorsuppleant | Tylömarks Holding AB | 3 | 5,8 mkr (2024) | 5,7 % |
| Huvudansvarig revisor | MKR Psykologtjänst i Skåne AB | 8 | 5,7 mkr (2024) | −21,0 % |
| Revisor | RPA-Engineering AB | 3 | 5,6 mkr (2025) | 13,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Emko Bilvård i Malmö AB | 8 | 5,5 mkr (2025) | 12,6 % |
| Revisor | Müllers Möbler Aktiebolag | 3 | 5,4 mkr (2025) | −29,0 % |
| Huvudansvarig revisor | SPV Projekttjänster AB | 0 | 5,4 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Fyrqom AB | 4 | 5,4 mkr (2024) | −15,0 % |
| Revisor | SE & R AB | 5 | 5,3 mkr (2025) | 5,0 % |
| Revisor | Indisk Curry Kristianstad AB | 6 | 5,2 mkr (2025) | 8,0 % |
| Revisor | Elektro & Teleservice i Svedala AB | 3 | 5,2 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | P&S Bygg och Renovering AB | 5 | 5,1 mkr (2025) | 6,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Assia i Säffle AB | 3 | 5,1 mkr (2024) | 6,8 % |
| Revisor | Ming Media AB | 4 | 5 mkr (2025) | 41,0 % |
| Revisor | Intervaro AB | 6 | 5 mkr (2025) | 3,2 % |
| Revisorsuppleant | Stefan Widén AB | 2 | 4,9 mkr (2025) | 20,3 % |
| Revisor | Kjellerups Fastighets Förvaltning AB | 0 | 4,8 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | Arleco Uthyrning AB | 3 | 4,8 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | Sandberg & Schultz AB | 2 | 4,7 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Home Again Sverige AB | 5 | 4,6 mkr (2024) | 5,2 % |
| Revisor | Kjellerups Fastighets Service AB | 3 | 4,3 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | Jerker Inredning & Form AB | 5 | 4,2 mkr (2025) | −7,7 % |
| Revisor | Azazel AB | 0 | 4,2 mkr (2025) | −11,0 % |
| Huvudansvarig revisor | YGT AB | 2 | 4,1 mkr (2024) | −0,5 % |
| Revisor | Excello Produktion i Malmö AB | 3 | 4,1 mkr (2025) | −18,4 % |
| Revisor | Medviso AB | 7 | 4,1 mkr (2025) | −8,7 % |
| Revisor | E Olssons Rörläggeri AB | 2 | 4,1 mkr (2025) | −0,7 % |
| Revisor | KLE Transport AB | 5 | 3,9 mkr (2025) | −3,5 % |
| Revisor | Fugleberg Advokater AB | 2 | 3,8 mkr (2025) | 23,7 % |
| Revisor | PZ i Malmö AB | 1 | 3,7 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Lakedi AB | 1 | 3,7 mkr (2025) | 26,0 % |
| Huvudansvarig revisor | My Salary Nordic AB | 4 | 3,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Explainer Hello AB | 6 | 3,7 mkr (2025) | −38,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Nadara Sweden AB | 2 | 3,7 mkr (2025) | 7,4 % |
| Revisor | Adda Mig AB | 4 | 3,6 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisorsuppleant | Görans El i Ystad AB | 4 | 3,6 mkr (2025) | −3,2 % |
| Revisor | Skantriva AB | 1 | 3,4 mkr (2025) | 38,5 % |
| Revisor | The Creative Part AB | 3 | 3,3 mkr (2025) | 7,3 % |
| Revisor | Paintway Måleri AB | 4 | 3,3 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisor | Lunds Musikskola PSS Aktiebolag | 5 | 3,2 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | CRC Nordic AB | 6 | 3,1 mkr (2025) | −13,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Advokat Anders Elvingsson AB | 1 | 2,9 mkr (2025) | 19,0 % |
| Revisor | Anatomic Studios Sweden AB | 5 | 2,6 mkr (2024) | −88,6 % |
| Revisor | IDAMA Consulting AB | 2 | 2,2 mkr (2025) | 556,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlastaden Utveckling AB | 0 | 2 mkr (2025) | −359,0 % |
| Revisorsuppleant | Truly Translational Sweden AB | 2 | 2 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Entreprenadkraft Öresund AB | 3 | 1,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | MX Drift i Staffanstorp AB Fusionerat | 0 | 1,8 mkr (2024) | −22,8 % |
| Revisorsuppleant | Maison Bleu Fastigheter AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | 21,4 % |
| Revisor | Kjellerups Svedala AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Advokathuset Brämberg & Rydén AB | 1 | 1,5 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Advokatbyrån Anders Refthammar AB | 1 | 1,5 mkr (2025) | 37,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bäckar Små Invest AB | 2 | 1,3 mkr (2025) | 226,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Direndi AB | 0 | 1,3 mkr (2026) | 64,0 % |
| Revisor | Studio Midhall Aktiebolag | 3 | 892 tkr (2024) | −362,2 % |
| Revisor | Ligaska Fastighet AB | 0 | 816 tkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | QS Business Consulting AB | 0 | 780 tkr (2023) | −30,1 % |
| Revisor | Vitvå Fastighets AB | 0 | 720 tkr (2025) | 6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Västra Sjöstaden Trelleborg Fastighet 2 AB | 0 | 714 tkr (2025) | −290,8 % |
| Revisor | SOFTWARE IMPROVEMENT GROUP SCANDINAVIA AB | 1 | 699 tkr (2025) | −181,4 % |
| Revisor | Barnlogopederna Sverige AB | 0 | 673 tkr (2024) | 17,5 % |
| Revisor | MaMi 2 invest AB | 0 | 584 tkr (2024) | 100,2 % |
| Revisor | Fundo Fastighets AB | 0 | 469 tkr (2025) | −418,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Lymedic AB | 0 | 282 tkr (2025) | 59,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Myown AB | 0 | 149 tkr (2025) | −15,4 % |
| Revisor | Lödde Husvagnar Aktiebolag | 0 | 115 tkr (2025) | 29,6 % |
| Revisor | Oxhögens Fastigheter AB | 0 | 107 tkr (2025) | 520,6 % |
| Revisor | HubCore AB | 0 | 60 tkr (2023) | −865,0 % |
| Huvudansvarig revisor | GRANOLA Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Doxa Granitor Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | DoxTos Projektstyrning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | GPD Holding Orkestern AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Projektutveckling DoxaFem AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hotell Österskans AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Österskans | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Västra Sjöstaden Holding Trelleborg 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Västra Sjöstaden Holding Trelleborg 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Mmelt Group AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Savvy Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Doxa Aktiebolag | 4 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Altitude Development AB | – | – | – |
| Revisor | Lommemög AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | M&F Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Azureus Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Snowbase AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | MEER Invest Sweden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Sadaf förvaltning AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ånge Storage Solutions AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Emerging.Earth Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | 1 X M Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nikola Milic Förvaltning Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Stemal Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Mmelt AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HA Städtjänster Sverige AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Malmöhus Projekt Handelsbolag | – | – | – |
| Revisor | Pomme Verte AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Mikael Larsson Invest AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisorsuppleant | MP Sverige Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bygget vid bron Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ETS Holding i Svedala AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ALICOSA AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Travel Ideas Europe AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Altitude Meetings Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | PA Kompetens Lön Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Norrbacka Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lobiu Sala AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Garna Stockholm Holding AB | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Cervesa Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ming Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Tang & Duong Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Community Island AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Glue Harbour Construction & Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Sensehome AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Solhällan Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Son & Son Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Excello Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | ES.Jakobsson AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | V.Jakobsson AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Wilpa AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Azazel Consulting AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | FLB-Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Baker Tilly MLT Kommanditbolag | – | – | – |
| Revisor | Blomgus AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Peter Titoff AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Slussmäklarna AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Pinvestia AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Azazel Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | E&P Karlkvist Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | RP Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |