| Revisor | Hazelight Studios AB | 6 | 1,3 mdkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | SJR in Sweden AB | 249 | 440,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Hazelight Games AB | 76 | 417,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | NEWREST INFLIGHT SWEDEN AB | 242 | 275,9 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | Art & Bob AB | 45 | 197,4 mkr (2025) | 22,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Blasieholmens Rederi & Fastighets AB | 102 | 175,1 mkr (2024) | 57,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Rederiaktiebolaget Ballerina | 90 | 173,6 mkr (2024) | 3,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Cloud Software Group Sweden AB | 97 | 157,8 mkr (2025) | 9,0 % |
| Revisor | AIX Arkitekter AB | 93 | 133,9 mkr (2025) | 6,1 % |
| Revisor | Momento Film AB | 6 | 128,8 mkr (2024) | −0,1 % |
| Revisor | Nordic Drama Queens AB | 15 | 128,4 mkr (2025) | 5,8 % |
| Revisor | Breakable Films International AB | 17 | 117,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kopparhus AB | 9 | 94,9 mkr (2024) | 0,3 % |
| Revisor | Network Innovations Sweden AB | 3 | 89 mkr (2024) | 12,8 % |
| Revisor | Hostini AB | 24 | 88 mkr (2025) | 6,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Team Guardab i Sverige AB | 17 | 84,5 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Nevis Productions AB | 3 | 72,8 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Zentropa Sweden AB | 4 | 65,1 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | Art & Bob Television AB | 16 | 63,8 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Creative Society International AB | 14 | 60,4 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Metrohm Nordic AB | 15 | 60,3 mkr (2025) | 17,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Citrix Systems Sweden AB | 14 | 54,7 mkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | AVIAREPS AB | 28 | 43,9 mkr (2025) | 17,0 % |
| Revisor | Ohlogy AB | 9 | 42,7 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | CD Pharmaceuticals AB | 2 | 41,6 mkr (2025) | 18,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Mastery Production AB | 1 | 40,2 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Marcus Komponenter Aktiebolag | 20 | 39,6 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Meta Film Stockholm AB | 9 | 38,8 mkr (2025) | −2,6 % |
| Revisor | Munck Studios AB | 28 | 36,6 mkr (2024) | 0,7 % |
| Revisor | Pounce Light AB | 2 | 36 mkr (2025) | 39,9 % |
| Revisor | Koraten Bygg i Stockholm AB | 9 | 35,6 mkr (2025) | 3,8 % |
| Huvudansvarig revisor | ZignSec AB | 13 | 35,5 mkr (2024) | −34,3 % |
| Revisor | Iris Film AB | 4 | 35,3 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Oxyma Innovation AB | 27 | 34,4 mkr (2025) | −2,3 % |
| Revisor | Christian Larsen AB | 3 | 34 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | Spader Team AB | 6 | 31,4 mkr (2025) | 7,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Creative Society Production Stockholm AB | 10 | 31,3 mkr (2024) | 1,7 % |
| Revisor | Vallonen 2 AB | 0 | 30,8 mkr (2025) | 39,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Kemakta Konsult Aktiebolag | 19 | 29,2 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Breidablick Film Produktion AB | 2 | 29,1 mkr (2025) | 2,0 % |
| Revisor | Aktiebolaget Hörnstenen | 22 | 28,4 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Ranplan Group AB | 43 | 26,7 mkr (2024) | −14,3 % |
| Revisor | Magnus Myrbäck Transport Aktiebolag | 19 | 26,6 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Gamla Enskede Matbod AB | 20 | 26 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Täby Finmekaniska AB | 14 | 25,5 mkr (2025) | 9,4 % |
| Revisor | Sveriges Frisörföretagares Service Aktiebolag | 11 | 25,3 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | HS Teater AB | 4 | 24,7 mkr (2025) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Centas Konferens-TV Aktiebolag | 9 | 24,4 mkr (2025) | 6,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Haman Support AB | 23 | 24,3 mkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Kopparhus Roslagen AB | 0 | 24,1 mkr (2024) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SolarEdge Technologies (Sweden) AB | 10 | 22,3 mkr (2024) | 3,4 % |
| Huvudansvarig revisor | PSA Sweden AB | 4 | 22,2 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Midjiwan AB | 5 | 22,1 mkr (2025) | 31,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Brand Marketing Sweden AB | 11 | 21,9 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | Plastcom Sweden AB | 2 | 21,7 mkr (2024) | 2,2 % |
| Revisor | Keisu Entreprenad AB | 5 | 21,7 mkr (2024) | 0,8 % |
| Revisorsuppleant | Emtra AB | 1 | 20,7 mkr (2024) | 2,9 % |
| Revisor | Keepsake Games AB | 16 | 20,7 mkr (2025) | 22,0 % |
| Huvudansvarig revisor | NEWREST SCANDINAVIA HOLDING AB | 9 | 20,5 mkr (2025) | 15,4 % |
| Revisor | Studio Far Out Games AB | 6 | 20,3 mkr (2025) | 7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Regnology Sweden AB | 6 | 19,8 mkr (2025) | 12,0 % |
| Revisor | Licea Aktiebolag | 0 | 18,7 mkr (2024) | 7,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Summa Linguae Technologies Sweden AB | 2 | 18,7 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | TSG Nordic Gas AB | 9 | 18,2 mkr (2024) | −15,3 % |
| Revisor | Gustaf v Sivers Aktiebolag | 2 | 18,1 mkr (2025) | 17,1 % |
| Revisor | PP Performance AB | 2 | 18 mkr (2024) | 22,1 % |
| Revisor | Vicco Kök & Bad AB | 4 | 17,8 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | ANT Transport AB | 25 | 16,2 mkr (2024) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Klong Intermestic AB | 4 | 16,2 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | Bokningsbolaget Guldgränd 5 AB | 4 | 16,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Scandec System AB | 4 | 15,9 mkr (2024) | −51,8 % |
| Revisor | Hostini House & Hotel AB | 7 | 15,7 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Birdieberridge AB | 11 | 15,6 mkr (2025) | 3,4 % |
| Revisor | Bondi Executive Search AB | 4 | 15,2 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Andréhn - Schiptjenko Aktiebolag | 4 | 13,6 mkr (2025) | −3,5 % |
| Revisor | Hob AB | 2 | 13,3 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | One Solution Group AB | 5 | 13,2 mkr (2024) | 0,3 % |
| Revisor | Advokatfirman Sweger & Boström AB | 15 | 13 mkr (2025) | 29,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Skanstulls Hälsokost AB | 6 | 13 mkr (2025) | 2,3 % |
| Revisor | SFOG Utveckling AB | 0 | 12,3 mkr (2025) | 9,6 % |
| Revisor | Funktionella Rörelser i Stockholm AB | 12 | 12,2 mkr (2024) | 1,0 % |
| Revisor | SMT Radio AB | 0 | 12,1 mkr (2024) | 0,3 % |
| Revisor | Stenhörnet Aktiebolag | 9 | 11,9 mkr (2025) | −60,7 % |
| Revisor | Art & Bob Filmproduktion AB | 1 | 11,8 mkr (2025) | −5,6 % |
| Revisor | Global Redovisning i Stockholm AB | 10 | 11,5 mkr (2025) | 9,7 % |
| Revisor | Södra Eltjänst AB | 9 | 11,2 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | FILM AND TELL AB | 7 | 11 mkr (2024) | 5,4 % |
| Huvudansvarig revisor | S.Ö.-Buss i Södertälje Aktiebolag | 11 | 10,9 mkr (2025) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | S Ö Däck AB | 5 | 10,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Wheeze Aktiebolag | 2 | 10,2 mkr (2025) | 25,5 % |
| Revisor | Albatros Agency AB | 6 | 9,1 mkr (2025) | 8,2 % |
| Revisor | Anaheim Aktiebolag | 0 | 9,1 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Perfex AB | 4 | 9 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisorsuppleant | Tamano Aktiebolag | 6 | 8,6 mkr (2024) | −16,9 % |
| Revisor | FCA Förvaltnings Aktiebolag | 0 | 8,3 mkr (2024) | 9,0 % |
| Huvudansvarig revisor | House of Stories AB | 3 | 8,3 mkr (2024) | 14,9 % |
| Revisor | Total Säkerhet JT AB | 7 | 8,2 mkr (2025) | −14,0 % |
| Revisor | Sund Affärsbyrå AB | 9 | 8,1 mkr (2025) | 44,9 % |
| Revisor | US2U AB | 3 | 8,1 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Strömkajen | 0 | 8,1 mkr (2024) | 33,8 % |
| Revisor | Munck Aerospace Engineering AB | 10 | 8 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kopparhus i Täby AB | 0 | 7,6 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Strong Resources Sweden AB | 2 | 7,5 mkr (2025) | 11,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Neravan 1 | 0 | 7,5 mkr (2024) | 13,7 % |
| Revisor | RMK Respons Marketing Konsult AB | 2 | 7,4 mkr (2025) | 4,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Förvaltningsaktiebolaget Urbanius | 0 | 7 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Karriärguiden Group Sweden AB | 10 | 6,4 mkr (2024) | −83,5 % |
| Revisor | HJC Hjärtcentrum AB | 4 | 6,3 mkr (2025) | 8,2 % |
| Revisor | CL Bergslagen AB | 0 | 6,3 mkr (2024) | 5,4 % |
| Revisor | Lasse Åbergs Museum i Bålsta Aktiebolag | 2 | 5,9 mkr (2025) | 12,8 % |
| Revisor | Henrik Fexeus AB | 1 | 5,8 mkr (2025) | 28,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Ballad Film AB | 2 | 5,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Marebel Förvaltning AB | 1 | 5,6 mkr (2025) | 5,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Bra Golv Skandinavien AB | 1 | 5,6 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | Jacaranda Invest Aktiebolag | 0 | 5,3 mkr (2024) | 9,0 % |
| Revisor | Peace Bakery Productions AB | 1 | 5,2 mkr (2025) | 33,3 % |
| Huvudansvarig revisor | RC Pumpservice AB | 1 | 5,1 mkr (2025) | 42,8 % |
| Delgivningsbar person | SEAC AB | 3 | 5,1 mkr (2024) | −4,8 % |
| Revisor | Torsk Produktion AB | 2 | 5 mkr (2024) | 6,7 % |
| Revisor | Kraftelektro Aktiebolag | 2 | 4,8 mkr (2025) | 3,8 % |
| Revisor | Bobutiken Norra Djurgårdsstaden AB | 3 | 4,8 mkr (2025) | −4,8 % |
| Huvudansvarig revisor | CR Stenby Fastighets AB | 0 | 4,7 mkr (2024) | −29,2 % |
| Revisor | Paint Stockholm AB | 3 | 4,7 mkr (2025) | 4,0 % |
| Revisor | AIX+dps AB | 0 | 4,6 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Art & Bob Film & Drama AB | 5 | 4,5 mkr (2025) | −29,6 % |
| Revisor | Deadline Aktiebolag | 2 | 4,5 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Läsk AB | 1 | 4,5 mkr (2024) | −10,9 % |
| Huvudansvarig revisor | RFC Imports AB | 2 | 4,4 mkr (2025) | 34,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Harmonica Films AB | 16 | 4,3 mkr (2025) | 10,6 % |
| Revisor | Advokat Gunilla Olsson AB | 2 | 4,3 mkr (2025) | 15,0 % |
| Revisor | uno accounting AB | 2 | 4,3 mkr (2025) | 30,7 % |
| Revisor | Nybohov Fastighets Aktiebolag | 0 | 4,2 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Enterprise Performance Management EPM AB | 5 | 4,2 mkr (2025) | 18,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Jacobsson Bygg & Måleri i Stockholm AB | 3 | 3,9 mkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | Slandön Holding AB | 4 | 3,8 mkr (2025) | −41,7 % |
| Revisor | Stenhörnet Nygatan AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Livero Redovisning AB | 3 | 3,5 mkr (2025) | 10,8 % |
| Revisor | Sundsnabb Invest AB | 1 | 3,5 mkr (2025) | 32,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Dekor och Rekond i Södertälje AB | 4 | 3,5 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Sojdelius & Sojdelius AB | 2 | 3,4 mkr (2024) | 5,4 % |
| Revisor | Frideborg Consulting AB | 1 | 3,4 mkr (2024) | 42,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Gimme a break AB | 1 | 3,3 mkr (2024) | 0,2 % |
| Revisor | Heart Medical Stockholm AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 15,5 % |
| Revisor | Babasi Production AB | 1 | 3,2 mkr (2025) | 42,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Ninjahuset AB | 4 | 3,2 mkr (2025) | 9,0 % |
| Revisor | Atmo Media Network AB | 1 | 3 mkr (2025) | 12,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Ophelix Scandinavia AB Inaktivt | 1 | 3 mkr (2023) | – |
| Revisor | Garagefilm International AB | 4 | 2,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | W Executive Search AB | 2 | 2,8 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Victor AB | 1 | 2,8 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Kopparhus Rimbo AB | 0 | 2,8 mkr (2024) | 406,1 % |
| Huvudansvarig revisor | CR Broschen Fastighets AB | 0 | 2,7 mkr (2024) | −44,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Liplid AB | 0 | 2,7 mkr (2025) | −393,4 % |
| Revisor | Roughly right Aktiebolag | 2 | 2,7 mkr (2025) | 16,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Verket Produktion AB | 3 | 2,6 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget Tofaba | 0 | 2,6 mkr (2024) | −2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Agenta Advisors AB | 0 | 2,4 mkr (2025) | 1 418,2 % |
| Revisor | Art & Bob Postproduktion AB | 1 | 2,3 mkr (2025) | 11,5 % |
| Huvudansvarig revisor | 08Industries Rights AB | 1 | 2,3 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Minka Aktiebolag | 0 | 2,3 mkr (2024) | 5,0 % |
| Revisor | Breakable Films AB | 2 | 2,2 mkr (2025) | 112,5 % |
| Revisor | Speedol Omnitrust AB | 1 | 2,2 mkr (2025) | 34,3 % |
| Revisor | Reaction AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Memfis Film AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | S Ö Kanoten 2 AB | 0 | 2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | French Quarter Film AB | 2 | 2 mkr (2025) | 5,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Pallplatsen F13 AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | 0,9 % |
| Revisor | B Sandström Advokatbyrå AB | 1 | 1,9 mkr (2025) | 5,7 % |
| Revisor | Fastighetsaktiebolaget Stadsfyren | 0 | 1,9 mkr (2024) | 40,9 % |
| Revisor | Moodysson & Moodysson AB | 2 | 1,8 mkr (2024) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | The Straw AB | 1 | 1,8 mkr (2024) | −13,8 % |
| Revisor | Rederiaktiebolaget Reut | 1 | 1,7 mkr (2024) | −3,5 % |
| Revisor | Snowcloud Films AB | 1 | 1,7 mkr (2025) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsaktiebolaget Phaeton | 0 | 1,6 mkr (2024) | 14,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Sjöanläggningar och Entreprenad Slandön AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Hinds Promotion Aktiebolag | 3 | 1,6 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | NETC Group Aktiebolag | 1 | 1,6 mkr (2025) | 49,6 % |
| Revisor | Munck Sverige AB | 1 | 1,5 mkr (2024) | 50,1 % |
| Revisor | Helikon Aktiebolag | 2 | 1,5 mkr (2025) | 33,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Crestum Fastigheter AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | −442,6 % |
| Revisor | Gillis Åkesson Advokat AB | 1 | 1,4 mkr (2025) | 28,2 % |
| Revisor | Josef Fares Films AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 29,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Janitor AB | 1 | 1,3 mkr (2025) | 45,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Unloc AB | 2 | 1,2 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | Stenhörnet Spettet AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | 2,7 % |
| Revisor | Filmekonomi Carlston & Janols Aktiebolag | 1 | 1,2 mkr (2025) | 537,6 % |
| Revisor | Åbiz-Åberg Art Film & Design Aktiebolag | 0 | 1,2 mkr (2025) | 36,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Lena & Gösta Linderholm AB | 1 | 1,1 mkr (2024) | −54,4 % |
| Revisor | Stenhörnet Slöinge 2 AB | 0 | 1,1 mkr (2024) | −31,4 % |
| Revisor | Barkalot AB | 2 | 1 mkr (2024) | −63,0 % |
| Revisor | Lasse Åberg Produktion AB | 1 | 1 mkr (2025) | 27,1 % |
| Revisor | Mark och Bostadsplanering i Stockholm Aktiebolag | 2 | 976 tkr (2025) | 14,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Proartist Aktiebolag | 1 | 959 tkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Progressus Medica Aktiebolag | 0 | 951 tkr (2024) | −84,2 % |
| Revisor | Ljudkollektivet Aktiebolag | 0 | 908 tkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Hörnstenen Emund AB | 0 | 901 tkr (2025) | 17,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Latvian Forest Company AB | 0 | 874 tkr (2025) | 519,2 % |
| Revisor | Norwegian Spa AB | 1 | 870 tkr (2024) | −76,7 % |
| Revisor | Bratt Lifestyle Architecture AB | 1 | 867 tkr (2025) | 27,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Tomorrow Media Aktiebolag | 1 | 859 tkr (2025) | −17,8 % |
| Revisor | Stenhörnet Storgatan AB | 0 | 817 tkr (2025) | −5,4 % |
| Revisor | The Curious Nomad AB | 1 | 806 tkr (2025) | −137,2 % |
| Revisor | Stenhörnet Centrum AB | 0 | 772 tkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Zetterqvist Geokonsult AB | 1 | 767 tkr (2025) | 10,4 % |
| Huvudansvarig revisor | RYK GROUP AB | 1 | 718 tkr (2024) | −336,1 % |
| Revisor | Taxinge Film AB | 0 | 706 tkr (2025) | 219,0 % |
| Revisor | LEE Film Stockholm AB | 3 | 704 tkr (2025) | 30,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Grindstugärde AB | 0 | 695 tkr (2025) | −30,2 % |
| Revisor | Akka Premium Water AB | 0 | 688 tkr (2025) | −72,2 % |
| Revisor | Urbdot Fastigheter AB | 0 | 655 tkr (2025) | 41,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Haman Properties AB | 0 | 628 tkr (2025) | 76,1 % |
| Revisor | Aktiebolaget Poetic Property | 0 | 589 tkr (2024) | 19,9 % |
| Revisor | Lejonporten AB | 1 | 551 tkr (2025) | 11,6 % |
| Revisor | Atmo Rights AB Fusionerat | 0 | 537 tkr (2024) | 0,9 % |
| Revisor | Brandhuset AB | 0 | 484 tkr (2025) | −95,9 % |
| Revisor | Memfis Film Rights AB | 0 | 454 tkr (2025) | 2,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Lars Lindgren Antik & Böcker AB | 0 | 440 tkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | Catskill Aktiebolag | 2 | 387 tkr (2024) | −15,0 % |
| Revisor | Tynar Holding AB | 0 | 355 tkr (2025) | 654,9 % |
| Revisor | Stenhörnet Rörläggaren AB | 0 | 348 tkr (2025) | 3,7 % |
| Revisor | Jarramas AB | 0 | 348 tkr (2025) | 26,4 % |
| Revisor | TSG Sverige AB | 0 | 299 tkr (2025) | 4,3 % |
| Revisor | Advokatfirman ReklamJuridik i Sverige AB | 1 | 272 tkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | L A Music Production Aktiebolag | 1 | 252 tkr (2025) | −267,9 % |
| Revisor | Hägring AB | 0 | 248 tkr (2025) | 55,2 % |
| Revisor | Trust Film Sales AB | 0 | 243 tkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Moogiwan AB | 0 | 240 tkr (2025) | 2 890,8 % |
| Revisor | Hillar Loor AB | 0 | 210 tkr (2025) | 46,2 % |
| Revisor | Selected Solutions AB | 0 | 187 tkr (2025) | 15,5 % |
| Revisor | Headlong Development AB | 1 | 164 tkr (2025) | −28,0 % |
| Revisor | Speteby Förvaltning AB | 0 | 154 tkr (2025) | −44,8 % |
| Revisor | Grindstu AB | 4 | 128 tkr (2025) | −2 530,5 % |
| Revisor | Slandön Fastigheter AB | 0 | 125 tkr (2025) | −77,6 % |
| Revisor | Tryffel biz St Hammars AB | 0 | 93 tkr (2025) | −73,1 % |
| Revisor | Sabel Promotion AB | 0 | 75 tkr (2024) | −1 750,7 % |
| Revisor | Stefan Jarl Aktiebolag | 1 | 68 tkr (2025) | −183,8 % |
| Revisor | CDMAR Invest AB | 0 | 52 tkr (2025) | −1 163,5 % |
| Revisor | Stockholm Security Transport AB | 0 | 51 tkr (2025) | 23,5 % |
| Revisor | Creative Society Holding Stockholm AB | 0 | 50 tkr (2024) | 452,0 % |
| Revisor | TESID AB | 0 | 50 tkr (2024) | 16,0 % |
| Revisor | Memfis Film Rights2 AB | 0 | 48 tkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | Triangle of Sadness AB | 0 | 46 tkr (2025) | −230,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Nevis Rights AB | 1 | 29 tkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Byggnadsvård Stockholm AB | 1 | 29 tkr (2025) | −165,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Westöö Collective AB | 1 | 26 tkr (2024) | 81 069,2 % |
| Revisor | K Productions Stockholm Aktiebolag | 1 | 20 tkr (2025) | −180,0 % |
| Revisor | Artful AB | 0 | 18 tkr (2025) | −294,4 % |
| Revisor | Viking Film Aktiebolag | 0 | 6 tkr (2025) | −5 883,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Gimme a break rights AB | 0 | 1 tkr (2024) | −500,0 % |
| Huvudansvarig revisor | TSG Solutions Sweden AB | – | – | – |
| Revisor | D J Teknik AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Red Light Management Scandinavia AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Emperor Zehnder AB | – | – | – |
| Revisor | Oxyma Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Authentic Scandinavia Sweden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Chimney Pot AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Produ-Centas AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | LLD Nybohov Invest Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Velocity Made Good AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Saugatuck Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Omberg Advisory AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Clevberger & Leffler Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Crestum Holding 4 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | CRBert Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Crestum Holding 5 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Crestum Holding 3 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Flintyxan Kapitalförvaltning Kommanditbolag | – | – | – |
| Revisor | Guldgränd 5 Komplementären AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Misselle AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | REDERI STOCKHOLMS STRÖM HANDELSBOLAG | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Hotell & Restaurang Bemanning Sverige AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | NetJobs Career Events AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | PN & LN Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Lundens Fastighetsutveckling AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Tegelpannans Fastighetsutveckling AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Drillbazz AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Båthusen i Stockholm AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Advokatfirman Sweger & Boström Kommanditbolag | – | – | – |
| Revisor | Norrfyren Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Fastighetsbolaget Rue Voltaire AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Buzzard Pharmaceuticals AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Tapira Investment AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ponderus Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Odin AB | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Minna Boström Advokat AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Cordivest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | AB Apriori | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ogunsen AB (publ) | 12 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Anatomic Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Alaton Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Kamerauthyrningen Sweden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Caja Med Konsult AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Viking Skog och Mark AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Breidablick Film Rights AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Myrbäck Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Bengt Rydén AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Marebel AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | House of Alaton AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Atmo Production AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | SentoClone International AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Home Cookin' Music Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Joachim Roos Invest AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Gunros Productions Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | AIX Yngre Intressenter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Advokatfirman Sweger AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Elmagård Capital AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | FINNICKA INVEST Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Wapa Stockholm AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Benbri Partner AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Benbri AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Anaheim Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Memfis Film International AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Museikajens Förvaltnings Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stockholms Ström Rederi och Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Sjösidan Invest Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Iuridicialis Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Investment AB Urbanor | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Heinz Schmidt Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Stenhörnet Slöinge AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |