| Ordförande, Styrelseledamot | Söderport Property Investment AB | 2 | 1,1 mdkr (2025) | 1 532,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Holding AB | 0 | 68,8 mkr (2025) | 1 450,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Kristianstad AB | 0 | 61 mkr (2024) | −12,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Karlskrona AB | 0 | 47,7 mkr (2024) | −84,3 % |
| Styrelseledamot | Nyfosa Danvikscenter Fastighets AB | 0 | 43,4 mkr (2025) | −7,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Storheden 1:37 AB | 0 | 41,4 mkr (2024) | −32,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Pinassen 2 AB | 0 | 41,2 mkr (2025) | 14,7 % |
| Styrelseledamot | Kielo Holding II AB | 0 | 40,6 mkr (2024) | −188,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Växjö AB | 0 | 40,6 mkr (2025) | −9,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Strandkajen 7 AB | 0 | 39,3 mkr (2024) | −6,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Bagaren 10 AB | 0 | 38,8 mkr (2024) | −41,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Västerås AB | 0 | 36,8 mkr (2024) | −22,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Värnamo AB | 0 | 36,7 mkr (2024) | −15,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Sundsvall AB | 0 | 36,5 mkr (2024) | −34,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Kitteln 11 AB | 0 | 35,7 mkr (2024) | −21,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Norr AB | 0 | 31,9 mkr (2024) | −6,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Gruvriset 33:278 AB | 0 | 30,2 mkr (2024) | −27,4 % |
| Styrelseledamot | Nyfosa Jakobsberg 2:2583 Fastighets AB | 0 | 29,8 mkr (2025) | −57,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Filtret 6 AB | 0 | 29,1 mkr (2025) | −23,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Örebro Karossen AB | 0 | 28,6 mkr (2024) | −32,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Varmvalsaren 1 AB | 0 | 27,9 mkr (2024) | −44,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Kalmar AB | 0 | 27,7 mkr (2024) | −33,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Umeå AB | 0 | 27,2 mkr (2024) | −34,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Elektrikern 5 AB | 0 | 25,4 mkr (2025) | −2,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Härnösand AB | 0 | 25,1 mkr (2024) | −23,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Barkassen 7 AB | 0 | 24,3 mkr (2025) | −11,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Mården 11 AB | 0 | 23,4 mkr (2024) | 229,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Kungsängen AB | 0 | 22,5 mkr (2024) | −28,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Handformaren 2 AB | 0 | 22,5 mkr (2024) | 43,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Snickaren 12 AB | 0 | 22,4 mkr (2024) | −25,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Luleå AB | 0 | 21,4 mkr (2024) | −26,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Byrådirektören 3 AB | 0 | 21 mkr (2024) | −0,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Bälgen 9 AB | 0 | 20,3 mkr (2024) | −7,6 % |
| Styrelseledamot | Arete Fastigheter AB | 0 | 20,1 mkr (2024) | −304,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Stora Mans 1 AB | 0 | 19,8 mkr (2024) | −55,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Kanoten 10 AB | 0 | 19,8 mkr (2024) | −44,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Terminalen 1 AB | 0 | 19,4 mkr (2024) | −23,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Halvmånen 3 AB | 0 | 18,5 mkr (2024) | −14,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Stensholm 1:754 AB | 0 | 18,1 mkr (2024) | −1,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Torlunda 1:276 Fastighets AB | 0 | 18 mkr (2024) | −9,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Klingberget 6 AB | 0 | 16,9 mkr (2024) | −64,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Danmarks-Kumla 8:31 AB | 0 | 16,9 mkr (2025) | −14,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Hvitfeldt 22 AB | 0 | 16,7 mkr (2024) | −3,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Tackan 9 AB | 0 | 16,2 mkr (2024) | −21,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera AB | 0 | 16,1 mkr (2025) | 70,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Bergnäset AB | 0 | 15,9 mkr (2024) | −16,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Styrmannen 5 AB | 0 | 15,6 mkr (2024) | −31,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Bocken 1 AB | 0 | 15,3 mkr (2024) | 11,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Sunaman 5 AB | 0 | 15,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Bryggeriet 2 AB | 0 | 15 mkr (2024) | −21,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Porsön 1:403 AB | 0 | 14,8 mkr (2024) | −6,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Kraften 4 AB | 0 | 14,3 mkr (2024) | 17,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Genetikern 2 AB | 0 | 13,9 mkr (2025) | −18,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Tyra AB | 0 | 13 mkr (2024) | −9,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Barkassen 9 AB | 0 | 12,9 mkr (2025) | 2,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Viljan 2 AB | 0 | 12,9 mkr (2024) | 8,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Motala AB | 0 | 12,7 mkr (2024) | 7,3 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | Torslanda Property Investment AB | 2 | 12,7 mkr (2025) | 2 236,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Järnet 2 AB | 0 | 12,6 mkr (2024) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Bockasjö 1 AB | 0 | 12,5 mkr (2025) | −42,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Borlänge AB | 0 | 12,3 mkr (2024) | −19,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Böttö 5 AB | 0 | 12,3 mkr (2025) | −32,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol AB | 0 | 12,1 mkr (2025) | −455,3 % |
| Styrelseledamot | Nyfosa Prästgårdsängen 2 Fastighets AB | 0 | 12 mkr (2025) | 9,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol TopCo AB | 0 | 11,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Södertälje Hantverkaren 1 AB | 0 | 11,8 mkr (2024) | −47,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Freja 13 AB | 0 | 11,6 mkr (2024) | −55,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Rydahög 1 AB | 0 | 11,5 mkr (2024) | −26,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Golvläggaren 2 AB | 0 | 11,5 mkr (2024) | −28,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Boländerna 21:4 AB | 0 | 11,4 mkr (2025) | −22,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Malax 3 AB | 0 | 11,3 mkr (2024) | −43,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Koch 7 AB | 0 | 11 mkr (2024) | −14,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Ekorren 11 AB | 0 | 10,7 mkr (2024) | −20,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Riksdalern 3 AB | 0 | 10,7 mkr (2024) | −12,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Murängen 2 AB | 0 | 10,5 mkr (2025) | −4,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Vilunda 6:59 AB | 0 | 10,4 mkr (2024) | −45,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ringerike 1 AB | 0 | 10,4 mkr (2025) | 9,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Rosenbuketten 4 AB | 0 | 10 mkr (2025) | 0,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Takläggaren 4 AB | 0 | 9,7 mkr (2025) | −21,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HC1 AB | 0 | 9,5 mkr (2025) | 370,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros AB | 0 | 9,3 mkr (2025) | −121,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Kumla 8:13 AB | 0 | 9,3 mkr (2024) | −21,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros TopCo AB | 0 | 9,1 mkr (2025) | 384,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Nord AB | 0 | 9,1 mkr (2025) | −2,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Nord TopCo AB | 0 | 9,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Björnen 13 AB | 0 | 9,1 mkr (2024) | −0,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Transistorn 1 AB | 0 | 9,1 mkr (2024) | −16,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Glasburken 1 AB | 0 | 9 mkr (2024) | 11,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Spolaren 4 AB | 0 | 8,9 mkr (2024) | 7,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Spindeln 2 AB | 0 | 8,8 mkr (2025) | −18,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Holmögaddhuset 3 AB | 0 | 8,8 mkr (2024) | 150,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Bronskragen 4 AB | 0 | 8,7 mkr (2024) | 13,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Lejonet 11 AB | 0 | 8,7 mkr (2024) | −26,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Regnvinden 1 AB | 0 | 8,6 mkr (2024) | 7,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Knarrarnäs 10 AB | 0 | 8,6 mkr (2024) | −10,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Malmö AB | 0 | 8,6 mkr (2024) | −0,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Monitorn 9 AB | 0 | 8,5 mkr (2024) | −0,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Syd AB | 0 | 8,5 mkr (2024) | 1,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Sågen 6 AB | 0 | 8,3 mkr (2024) | −20,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Regnvinden 14 AB | 0 | 8,3 mkr (2025) | −25,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Botkyrka Hantverkaren 1 AB | 0 | 8,2 mkr (2025) | −34,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Bronsdolken 26 AB | 0 | 8,1 mkr (2024) | 9,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Aske 1:2 AB | 0 | 8 mkr (2024) | −26,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Möllebacken 15 AB | 0 | 7,8 mkr (2024) | −18,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Valhalla 1:6 AB | 0 | 7,8 mkr (2024) | −13,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Sämjan 2 AB | 0 | 7,8 mkr (2024) | −34,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Gillet 1 AB | 0 | 7,8 mkr (2025) | −27,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Residenset 30 AB | 0 | 7,7 mkr (2025) | 25,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HC2 AB | 0 | 7,7 mkr (2025) | 15,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HC3 AB | 0 | 7,7 mkr (2025) | −761,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Skruven 3 AB | 0 | 7,6 mkr (2024) | −17,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HC1 AB | 0 | 7,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Nyfosa Snickeriet Fastighets AB | 0 | 7,5 mkr (2025) | −31,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Druvan 13 AB | 0 | 7,4 mkr (2024) | −24,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Glasberget 5 AB | 0 | 7,4 mkr (2025) | −28,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Cirkelsågen 2 AB | 0 | 7,4 mkr (2024) | −7,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Köpmannen 1 AB | 0 | 7,4 mkr (2024) | −20,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Träskruven 1 AB | 0 | 7,3 mkr (2025) | −37,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Domkraften 5 AB | 0 | 7,3 mkr (2025) | −15,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Grophuset 3 AB | 0 | 7,3 mkr (2024) | −3,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Glaskulan 17 AB | 0 | 7,2 mkr (2024) | −20,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Uroxen 15 AB | 0 | 7,2 mkr (2024) | 16,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Förrådet 9 AB | 0 | 7,1 mkr (2024) | −4,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Pion AB | 0 | 6,9 mkr (2025) | −252,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Pion TopCo AB | 0 | 6,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Olsgård 5 AB | 0 | 6,6 mkr (2025) | 7,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Friberg AB | 0 | 6,6 mkr (2024) | −3,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Söder AB | 0 | 6,5 mkr (2025) | −18,2 % |
| Styrelseledamot | Altra SveaReal TopCo AB | 0 | 6,5 mkr (2025) | −210,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Karossen 24 AB | 0 | 6,5 mkr (2024) | −3,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Björnen 11 AB | 0 | 6,4 mkr (2024) | −14,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Centrum 20:1 AB | 0 | 6,3 mkr (2024) | −60,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Åby AB | 0 | 6,3 mkr (2024) | −3,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Gördelmakaren 5 AB | 0 | 6,3 mkr (2024) | −6,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Björnen 7 AB | 0 | 6,3 mkr (2025) | −22,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HC3 AB | 0 | 6,2 mkr (2025) | 562,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Rydaslätt 1 AB | 0 | 6,2 mkr (2024) | −2,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HC2 AB | 0 | 6,1 mkr (2025) | 535,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Kulingen 4 AB | 0 | 6,1 mkr (2024) | 15,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Antennen 10 AB | 0 | 6 mkr (2025) | −16,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Försäljaren 9 AB | 0 | 6 mkr (2024) | −7,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Fläkten 18 AB | 0 | 6 mkr (2024) | −52,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Unaman 8 AB | 0 | 5,9 mkr (2025) | −50,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Sigvald 6 AB | 0 | 5,9 mkr (2024) | −13,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Västerås Sågen 2 AB | 0 | 5,8 mkr (2024) | −25,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Fjädern 16 AB | 0 | 5,8 mkr (2025) | 33,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Linden 1 AB | 0 | 5,8 mkr (2024) | −13,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Armaturen 10 AB | 0 | 5,7 mkr (2025) | −30,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Tuvängen 5 AB | 0 | 5,6 mkr (2024) | 5,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Alkotten 2 AB | 0 | 5,6 mkr (2024) | −27,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Stolpen 1 AB | 0 | 5,6 mkr (2024) | 18,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Getingen 5 AB | 0 | 5,5 mkr (2025) | −11,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Årsta 68:4 AB | 0 | 5,5 mkr (2024) | −34,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Traktorn 11 AB | 0 | 5,4 mkr (2024) | 1,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Stenkrossen 1 AB | 0 | 5,4 mkr (2024) | 7,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Köpings-Ullvi 6:11 AB | 0 | 5,3 mkr (2024) | 2,1 % |
| Styrelseledamot | Altra SveaReal AB | 0 | 5,3 mkr (2025) | 195,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Cirkeln 2 AB | 0 | 5,2 mkr (2024) | −19,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Lagunen AB | 0 | 5,1 mkr (2025) | −18,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Forskarbyn 2 AB | 0 | 5,1 mkr (2025) | −41,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Furudal 7 AB | 0 | 5,1 mkr (2024) | −12,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Storbådan AB | 0 | 5 mkr (2024) | −26,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Flundran 4 AB | 0 | 4,9 mkr (2025) | −20,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Hemlingby 49:28 AB | 0 | 4,9 mkr (2024) | 1,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Plåtslagaren 1 AB | 0 | 4,9 mkr (2024) | −41,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Kämparp 1:8 AB | 0 | 4,8 mkr (2024) | 18,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Fyllinge 20:406 AB | 0 | 4,8 mkr (2024) | −16,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Fåraherden 1 AB | 0 | 4,8 mkr (2025) | −26,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Tyska Bryggaregården 6 AB | 0 | 4,7 mkr (2024) | −15,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Lillgrund 5 AB | 0 | 4,7 mkr (2025) | −41,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Bromsen 6 AB | 0 | 4,7 mkr (2024) | 40,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HoldCo 2 AB | 0 | 4,5 mkr (2025) | −734,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Vinga 5 AB | 0 | 4,5 mkr (2025) | −18,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Vindtunneln 1 AB | 0 | 4,5 mkr (2024) | −44,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Grävmaskinen 1 AB | 0 | 4,4 mkr (2024) | −34,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega AB | 0 | 4,4 mkr (2025) | −53,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Överön 1:25 AB | 0 | 4,4 mkr (2024) | −1,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega TopCo AB | 0 | 4,3 mkr (2025) | 811,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Körunda 1:3 AB | 0 | 4,2 mkr (2024) | 6,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Sågen 1 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 3,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Plåtslagaren 6 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | −20,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Hangaren 2 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 8,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Lingonet 2 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 6,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Fjädern 14 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 6,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Hybelejen 17 AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 2,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Energin 7 AB | 0 | 4 mkr (2025) | −12,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Skedala AB | 0 | 4 mkr (2024) | 12,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Karossen AB | 0 | 3,9 mkr (2024) | 27,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Märsta 23:4 AB | 0 | 3,9 mkr (2024) | 5,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Plogen 4 AB | 0 | 3,8 mkr (2024) | 102,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Hjälparen 1 AB | 0 | 3,7 mkr (2025) | 40,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Vindrutan 1 AB | 0 | 3,7 mkr (2024) | −33,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Skeppsbron 3 AB | 0 | 3,7 mkr (2024) | 0,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Stensholm 1:755 AB | 0 | 3,7 mkr (2024) | −5,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Gjutaren 3 AB | 0 | 3,7 mkr (2024) | 13,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Passadvinden 3 AB | 0 | 3,7 mkr (2024) | 9,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Skarpnäs 6:12 AB | 0 | 3,7 mkr (2025) | 17,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary AB | 0 | 3,7 mkr (2025) | 7 208,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Arvid 1 AB | 0 | 3,6 mkr (2024) | −241,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Takläggaren 8 AB | 0 | 3,6 mkr (2024) | −147,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary TopCo AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | 7 254,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Åttersta 6:28 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | 1,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Blåsten 4 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | 30,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Märsta 21:66 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | −14,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Lödkolven 3 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | −94,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Bälgen 10 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | 13,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Filen 2 AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | −5,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Filtret 5 AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | 22,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Slånbäret 2 AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | 11,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Svinbådan AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | −11,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Runstenen 16 AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | −3,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Norrköping AB | 0 | 3,3 mkr (2024) | −11,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Orren AB | 0 | 3,3 mkr (2024) | 3,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Sjövinden 6 AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | −1,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Botulf 4 AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | 12,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Högom 3:106 AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | 4,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Dahlia AB | 0 | 3,2 mkr (2025) | 171,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Gångjärnet 2 AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | 1,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Grästegen 2 AB | 0 | 3,1 mkr (2025) | 8,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HC5 AB | 0 | 3,1 mkr (2025) | −457,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Firman 2 AB | 0 | 3,1 mkr (2024) | −22,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HC4 AB | 0 | 3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Slangbellan 3 AB | 0 | 3 mkr (2024) | 27,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega HC1 AB | 0 | 3 mkr (2025) | 497,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Tranbäret 4 AB | 0 | 3 mkr (2024) | −29,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Småland AB | 0 | 2,9 mkr (2024) | −20,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Norrmalm 4:6 AB | 0 | 2,9 mkr (2024) | −37,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Nyckelharpan 6 AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | −46,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Tången 15 AB | 0 | 2,8 mkr (2024) | 16,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Gammelbyn 75:1 AB | 0 | 2,8 mkr (2024) | 8,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 6 AB | 0 | 2,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Eggegrund 6 AB | 0 | 2,8 mkr (2025) | −32,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Solbacken 10 AB | 0 | 2,8 mkr (2024) | 15,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Brudbuketten AB | 0 | 2,7 mkr (2024) | −32,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja AB | 0 | 2,7 mkr (2025) | 312,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Malva AB | 0 | 2,7 mkr (2025) | −658,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Nattskärran 1 AB | 0 | 2,7 mkr (2024) | −11,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Sågklingan 10 AB | 0 | 2,6 mkr (2024) | −30,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 1 AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Boländerna 32:7 AB | 0 | 2,6 mkr (2024) | 3,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Idéhuset 2 AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | 90,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Herrhagen 1:10 AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | 10,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Mon 13 AB | 0 | 2,5 mkr (2024) | −10,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Takläggaren 2 AB | 0 | 2,5 mkr (2024) | 12,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Tankstället 4 AB | 0 | 2,4 mkr (2025) | −19,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Slånbäret 1 AB | 0 | 2,3 mkr (2024) | 3,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Skjutsstallslyckan 3 AB | 0 | 2,3 mkr (2024) | 8,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Tranbäret 3 AB | 0 | 2,3 mkr (2024) | 5,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Dahlia HoldCo 3 AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | −834,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Sågen 9 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | −17,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Noshjulet 2 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | −16,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Spärren 7 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | 16,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Lingonet 3 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | 2,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Gumsen 45 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | 15,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Flygkameran 2 AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | 17,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Sprintern 1 Fastighets AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | −20,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Bronskragen 3 AB | 0 | 2,1 mkr (2024) | −20,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Helsingborg AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | −73,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Malva HoldCo 1 AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Fläsklösa 4 AB | 0 | 2 mkr (2025) | −0,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HoldCo 3 AB | 0 | 2 mkr (2025) | −451,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 7 AB | 0 | 2 mkr (2025) | 6 804,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Elisabet AB | 0 | 2 mkr (2025) | −63,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary HoldCo 1 AB | 0 | 2 mkr (2024) | 1 022,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | 355,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Kamaxeln 7 AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | 42,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Karlstad Sågen 2 AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | 13,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly TopCo AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | −218,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Hammaren 21 AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | 15,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Blåsten 3 AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | 27,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Mattläggaren 1 AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | −35,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja TopCo AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | 2 780,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary HC1 AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | −565,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HoldCo 4 AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | −125,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 6 AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | −6 927,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Pion HoldCo 3 AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Företagaren 9 AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | −132,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Ugnen 1 AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | 12,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Industrin 8 AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | 12,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Sömmerskan 6 AB | 0 | 1,7 mkr (2024) | −305,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Firman 4 AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 3,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja Holding AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 2 157,8 % |
| Styrelseledamot | Nyfosa Knarranäs 8 Fastighets AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | −352,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 3 AB | 0 | 1,6 mkr (2024) | 3 016,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega HoldCo 2 AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ekstaven 3 AB | 0 | 1,6 mkr (2024) | −131,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Blåbäret 2 AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | 2,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Mercurius 21 AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | −31,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja HoldCo 2 AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Släggan 13 AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | 14,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Bromsen 7 AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | 0,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HoldCo 5 AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Brisen 4 AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 18,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega HoldCo 3 AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 1 341,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 13 AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | −140,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Brudbuketten 11 AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | −12,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Lagret 9 AB | 0 | 1,3 mkr (2024) | 23,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Viol HoldCo 1 AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 0,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 4 AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Hyttan 16 AB | 0 | 1,3 mkr (2024) | −39,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Bandsågen 1 AB | 0 | 1,3 mkr (2024) | 9,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Nolby 3:40 AB | 0 | 1,2 mkr (2024) | −29,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Fläkten 1 AB | 0 | 1,2 mkr (2024) | −17,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Boden 1:167 AB | 0 | 1,2 mkr (2024) | −0,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Lännersta 15:33 AB | 0 | 1,2 mkr (2024) | 14,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Prästbord 1:91 AB | 0 | 1,1 mkr (2024) | 0,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Stolpen 6 AB | 0 | 1,1 mkr (2024) | 7,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Drivhjulet 3 AB | 0 | 1 mkr (2024) | −9,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Elisabet HoldCo 1 AB | 0 | 966 tkr (2025) | −4,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Bromsen 1 AB | 0 | 958 tkr (2024) | 7,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 8 AB | 0 | 939 tkr (2025) | −47,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Köpstaden 26 AB | 0 | 883 tkr (2024) | −43,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Pion HoldCo 1 AB | 0 | 869 tkr (2024) | 3 954,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 1 AB | 0 | 855 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 15 AB | 0 | 855 tkr (2025) | 5,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 2 AB | 0 | 853 tkr (2025) | −222,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 2 AB | 0 | 845 tkr (2025) | −501,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Norden AB | 0 | 836 tkr (2025) | 30 812,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 10 AB | 0 | 770 tkr (2025) | −0,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Dahlia HoldCo 2 AB | 0 | 734 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros Holdco 3 AB | 0 | 730 tkr (2025) | −250,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 12 AB | 0 | 728 tkr (2025) | −295,3 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 10 AB | 0 | 697 tkr (2025) | 773,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 12 AB | 0 | 692 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Rudan 6 AB | 0 | 688 tkr (2024) | −43,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja HoldCo 1 AB | 0 | 677 tkr (2025) | −132,9 % |
| Styrelseledamot | Altra Klint HoldCo 1 AB | 0 | 651 tkr (2025) | 15,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 5 AB | 0 | 636 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary HoldCo 2 AB | 0 | 571 tkr (2025) | 1,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Björnänge 8:1 AB | 0 | 561 tkr (2024) | 19,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Mary HC2 AB | 0 | 560 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera Holdco 8 AB | 0 | 528 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly HoldCo 1 AB | 0 | 525 tkr (2025) | 24,8 % |
| Styrelseledamot | Altra Pion HoldCo 2 AB | 0 | 513 tkr (2025) | −7 378,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros Holdco 4 AB | 0 | 492 tkr (2025) | −481,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Måseskär 6 AB | 0 | 466 tkr (2024) | −71,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 9 AB | 0 | 429 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Lilja HoldCo 3 AB | 0 | 417 tkr (2025) | −119,4 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly HoldCo 4 AB | 0 | 415 tkr (2024) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 7 AB | 0 | 414 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 5 AB | 0 | 411 tkr (2024) | 11 918,5 % |
| Styrelseledamot | Altra Ada AB | 0 | 391 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros Holdco 11 AB | 0 | 370 tkr (2025) | 10 898,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 11 AB | 0 | 367 tkr (2025) | −299,7 % |
| Styrelseledamot | Altra Elisabet HoldCo 2 AB | 0 | 353 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly HoldCo 5 AB | 0 | 328 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 9 AB | 0 | 325 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Tornadon 2 Holding AB | 0 | 298 tkr (2025) | −750,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Oxen 11 AB | 0 | 265 tkr (2025) | −157,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Polly HoldCo 3 AB | 0 | 262 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Dahlia HoldCo 1 AB | 0 | 243 tkr (2025) | 8,6 % |
| Styrelseledamot | Altra Klint TopCo AB | 0 | 207 tkr (2025) | −6 026,1 % |
| Styrelseledamot | Altra Elisabet HoldCo 3 AB | 0 | 143 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Klint AB | 0 | 127 tkr (2025) | 647,2 % |
| Styrelseledamot | Altra Ros HoldCo 13 AB | 0 | 109 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Orren HoldCo AB | 0 | 108 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Vega HoldCo 1 AB | 0 | 106 tkr (2025) | 0,0 % |
| Styrelseledamot | Altra Aspen 10 AB | 0 | 84 tkr (2025) | −20,2 % |
| Styrelseledamot | Kielo Auto Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Wave Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Big Box Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Green AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Sprout AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Helsinki Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Aura Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Sylva Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Sylva AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Seed AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Kielo City Center Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Altra Krokus HoldCo 1 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra Krokus HoldCo 2 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 179 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra Skedala 1:228 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 182 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 183 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 184 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 185 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 186 AB | – | – | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 180 AB | – | – | – |
| Ordförande, Styrelseledamot | Söderport Investment AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Sente TopCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra SveaReal HoldCo 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 173 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Wera HoldCo 14 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Krokus HoldCo 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra SveaReal HoldCo 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Finland AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Altra G3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Iris AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Lilja KomD AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra G1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Ros KomD AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Sente Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Nyfosa AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra GY AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra LTIP AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Port AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Polly HoldCo 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Norge Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Altra NYAB 169 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Iris TopCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra Flygledaren 7 Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Altra G2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Kielo Holding I AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Styrelseledamot | Altra Pion HoldCo 4 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Fjäderdal Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Styrelseledamot | Hugner Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |