| Revisor | Lindahls Invest AB | 35 | 168,2 mkr (2024) | −188,0 % |
| Revisorsuppleant | Haga Furniture AB | 10 | 132,4 mkr (2025) | 5,7 % |
| Revisor | Maskin-Mekano Försäljnings Aktiebolag | 27 | 111,4 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Pappersgrossisten i Jönköping Aktiebolag | 14 | 80,3 mkr (2024) | 3,3 % |
| Revisor | Svensk Honungsförädling AB | 9 | 77,6 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisorsuppleant | Virtual Manufacturing Sweden AB | 36 | 62,7 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Roger Gustafsson Mekaniska Aktiebolag | 36 | 59,9 mkr (2024) | 7,2 % |
| Revisor | Sofa Company Sverige AB | 16 | 49,8 mkr (2025) | 3,2 % |
| Revisor | Grace Studio AB | 27 | 40,5 mkr (2025) | −1,2 % |
| Revisor | Anders Deli AB | 10 | 35,8 mkr (2024) | −9,3 % |
| Revisor | Qsys Sverige AB | 18 | 32,4 mkr (2025) | 7,3 % |
| Revisor | Industriglas i Jönköping Aktiebolag | 14 | 32,1 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | 4:e Våningen i Jönköping AB | 25 | 29,7 mkr (2025) | 15,8 % |
| Revisor | Lindahls Handel AB | 3 | 28,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Combisystem Försäljnings AB | 6 | 24,2 mkr (2025) | 12,5 % |
| Revisor | SoliBer Ingenjörer AB | 12 | 21,8 mkr (2025) | 9,2 % |
| Revisor | A6 Golf & Entreprenad AB | 13 | 20,4 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Fågelås Elnät AB | 0 | 19,5 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Aktiebolaget Bröderna Falk Byggnadsställningar Eftr. | 17 | 19,1 mkr (2025) | 4,8 % |
| Revisor | Vikatech Plastbearbetning AB | 12 | 16,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Bunngården AB | 9 | 15,9 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | Studio Skolgatan 18 AB | 13 | 14 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Habo Plåt & Ventilation AB | 8 | 13,3 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Ventilationsshopen i Skandinavien AB | 2 | 12,3 mkr (2025) | 5,9 % |
| Revisorsuppleant | Mekoflex Aktiebolag | 4 | 12,2 mkr (2025) | 8,1 % |
| Revisor | JS Snickeri i Bankeryd AB | 6 | 11,3 mkr (2025) | −1,3 % |
| Revisor | Svenska Biprodukter KL AB | 1 | 11,1 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | Kinds Produkter Produktions Aktiebolag | 5 | 10,6 mkr (2024) | 18,4 % |
| Revisor | Nixco AB | 6 | 10,3 mkr (2024) | 3,6 % |
| Revisor | LED-eco Lights & Signs AB | 6 | 9,7 mkr (2025) | 8,7 % |
| Revisor | Kvänum Kök i Jönköping AB | 1 | 9,5 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisor | Podastängsel i Jönköping AB | 5 | 8,5 mkr (2025) | 7,6 % |
| Revisor | SoliBer Holding AB | 3 | 7,6 mkr (2025) | 36,8 % |
| Revisor | Stråkengrus Aktiebolag | 1 | 7,1 mkr (2025) | −5,6 % |
| Revisor | Hemmiljö i Jönköping AB | 5 | 5,9 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisorsuppleant | Signal Displayprodukter i Virserum AB | 4 | 4,5 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Smedenman Estate AB | 0 | 4 mkr (2025) | 57,6 % |
| Revisor | Garment House HVA Aktiebolag | 1 | 3,8 mkr (2025) | 15,4 % |
| Revisor | Kjell Forsebrand AB | 2 | 3,6 mkr (2025) | 10,9 % |
| Revisor | Fastighetskompaniet AL AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Fågelås Elhandel AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Nitby Ekonomikonsult AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 14,7 % |
| Revisor | Färghörnan Huskvarna Aktiebolag | 2 | 3,3 mkr (2024) | −20,3 % |
| Revisorsuppleant | Svens Färghall Aktiebolag | 1 | 3 mkr (2025) | 4,0 % |
| Revisor | Ahrens & Partners Sverige AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisorsuppleant | Fastighets AB Målön | 0 | 2,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Habo Plåt & Förvaltning AB | 2 | 2,4 mkr (2025) | 6,2 % |
| Revisorsuppleant | Jönköpings Elaffär AB | 1 | 2,3 mkr (2025) | −6,2 % |
| Revisor | TT Construction AB | 3 | 2,3 mkr (2025) | 3,8 % |
| Revisorsuppleant | Winbo Fastigheter i Bottnaryd AB | 0 | 2,2 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisor | Combireklam i Jönköping AB | 1 | 2 mkr (2025) | 14,6 % |
| Revisor | Tandhälsan i Mullsjö AB | 2 | 1,9 mkr (2025) | 60,2 % |
| Revisor | Combisystem Förvaltnings AB | 2 | 1,8 mkr (2025) | 27,0 % |
| Revisor | Diethelm Rapid Growth AB | 1 | 1,7 mkr (2025) | 38,6 % |
| Revisor | B I Produktion AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | −8,0 % |
| Revisorsuppleant | Förvaltnings AB Målön | 0 | 1,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | PMI Fastighets AB | 0 | 1 mkr (2025) | 44,2 % |
| Revisor | JVG 19 Fastighets AB | 0 | 1 mkr (2024) | 4,9 % |
| Revisor | Halmstad Filaren 1 Fastighets AB | 0 | 1 mkr (2025) | −53,1 % |
| Revisor | Högagårdsbacken AB | 1 | 960 tkr (2025) | 40,3 % |
| Revisor | Nixco Invest AB | 0 | 895 tkr (2024) | 18,4 % |
| Revisorsuppleant | Kungsmöbler AB | 3 | 816 tkr (2025) | −4,3 % |
| Revisor | Stenson Garage AB | 0 | 794 tkr (2025) | 20,7 % |
| Revisor | Industriglas Fastighet i Jönköping AB | 0 | 660 tkr (2025) | 1,2 % |
| Revisor | Diethelm Consulting AB | 1 | 579 tkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | Bunns Utvecklings AB | 0 | 416 tkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Vinkåsen Fastighets AB | 0 | 375 tkr (2024) | 41,3 % |
| Revisor | Gryssnäs Förvaltning AB | 0 | 370 tkr (2024) | 20,0 % |
| Revisor | Idrén & Company AB | 0 | 369 tkr (2025) | 25,7 % |
| Revisor | Lindahls Förvaltnings AB | 0 | 342 tkr (2025) | −74,3 % |
| Revisor | Norrahammars Bruk Aktiebolag | 1 | 341 tkr (2024) | −141,6 % |
| Revisor | JMA Solteknik AB | 0 | 324 tkr (2025) | −10,2 % |
| Revisor | ML Futureinvest AB | 1 | 215 tkr (2024) | −172,1 % |
| Revisor | Vi sa upp AB | 0 | 181 tkr (2025) | 12,7 % |
| Revisor | HOLMAB AB | 1 | 176 tkr (2024) | −110,8 % |
| Revisor | Ulricehamns Konsultbyrå AB | 0 | 60 tkr (2024) | −5,0 % |
| Revisor | Weinö Förvaltning AB | 1 | 14 tkr (2025) | −1 750,0 % |
| Revisor | Corpus Reh AB | 0 | 10 tkr (2025) | −330,0 % |
| Revisor | Rentmec AB | – | – | – |
| Revisor | Nixova AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Kinds Produkter Försäljnings Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | H2MB Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Pohlinvest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Roger Gustafsson Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Kilander Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Cerebrum Salus AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | DIVA Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Citronlunden Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Lindahls Deli AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Hans Trofast AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Tärnvik Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Leaducate AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Qsys Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Wifam Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Falks Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Industriglas Förvaltning i Jönköping AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | NoMa Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ny Collective Holding JKPG AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Anders Nyström Management AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | ÖM Invest Ett AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Förvaltnings AB Källarp | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | SMB Holding AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | ÖM Invest Två AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Ramström & Danielsson AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ny produktion i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Smedenman Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Smedenman Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Fastighetsbolaget Vallen 14 i Höganäs AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |