| Revisor | Skylotec Nordic AB | 45 | 337,8 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | ASTEK SWEDEN AB | 151 | 184,6 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | Esvama AB | 5 | 160,7 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Kahlo AB | 4 | 78,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | LEXCON Engineering AB | 11 | 61,3 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Tosselilla Skånes Sommarland AB | 29 | 48,5 mkr (2025) | 4,9 % |
| Revisor | Däckvaruhuset Molway AB | 10 | 47,6 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Abello Hemtjänst AB | 42 | 43,3 mkr (2024) | 1,2 % |
| Revisor | Löddeköpinge Bygg AB | 7 | 30,3 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Bad Taste Records AB | 8 | 28,9 mkr (2025) | −4,1 % |
| Revisor | Landernäs Marmor AB | 13 | 27,8 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Time Key Aktiebolag | 1 | 27,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | SR Construction AB | 22 | 25,2 mkr (2025) | 3,8 % |
| Revisor | HOLM's kött & chark AB | 7 | 24,4 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Upplevelse i världsklass AB | 15 | 21,7 mkr (2025) | 3,2 % |
| Revisor | Bülow och Lind Fastighetsförmedling AB | 14 | 20,7 mkr (2025) | 6,9 % |
| Revisor | Lödde Handelshus AB | 0 | 18,9 mkr (2024) | −16,8 % |
| Revisor | Saxtorps Lotstjänst AB | 26 | 17,1 mkr (2025) | 6,5 % |
| Revisor | Sveriges Formbar AB | 19 | 16,7 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | SeriousFun AB | 0 | 16,3 mkr (2025) | 14,4 % |
| Revisor | Frogtech Industry AB | 11 | 16,1 mkr (2026) | 15,9 % |
| Revisor | Export Pak Lund AB | 8 | 15,8 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Lanes Förvaltnings AB | 0 | 15,2 mkr (2024) | 0,6 % |
| Revisor | Comp Serv AB | 4 | 15,1 mkr (2025) | 8,7 % |
| Revisor | MP Etiketter AB | 5 | 15,1 mkr (2025) | 28,9 % |
| Revisor | MotorMedlarna Sverige AB | 2 | 14,8 mkr (2025) | 2,0 % |
| Revisor | Solklar Markis & Persienn AB | 6 | 13,9 mkr (2024) | −4,5 % |
| Revisor | BussElektro Syd AB | 7 | 13,9 mkr (2025) | 26,6 % |
| Revisor | Saltviks Bygg & Inredning AB | 6 | 12,9 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Malmö TeknikKompani AB | 2 | 12,8 mkr (2025) | 7,6 % |
| Revisor | Lund Pharma AB | 3 | 12,8 mkr (2024) | −0,9 % |
| Revisor | Staffanstorps Gästis restaurang AB | 13 | 12,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | World Domination AB | 9 | 12,6 mkr (2025) | −4,7 % |
| Revisor | Milama Clean Aktiebolag | 8 | 12,4 mkr (2025) | −1,5 % |
| Revisor | Fensund Foods AB | 11 | 12,2 mkr (2025) | 8,0 % |
| Revisor | Mellbloms Snickeri Aktiebolag | 0 | 12,2 mkr (2025) | −9,7 % |
| Revisor | Bo i Villa Aktiebolag | 4 | 12 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Landskrona Färgcity Aktiebolag | 4 | 12 mkr (2025) | 7,2 % |
| Revisor | Lowina's AB | 3 | 11,6 mkr (2025) | 4,7 % |
| Revisor | VVS Pågarna AB | 5 | 11,5 mkr (2025) | 4,0 % |
| Revisor | SPETS AB | 11 | 11,5 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Solkatten Fastighets Aktiebolag | 2 | 11,2 mkr (2025) | 24,2 % |
| Revisor | Ellenta Scandinavia AB | 4 | 10,8 mkr (2025) | 18,6 % |
| Huvudansvarig revisor | J M Jönsson Stellmek Aktiebolag | 5 | 10,7 mkr (2025) | −4,3 % |
| Revisor | Gummicentralen Hedin Aktiebolag | 4 | 10,6 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Scandinavian IT Tech AB | 5 | 10,1 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisor | Lödde Kakel & Bygg AB | 7 | 9,9 mkr (2024) | 0,2 % |
| Revisor | JTB Uterum & Inglasningar AB | 7 | 9,9 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | Matmakarna Butik & Catering i Skåne AB | 6 | 9,8 mkr (2025) | 0,4 % |
| Revisor | Mammuth AB | 5 | 8,6 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | M Haglund Bygg & Interiör AB | 3 | 8,3 mkr (2025) | 2,4 % |
| Revisor | Staffanstorps Gästis hotell AB | 7 | 7,9 mkr (2025) | −14,7 % |
| Revisor | MELITEK Scandinavia AB | 2 | 7,7 mkr (2025) | 4,9 % |
| Revisor | Jörgen Svensson Däck & Fälg AB | 4 | 7,7 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Billeberga Bildemontering AB | 6 | 7,6 mkr (2025) | −0,1 % |
| Revisor | InredningsSnickarna Skåne AB | 13 | 7,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Lomma SportCenter AB | 0 | 7,3 mkr (2024) | 3,6 % |
| Revisor | Kattens Veterinär i Kävlinge AB | 5 | 7 mkr (2025) | 3,6 % |
| Revisor | ÅhusTurf AB | 3 | 6,9 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | EquiMed AB | 3 | 6,9 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | Klövsjö Färg & Bygg AB | 4 | 6,8 mkr (2025) | −10,5 % |
| Revisor | Sparkök ND Syd AB | 4 | 6,7 mkr (2025) | −1,9 % |
| Revisor | Persbo Schakt & Maskin i Löddeköpinge AB | 3 | 6,7 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Löddekärnan Aktiebolag | 0 | 6,6 mkr (2025) | 14,5 % |
| Revisor | Ethnic Food Solutions AB | 3 | 6,6 mkr (2025) | −6,6 % |
| Revisor | Barsebäcks Hamnkrog AB | 2 | 6,3 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | Astronaut i Sverige AB | 3 | 6,2 mkr (2025) | −1,1 % |
| Revisor | Lunds Marmor Aktiebolag | 2 | 6,1 mkr (2025) | 18,2 % |
| Revisor | B.I Skötbordspecialisten Aktiebolag | 2 | 6,1 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Calceamenta AB | 3 | 6,1 mkr (2025) | 6,2 % |
| Revisor | Hans Cederholms Förvaltning Aktiebolag | 0 | 6 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | JTL Smide AB | 5 | 6 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | Ekeröds Utvecklings Aktiebolag | 3 | 5,8 mkr (2024) | 18,4 % |
| Revisor | Jamaji AB | 5 | 5,7 mkr (2025) | 5,8 % |
| Revisor | Zelected by Houze AB | 3 | 5,6 mkr (2025) | −12,3 % |
| Revisor | REVIXELA AB | 1 | 5,6 mkr (2025) | 8,0 % |
| Revisor | Tiranius AB | 7 | 5,6 mkr (2025) | 7,7 % |
| Revisor | Svalövs Plåt Aktiebolag | 5 | 5,6 mkr (2025) | −3,0 % |
| Revisor | Nordhaus AB | 3 | 5,4 mkr (2024) | 0,3 % |
| Revisor | Högs Åkeri AB | 4 | 5,3 mkr (2025) | 16,7 % |
| Revisor | Skåneutbildarnas trafikskola AB | 6 | 5,3 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Silverbergs Skor AB | 2 | 5,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Walk Away AB | 1 | 5,1 mkr (2025) | 31,6 % |
| Revisor | Kävlinge Mekaniska Verkstad Aktiebolag | 5 | 4,9 mkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Szilvia Städ AB | 12 | 4,9 mkr (2024) | 5,7 % |
| Revisor | Gasolspecialisten i Malmö Aktiebolag | 3 | 4,9 mkr (2025) | 3,5 % |
| Revisor | Camping i Kävlinge AB | 5 | 4,8 mkr (2025) | −7,5 % |
| Revisor | Sten Holms Plåtslageri Aktiebolag | 4 | 4,5 mkr (2025) | 8,7 % |
| Revisor | OMG Entreprenad AB | 10 | 4,3 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | Mattias Edvardsson AB | 1 | 4,1 mkr (2025) | 50,2 % |
| Revisor | Seadev AB | 2 | 3,9 mkr (2025) | 52,2 % |
| Revisor | Företagshotellet i Svalöv AB | 1 | 3,9 mkr (2025) | 21,6 % |
| Revisor | Lunds Ljud AB | 4 | 3,8 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | Lindells Kävlinge Begravningsbyrå Aktiebolag | 2 | 3,8 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Lilla Noir AB | 6 | 3,7 mkr (2025) | 11,0 % |
| Revisor | AL Fortifikationskonsult AB | 2 | 3,6 mkr (2025) | 22,8 % |
| Revisor | Styrtech i Lund Aktiebolag | 2 | 3,5 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | HMT Sverige AB | 1 | 3,5 mkr (2025) | −11,5 % |
| Revisor | IDEMA Management Invest Aktiebolag | 1 | 3,2 mkr (2025) | 45,3 % |
| Revisor | Wallstens Plåt- & Industrimålning Aktiebolag | 3 | 3,1 mkr (2025) | 3,4 % |
| Revisor | Medlo AB | 4 | 3,1 mkr (2025) | −77,3 % |
| Revisor | Gästabudet AB | 0 | 3 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | Harald Olssons Åkeri AB | 2 | 3 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | Lindez Consulting AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | −34,8 % |
| Revisor | Lundin Datasystem Aktiebolag | 2 | 2,3 mkr (2025) | 48,5 % |
| Revisor | A Lantz Invest AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | 56,4 % |
| Revisor | Recovent Group AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | 6,4 % |
| Revisor | Master Consulting South AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | −21,0 % |
| Revisor | Fastighet Löddeäpplet AB | 0 | 2 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | EQ Gruppen Aktiebolag | 2 | 2 mkr (2024) | −14,8 % |
| Revisor | ENWA Consulting AB Fusionerat | 1 | 2 mkr (2025) | −2,9 % |
| Revisor | Fabriken i Landskrona Fastighets AB | 0 | 1,9 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Assistansa LSS AB | 23 | 1,8 mkr (2025) | 0,3 % |
| Delgivningsbar person | Compandben Sweden AB | 2 | 1,7 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Arkadens Sjukgymnastik Aktiebolag | 1 | 1,6 mkr (2025) | 11,9 % |
| Revisor | Hanneton AB | 0 | 1,6 mkr (2024) | 223,2 % |
| Revisor | Löddeköpinge Maskin Teknik Aktiebolag | 1 | 1,5 mkr (2025) | 25,2 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Hotellet i Teckomatorp AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Bonnarps Hjortgård & Veterinär AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | −0,1 % |
| Revisor | RSB Fastighet AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 14,3 % |
| Revisor | Svalbo Fastighets- och Serviceaktiebolag | 2 | 1,3 mkr (2025) | 20,4 % |
| Revisor | Energi Automation i Kävlinge AB | 1 | 1,3 mkr (2025) | 21,0 % |
| Revisor | Mpeco AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | 156,8 % |
| Revisor | MB Torp Holding AB | 2 | 1,2 mkr (2025) | 138,9 % |
| Revisor | PD Förvaltning AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | 94,3 % |
| Revisor | Rivningsentreprenad Group Skandinavien AB | 2 | 1,1 mkr (2025) | −10,4 % |
| Revisor | Commentor Aktiebolag | 19 | 1,1 mkr (2025) | 369,3 % |
| Revisor | Mc Torp AB | 0 | 888 tkr (2025) | 7,4 % |
| Revisor | Lagerhyllan i Lödde AB | 0 | 852 tkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Henkelstorps Cementgjuteri Aktiebolag | 3 | 803 tkr (2025) | 72,2 % |
| Revisor | Persson Properties AB | 1 | 761 tkr (2025) | 25,8 % |
| Revisor | Norlings ReKo AB | 1 | 720 tkr (2025) | 25,0 % |
| Revisor | Persson Properties Invest 2 AB | 0 | 720 tkr (2025) | 24,2 % |
| Revisor | Molway Fastighet AB | 0 | 660 tkr (2025) | 5,9 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Lödde14:56 AB | 0 | 599 tkr (2025) | 6,3 % |
| Revisor | Carlborg o Sunesson Aktiebolag | 2 | 561 tkr (2025) | 142,6 % |
| Revisor | Lyckobo Fastigheter AB | 0 | 403 tkr (2025) | 850,9 % |
| Revisor | Styrstiftet AB | 0 | 400 tkr (2025) | 67,8 % |
| Revisor | Cederholm Fastighet AB | 0 | 388 tkr (2025) | 1,8 % |
| Revisor | Equimed Holding AB | 0 | 382 tkr (2025) | 125,4 % |
| Revisor | Persson Properties Invest 3 AB | 0 | 350 tkr (2025) | 9,7 % |
| Revisor | Esolina AB | 1 | 301 tkr (2025) | −10,6 % |
| Revisor | Brii Företagsutveckling Aktiebolag | 0 | 200 tkr (2025) | 286,5 % |
| Revisor | Hecom Holding Aktiebolag | 0 | 110 tkr (2025) | 807,3 % |
| Revisor | Henkelstorps Fastigheter AB | 0 | 104 tkr (2025) | 2 405,8 % |
| Revisor | Special Sport School Helsingborg Aktiebolag | 0 | 99 tkr (2025) | −194,9 % |
| Revisor | NFN AB | 0 | 86 tkr (2025) | 68,6 % |
| Revisor | S:t Göransgatans Förvaltning AB | 0 | 60 tkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Ekeröds Invest AB | 0 | 12 tkr (2024) | 6 741,7 % |
| Revisor | Sport CenterSyd AB | 0 | 8 tkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Mödala Gruppen AB | 1 | 1 tkr (2025) | 723 500,0 % |
| Revisor | Lindez Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Henkelstorp Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Frogtech Invest AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Revisor | Mariastaden Projekt AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Robert S Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Svalövs Plåt Fastighet AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Bol Bar Holding i Barsebäck AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SoMa AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | SeriousX AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | King Security AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Persson Holding i Löddeköpinge AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | ATD Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Bülow och Lind Property AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Gollum Service AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Lyckobo Investment AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Styckcentralen Holm AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Åbackens Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | SolKärnan AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Nomit Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Sjöstedt Förvaltning AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Lundin InformationsTeknik Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | ECCA AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Salika AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |