| Huvudansvarig revisor | BAE Systems Hägglunds Aktiebolag | 1400 | 8,2 mdkr (2024) | 10,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Bergman & Beving Aktiebolag | 1372 | 5 mdkr (2025) | 151,2 % |
| Huvudansvarig revisor | BAE Systems Bofors AB | 505 | 2,9 mdkr (2024) | 7,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Aspia AB | 1523 | 2 mdkr (2025) | −24,0 % |
| Huvudansvarig revisor | ESSVE AB | 47 | 651,7 mkr (2025) | 8,1 % |
| Huvudansvarig revisor | H-B Utveckling, H-B Development Aktiebolag | 0 | 363,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | ESSVE Sverige AB | 21 | 362,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Guide Gloves AB | 23 | 323,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bokadirekt i Stockholm AB | 105 | 257,1 mkr (2025) | 7,3 % |
| Revisor | International Aluminium Casting, Hultsfred AB | 99 | 244,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | UMS Skeldar Sweden AB | 108 | 200,4 mkr (2025) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Kylgruppen AB | 50 | 193 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Edvin Larssons Mekaniska Aktiebolag | 70 | 183,5 mkr (2024) | 10,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Hiss-Mekano i Täby AB | 18 | 168,1 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Skeppsbron Skatt AB | 76 | 167,4 mkr (2025) | 9,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Tim Kyla AB | 43 | 157,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Labkyl AB | 47 | 157,4 mkr (2024) | −8,8 % |
| Huvudansvarig revisor | SLS Kyla Värme Energi AB | 22 | 146,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bergman & Beving Operations AB | 52 | 125,9 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | LL:s Kylteknik i Kristianstad Aktiebolag | 31 | 125,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | International Aluminium Casting Tenhult AB | 61 | 111,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | International Aluminium Casting Gnosjö AB | 42 | 103,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | International Aluminium Casting, Gredby AB | 48 | 101,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Arbesko Aktiebolag | 8 | 99,6 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Nordic Climate Group AB | 8 | 77,9 mkr (2024) | −102,6 % |
| Huvudansvarig revisor | EK-Kyl Aktiebolag | 16 | 67,5 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | KGC Verktyg & Maskiner Aktiebolag | 12 | 66,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Arbesko Skofabrik Aktiebolag | 19 | 65,7 mkr (2026) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordiqon Mora AB | 32 | 65,1 mkr (2024) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Kyl-Effekt AB | 27 | 61,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | International Aluminium Casting Ankarsrum AB | 42 | 57,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | FireSeal AB | 12 | 56,3 mkr (2026) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | BAE Systems OneArc Sweden AB | 28 | 55,9 mkr (2024) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Itaab Trading Aktiebolag | 20 | 53,6 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Kylmästarna i Stockholm AB | 16 | 53,4 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Germ Aktiebolag | 9 | 50,6 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | P. Dahlmans Kylteknik Aktiebolag | 20 | 50 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Termo Kyl i Sydsverige AB | 19 | 45,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Kronobergs Kylteknik Aktiebolag | 18 | 44,4 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Klimat-Reglering Peter Nilsson AB | 22 | 44,3 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | ER Kylinstallation Aktiebolag | 18 | 43,5 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bergman & Beving Fastigheter AB | 0 | 39,1 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | NCG Group AB | 10 | 38,5 mkr (2025) | −366,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Industrikyla i Skara AB | 19 | 35,7 mkr (2024) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Hilmersson El och Kyl AB | 16 | 35 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | International Aluminium Casting, Sweden AB | 10 | 34,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Gysinge Centrum för Byggnadsvård AB | 0 | 33,5 mkr (2024) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Frigotech Aktiebolag | 12 | 32,5 mkr (2024) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | UMS Skeldar AB | 0 | 32,2 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordiqon Falun AB | 14 | 29,4 mkr (2024) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Svebro Kylindustri AB | 6 | 27,6 mkr (2024) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Grönskär Gruppen AB | 9 | 25,2 mkr (2025) | 135,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Zoezi AB | 18 | 23,5 mkr (2025) | 8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | KYL-BERGMAN LENNART Aktiebolag | 10 | 22,4 mkr (2024) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Hissfinans i Täby AB | 0 | 17,8 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Aspia Group AB | 0 | 17 mkr (2025) | 284,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Wester Kylteknik AB | 6 | 13,7 mkr (2024) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | TR Kyl AB | 8 | 12,1 mkr (2024) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | UBC Ledgers Holding AB | 2 | 12,1 mkr (2025) | −356,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Aspia Group Holding AB | 0 | 12,1 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | ELMAB HYDRAULIC Holding AB | 2 | 7,3 mkr (2024) | 347,6 % |
| Huvudansvarig revisor | BAE Systems SWS Defence AB | 0 | 6,7 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bokadirekt Group AB | 1 | 3,3 mkr (2025) | 3 397,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Kylbolaget Väst AB | 2 | 3 mkr (2024) | −2,2 % |
| Huvudansvarig revisor | BuddyCompany Group AB | 6 | 2,6 mkr (2024) | −2 568,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Deltastyr AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | −248,9 % |
| Huvudansvarig revisor | GG Hultsfred Mästaren 3 AB | 0 | 762 tkr (2025) | 8,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Ferronordic AB | 7 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget Vansbro Myrbacka 41:1 AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Arbesko-Gruppen Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HF Sub nr 1 AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Gysinge Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gysinge Byggnadsvård Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Perthro AB | 3 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Grönskär Energy AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nordiqon AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Perfect Climate F I AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | TESAB AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Småland Kylteknik Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | TechBuddy Partners Sweden AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tethys Oil Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Perfect Climate Holding Europe AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tethys Oil AB | 10 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | UBC Ledgers Topco AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | UBC Ledgers Midco AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | UBC Ledgers Holdco AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Keo Capital AB | 522 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Credit se Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bergman & Beving Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bergman & Beving Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | DLN Payroll Services AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | BAE Systems AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | BAE Systems C-ITS AB Fusionerat | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Sista versen 92452 AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |