| Huvudansvarig revisor | Telenor Sverige Aktiebolag | 1631 | 13,3 mdkr (2024) | 6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Veho Bil Sverige AB | 288 | 2,3 mdkr (2024) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Holding AB | 638 | 1,9 mdkr (2025) | 2 885,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Svenska Retursystem Aktiebolag | 232 | 1,4 mdkr (2025) | 14,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Telenor Connexion AB | 173 | 1,2 mdkr (2025) | 15,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Hyresbostäder i Norrköping Aktiebolag | 153 | 1,1 mdkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Produktion AB | 177 | 1,1 mdkr (2025) | 603,5 % |
| Huvudansvarig revisor | AWIL Holding AB | 178 | 1,1 mdkr (2025) | 5 574 600,0 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Bygg AB | 26 | 1 mdkr (2025) | −1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Engströms Bil AB | 225 | 1 mdkr (2024) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Prefab AB | 459 | 991,4 mkr (2025) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Bygg AB | 97 | 860,4 mkr (2025) | 4,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Lärande i Sverige AB | 558 | 849,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Veho Import AB | 33 | 828,5 mkr (2024) | −2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | PLC Invest AB | 32 | 790,2 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Watma Group AB | 696 | 780,1 mkr (2025) | 8,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Watma Education AB | 659 | 775,4 mkr (2025) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | BZK Grain Alliance AB | 0 | 759 mkr (2024) | 29,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Nodra AB | 186 | 619,4 mkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordfarmgruppen AB | 54 | 429,4 mkr (2025) | 26,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Saltängens Mekaniska Verkstad Aktiebolag | 117 | 409,8 mkr (2025) | 3,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Insight AB | 228 | 402,9 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordfarm Maskin Aktiebolag | 33 | 374,7 mkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas AB | 0 | 370 mkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Norrköpings Hamn AB | 162 | 362,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordic International School AB | 258 | 296,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Finspångs Tekniska Verk Aktiebolag | 68 | 268,3 mkr (2025) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Lärande förskolor och grundskolor i Sverige AB | 264 | 267,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Mark AB | 34 | 249,9 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Fria Läroverken i Sverige AB | 164 | 218 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Telenor Tower Sweden AB | 11 | 216,4 mkr (2024) | 11,4 % |
| Huvudansvarig revisor | BK Tech Energy AB | 15 | 214,3 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Engströms Lastbilar AB | 46 | 210,5 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Stockholm AB | 65 | 196,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nurminen Logistics Services AB | 19 | 186 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Kunskapscompaniet Ankaret Aktiebolag | 117 | 182,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Vallonbygden Aktiebolag | 26 | 170,3 mkr (2025) | 11,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Installation i Luleå AB | 116 | 167,2 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Klamparen AB | 0 | 158,5 mkr (2025) | 69,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Sprincom AB | 75 | 156,6 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fraktalen 1 AB | 0 | 155,9 mkr (2025) | −27,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Casall Professional AB | 22 | 147,8 mkr (2025) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Casall Sport Aktiebolag | 24 | 144,2 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas Sweden AB | 42 | 139,6 mkr (2025) | −36,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Waystream Group AB (publ) | 19 | 136,9 mkr (2025) | −28,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Waystream AB | 12 | 136,9 mkr (2025) | 8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Växjö Elmontage AB | 53 | 129 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Viking Fastighets AB | 0 | 126,8 mkr (2025) | −45,0 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Princeton AB | 0 | 120,2 mkr (2025) | −3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Norrköping AB | 57 | 115,3 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Kalmar AB | 38 | 109,7 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Hotell och kongress AB | 0 | 107,5 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sophos AB | 2 | 107,4 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | El & Projektering Vetlanda AB | 49 | 106,4 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Landskrona / Helsingborg AB | 41 | 104,8 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Ronneby AB | 39 | 99,7 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Vasaklockan AB | 0 | 99,4 mkr (2025) | 53,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens El och Ventilation i Stockholm AB | 48 | 96,6 mkr (2025) | 4,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Linköping AB | 56 | 94,5 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Caeli AB | 6 | 94,1 mkr (2025) | 11,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Mälar Sprinkler AB | 50 | 92,9 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Everon Sverige AB | 29 | 92,9 mkr (2025) | −12,4 % |
| Huvudansvarig revisor | BK Tech Production AB | 13 | 90,7 mkr (2025) | 4,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Bjäre/Halmstad AB | 36 | 90,1 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | VVS Profilen i Örebro AB | 24 | 86,8 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | OMT Management AB | 44 | 85,5 mkr (2025) | 6,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Installation i Skellefteå AB | 97 | 84,4 mkr (2025) | −1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Sprinkler Mitt AB | 46 | 83,2 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Sprinkler Väst AB | 36 | 83 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Brandskydd AB | 10 | 80,2 mkr (2025) | 0,8 % |
| Revisor | OMT Tech AB | 47 | 79 mkr (2025) | 7,9 % |
| Huvudansvarig revisor | BK Tech Pellets AB | 7 | 75,4 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Teklin AB | 16 | 75 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Västerås AB | 27 | 75 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Svenska vvs- & elanläggningar AB | 17 | 74,2 mkr (2025) | 7,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Visby AB | 30 | 70,9 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Viken AB | 0 | 68,8 mkr (2025) | −34,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Göteborg AB | 27 | 68,2 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Lund AB | 32 | 68,2 mkr (2025) | −1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | City Eltjänst Sthlm AB | 32 | 64,6 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Capital Aktiebolag | 3 | 64 mkr (2025) | −52,9 % |
| Revisor | Nova Projektpartner AB | 29 | 62,3 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | AB Storå Rör | 22 | 62 mkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordvalvet AB | 22 | 60,9 mkr (2025) | 9,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Protan Entreprenad AB | 27 | 60,7 mkr (2025) | −19,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Norrköping AB | 42 | 60,6 mkr (2025) | −1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Malmö AB | 35 | 60,2 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | The Learning Lab i Stockholm AB | 49 | 58,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | El-Profilen i Örebro Aktiebolag | 38 | 58 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Norrköping Spårvägar AB | 0 | 57,9 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstads Rörmontage Aktiebolag | 35 | 55,8 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Mark Syd AB | 7 | 54,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Vetlanda AB | 22 | 53,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Härolden AB | 0 | 53,4 mkr (2025) | −58,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Växjö AB | 30 | 52,9 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | Nova Fastighetsförvaltning Aktiebolag | 6 | 51,5 mkr (2025) | 24,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Förvaltnings Aktiebolaget Magnentus | 6 | 50 mkr (2025) | 7,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Protan AB | 3 | 49,6 mkr (2024) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Medicinska Gaser AB | 16 | 49,4 mkr (2025) | 13,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Jönköpings Rörtjänst AB | 17 | 49,1 mkr (2025) | 2,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordcon Maskin AB | 10 | 49,1 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Consensum Lund AB | 36 | 47,2 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Nyköping AB | 18 | 46,3 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Uddevalla AB | 26 | 44,8 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Motala AB | 16 | 44,4 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Hotel, Restaurant & SPA AB | 45 | 42,6 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | GH Sydgolv AB | 14 | 41,9 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Software AB | 11 | 41,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Gymnasieskolor i Syd AB | 29 | 39,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Uppsala Elcentral AB | 23 | 38,8 mkr (2025) | 5,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Josef Engström | 0 | 38,3 mkr (2025) | 9,9 % |
| Huvudansvarig revisor | J4 Håltagning AB | 21 | 37,1 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Måleri AB | 27 | 35,3 mkr (2025) | 11,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Rörbolaget M. Söderkvist AB | 15 | 34,4 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Bon Net AB | 3 | 33,8 mkr (2025) | −1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | BK Styr och Elteknik AB | 28 | 33,7 mkr (2025) | 19,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Tjädermo's El AB | 22 | 33,4 mkr (2025) | 3,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Building AB | 3 | 31,2 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Revision & Rådgivning Norrköping AB | 12 | 31,1 mkr (2025) | 20,2 % |
| Huvudansvarig revisor | GS-RÖR AB | 11 | 30,8 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | VAL-BO AB | 16 | 30,5 mkr (2025) | 3,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Sundsvall AB | 13 | 29,4 mkr (2025) | 12,3 % |
| Huvudansvarig revisor | VVS Teknik Fålhagen AB | 15 | 28,7 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | Tellus Fiber AB | 4 | 28,7 mkr (2025) | 5,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Filipstads Luftteknik AB | 11 | 27,4 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Snickarbarnens Förskola AB | 37 | 27,4 mkr (2025) | 7,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Varberg AB | 20 | 27,1 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Dantherm Group AB | 5 | 26,7 mkr (2025) | 3,3 % |
| Revisor | Gamlebro AB | 0 | 26,5 mkr (2025) | −38,9 % |
| Huvudansvarig revisor | ÖPM Industri & Smidespartner AB | 16 | 26,5 mkr (2025) | −9,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Trisec Energi AB | 13 | 26,4 mkr (2025) | −9,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Säkerhetsprofilen i Örebro AB | 9 | 26,2 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Finspångs Stadsnät FINET Aktiebolag | 9 | 26 mkr (2025) | −17,3 % |
| Huvudansvarig revisor | VVS Resurs i Stockholm AB | 12 | 25,9 mkr (2025) | 3,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Jönköping AB | 20 | 25,8 mkr (2025) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Charlottendals förskola AB | 34 | 25,8 mkr (2025) | 7,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Rörex i Stockholm Aktiebolag | 15 | 25,2 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Torvinge Maskinuthyrning AB | 4 | 25,2 mkr (2025) | 16,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Kunskapscompaniet Gymnasium KCGY AB | 19 | 24,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Svensk styrteknik AB | 12 | 24,7 mkr (2025) | −4,0 % |
| Revisor | E-tunafalken Fastigheter AB | 2 | 24,6 mkr (2025) | 55,1 % |
| Revisor | BoCare Boendestöd i Östergötland AB | 25 | 23,4 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Pump Öst AB | 4 | 23,1 mkr (2025) | 19,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Norrköping Airport AB | 29 | 22,6 mkr (2024) | −0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | VIGS Göteborg AB | 0 | 22,5 mkr (2024) | −42,0 % |
| Revisor | Rederiaktiebolaget Novator | 0 | 22,4 mkr (2025) | 157,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Renströmmen 9 AB | 1 | 21,8 mkr (2025) | −20,6 % |
| Huvudansvarig revisor | EF Rör AB | 8 | 21,4 mkr (2025) | 7,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Elit-tele i Sverige AB | 10 | 21,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Document Solutions AB | 21 | 21 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | IDUR Information AB | 11 | 21 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Norrköping Science Park AB | 15 | 20,5 mkr (2025) | −0,7 % |
| Revisor | OMT Group AB | 9 | 19,8 mkr (2025) | 52,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets i Östersund AB | 16 | 19,1 mkr (2025) | 17,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Norrköping Visualisering AB | 22 | 18,7 mkr (2025) | −1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | AVT Sverige AB | 6 | 18,6 mkr (2025) | 12,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Smart Yta Fastighetsutveckling AB | 0 | 17,1 mkr (2026) | 37,5 % |
| Revisor | Norrköpings Brasvärme AB | 4 | 16,8 mkr (2025) | 8,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Centrumkvarter AB | 0 | 16,7 mkr (2025) | 5,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Casall Aktiebolag | 6 | 16,7 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Telesystem i Växjö AB | 9 | 16,4 mkr (2025) | 3,1 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Vildrosen AB | 0 | 16,1 mkr (2025) | 6,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Blue Peak AB | 7 | 15,3 mkr (2025) | 2,9 % |
| Huvudansvarig revisor | VIGS Vänersborg AB | 0 | 14,9 mkr (2024) | −36,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Teklin Göteborg AB | 6 | 14,6 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | NL Brasvärme Interiör AB | 1 | 14,5 mkr (2025) | 5,9 % |
| Revisor | World Thermal Service Nyköping AB | 6 | 14,1 mkr (2025) | 6,3 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fastigheter Sverige AB | 8 | 13,8 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Prefab Fastigheter AB | 0 | 13,2 mkr (2025) | −9,8 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Alderholmen 4:34 AB | 0 | 13,1 mkr (2025) | −22,3 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Fredriksskans 2:79 AB | 0 | 12,7 mkr (2025) | −4,7 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Oppeby Gård 1:7 AB | 0 | 12,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fastigheter AB | 5 | 12,4 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | ProjPartner Öst AB | 9 | 12,4 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | EnergiStyret Kronoberg AB | 5 | 12,1 mkr (2025) | 4,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Boteknik Drift i Norrköping AB | 53 | 11,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Wäxthuset i Väddö Aktiebolag | 8 | 11,8 mkr (2025) | 11,4 % |
| Revisorsuppleant | TIB-Möbler AB | 4 | 11,2 mkr (2025) | 4,5 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Strängnäs 2 AB | 0 | 11 mkr (2025) | −11,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Solutions AB | 3 | 10,4 mkr (2025) | −6,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Triangeln 15 i Norrköping Fastighets AB | 0 | 10,4 mkr (2025) | 63,6 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Kontorsfastigheter AB | 0 | 8,6 mkr (2025) | −13,4 % |
| Huvudansvarig revisor | ProjPartner Mitt AB | 6 | 8,5 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Sätra 108:31 AB | 0 | 8 mkr (2025) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Veho Bil Bromma AB | 0 | 7,6 mkr (2024) | −41,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Parkering AB | 0 | 7,3 mkr (2025) | −6,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Hyttsjö Materialåtervinning AB | 6 | 7,1 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | HU-MO Förvaltning AB | 1 | 7,1 mkr (2025) | 49,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Kåparp AB | 0 | 6,6 mkr (2025) | 23,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Blyet 4 AB | 0 | 6,5 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Ikaros AB | 0 | 6,2 mkr (2025) | 4,1 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Prefab Bussen 10 AB | 0 | 6,2 mkr (2025) | −54,5 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fastigheter Malmö AB | 0 | 5,9 mkr (2025) | −69,9 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Oppeby Gård 1:9 AB | 0 | 5,8 mkr (2025) | −5,2 % |
| Revisor | Ståhl Invest i Norrköping AB | 4 | 5,7 mkr (2025) | −2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Fullerö 21:103 AB | 0 | 5,3 mkr (2025) | −17,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Huthe Fastigheter AB | 0 | 5,1 mkr (2025) | −84,3 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Getängen AB | 0 | 5 mkr (2025) | −8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Galjonen AB | 0 | 4,9 mkr (2025) | 24,0 % |
| Revisor | Prio AB | 2 | 4,6 mkr (2025) | −0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | BK Tech Group AB | 29 | 4,6 mkr (2025) | 14,5 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Solklockan AB | 1 | 4,3 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | Hillmann Fastigheter Mörten AB | 2 | 3,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Näringslivsfastigheter i Norrköping AB | 0 | 3,8 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Hillmann Fastigheter Pilgrimen AB | 2 | 3,8 mkr (2024) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Huthe Fastigheter Syd AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | −9,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Norrköping Rådhus AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | 1 657,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Idéutvecklarna i Örebro AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 41,2 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Frontespisen Gästgivaren 4 AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 1,9 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Torsgatan AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | −1 377,5 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Solklockan i Västervik AB | 0 | 3,3 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Hillmann Fastigheter Pärlan AB | 1 | 3,3 mkr (2025) | 12,7 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Strängnäs 1 AB | 0 | 3,1 mkr (2025) | −70,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Awil AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | 20,1 % |
| Revisor | Lida Gård Fastighets AB | 0 | 2,7 mkr (2025) | 28,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Engströms Finans AB | 0 | 2,4 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Ångan i Norrköping AB | 0 | 2,4 mkr (2025) | 18,5 % |
| Huvudansvarig revisor | ScandClinic Sverige AB | 2 | 2,4 mkr (2025) | −46,4 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Utby 3:113 AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | −90,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Kvarnbacken AB | 0 | 2,2 mkr (2025) | −63,1 % |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fastigheter Stockholm AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | −2 261,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Malmskogen AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | −458,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Upplev Norrköping AB | 11 | 2,1 mkr (2025) | −11,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns fastigheter i Vadstena AB | 0 | 2 mkr (2025) | 4,9 % |
| Huvudansvarig revisor | SMV Invest AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | 11,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Bygghubben AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | −16,7 % |
| Revisor | Jakthunden 6 Aktiebolag | 0 | 1,7 mkr (2025) | −69,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Sandbäckens Rör i Södertälje AB | 1 | 1,7 mkr (2025) | 21,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Glasfatet AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | 36,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Idögatan AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | 26,8 % |
| Revisor | Fastighets Aktiebolaget Skvallertorget | 2 | 1,5 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Industrifastigheter AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 3,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget Returen 3 Norrköping AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Anders Svensson Holding Aktiebolag | 2 | 1,4 mkr (2024) | −19,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Finspång Fiber AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | −10,6 % |
| Revisor | Fastighetsaktiebolaget Hjälpsamheten | 0 | 1,3 mkr (2025) | 16,5 % |
| Huvudansvarig revisor | HT Bruksfastigheter AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 92,6 % |
| Revisor | Ståhl Collection AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | −6,2 % |
| Revisor | Aron Carlssons Transport Aktiebolag | 0 | 1,2 mkr (2025) | 33,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Söderfjälls Bo AB | 0 | 1 mkr (2025) | 45,8 % |
| Revisor | Furuheim & Arrelid Fastigheter AB | 0 | 956 tkr (2025) | 183,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Finspångs Förvaltnings- och Industrihus Aktiebolag | 0 | 900 tkr (2025) | 673,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastigheter Regnbågen AB | 0 | 750 tkr (2025) | 29,7 % |
| Revisor | VAL-BO Utbildning AB | 0 | 708 tkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Hus & Fastigheter i Norrköping Aktiebolag | 0 | 606 tkr (2025) | −79,7 % |
| Revisor | Fredgagården i Norrköping AB | 0 | 556 tkr (2025) | 4,3 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kvarnhög 19 AB | 0 | 552 tkr (2025) | 32,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Azets Sweden Holding AB | 0 | 481 tkr (2025) | −2 346,4 % |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Vapenrocken 3 AB | 0 | 271 tkr (2025) | −381,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Crystallus AB | 0 | 254 tkr (2024) | 247,2 % |
| Huvudansvarig revisor | NordicEd AB | 0 | 196 tkr (2025) | 48,0 % |
| Revisor | Nya Fredgagården Hotell & Konferens AB | 0 | 175 tkr (2025) | 20,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Trisec Aktiebolag | 3 | 153 tkr (2025) | 181,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastighetsutveckling AB | 0 | 142 tkr (2025) | −15,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Big Peak AB | 0 | 125 tkr (2025) | 26,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Norberg Management AB | 1 | 102 tkr (2025) | −451,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bilbo i Norrköping AB | 2 | 84 tkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Fastighetsförvaltning AB | 1 | 68 tkr (2025) | −1 669,1 % |
| Revisor | Stall Vikarebo Aktiebolag | 0 | 30 tkr (2025) | −3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Noditech AB | 6 | 20 tkr (2025) | −55 310,0 % |
| Huvudansvarig revisor | SeaPattern Sweden AB | 7 | 15 tkr (2025) | −47 186,7 % |
| Huvudansvarig revisor | JuLi 2 Wilzéns Fastighetsförvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Azets Revision & Rådgivning AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget den Röda Hällristningen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget den starke Vikingen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K -Fast Förvaltaren 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Veddesta 2:65 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | FuAr Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wiland Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Veho Truck Retail AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Hedkrok Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Mjärden 3-4 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wilzén Fastigheter Julisa AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Veho Bil Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | KLP Fastighets Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gårdsystem Nordfarm AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | J&B Capital AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | MagnaSilva AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | JuLi Wilzéns Fastighetsförvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Triangeln 11 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Sätra 108:20 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Sävenäs 131:14 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Oasen Park Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Valiv Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Rusthållaren 3-4 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Sågklingan AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas ParticipationCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Gårdsten 7:5 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen Strängnäs 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast 21:an AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | K-Fast Kilen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Claesson & Anderzén Aktiebolag | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets 011 Invest AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Magnentus Collection AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Telenor Gauntlet Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Invest Tre AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Elbing Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | BK Tech Property AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns invest två AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Nova Projektpartner Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas Group AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Quick MidCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | NIMLAS MidCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nimlas Sweden BidCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Norrköpings Slottshagen Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | LSL Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | FXB förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Smart Yta Holding AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wilzéns Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Watma Nordic Leisure AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Fastighetsutveckling Strömmen 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Saltangen International AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Fastighetsaktiebolaget Protinus | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tate & Lyle Sweden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Saltängen i Norrköping AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gen Futura AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bil AB Josef Engström | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Cognita Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Solklockan Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lärande Förvaltning i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | VAL-BO Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Paul Danielson Åkeri Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Pylon Fastigheter Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lärandegruppen i Sverige AB | 47 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HT-Industrier AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | E-tuna Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Kefas Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Kefas AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Oasen Park AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tillväxt Norrköping AB Fusionerat | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Fastighetsbolaget Frontespisen AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Frontespisen Trollet AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | OMT BuildTech AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Fastighetsutveckling Strömmen 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Fastighetsutveckling Strömmen 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | CIS - Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | X-maskiner AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hillmann Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Jonas Hillmann Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Huthe Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Bronsklockan Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Holmstad 18 i Norrköping Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Stadstornet Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Vidur Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Furuheim & Arrelid Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Förvaltnings Aktiebolaget Bråviken | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Förvaltnings Aktiebolag Viddviken | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Henry Ståhl Fastigheter i Karlskoga AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Istappen Invest AB | 4 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Blå Lavendeln Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | J & B of Sweden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Wirström Invest Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | JONIER AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |