| Revisor | Simon-Kucher & Partners Strategy & Marketing Consultants AB | 22 | 91,4 mkr (2025) | 10,2 % |
| Revisor | Napper AB | 15 | 83,3 mkr (2025) | 1,0 % |
| Revisor | Sättra Gård Aktiebolag | 45 | 70,6 mkr (2025) | 10,0 % |
| Revisor | W sportsmedia AB | 7 | 46,8 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | Almroth Konsult AB | 2 | 45,2 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | VicApta AB | 26 | 31,7 mkr (2025) | 3,6 % |
| Revisor | Head Agent Executive Interim AB | 3 | 31,1 mkr (2025) | 2,8 % |
| Revisor | PKT Profilkompaniet Aktiebolag | 12 | 25,9 mkr (2025) | 3,8 % |
| Revisor | Larmac specialtransporter AB | 5 | 19,2 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Head Agent Executive Search AB | 7 | 16,6 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisor | Enitor Business Care AB | 14 | 16,5 mkr (2025) | 2,0 % |
| Revisor | Trapezia AB | 7 | 16,4 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisor | Svensk Ekologikonsult AB | 7 | 15,6 mkr (2025) | 11,5 % |
| Revisor | Brainy Energy Group Nordic AB | 4 | 14,8 mkr (2025) | 2,7 % |
| Revisor | LeadCompetence AB | 7 | 14,7 mkr (2025) | 8,3 % |
| Revisor | Bodalsgaraget AB | 10 | 14,3 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | RM-AP Entreprenad AB | 9 | 13 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | Azote Aktiebolag | 7 | 12,5 mkr (2024) | 0,4 % |
| Revisor | ECP Bikes AB | 3 | 12,4 mkr (2024) | −2,8 % |
| Revisor | Folkes skafferi AB | 8 | 11,8 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | Hemmesta Bygg AB | 2 | 11,3 mkr (2025) | 2,2 % |
| Revisor | SC Long Distance Skiing AB | 0 | 11,2 mkr (2025) | −0,4 % |
| Revisor | Holmströms Hemtjänst AB | 17 | 10,7 mkr (2025) | −3,7 % |
| Revisor | Gepro AB | 4 | 10,1 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisor | Instruktörerna i Norden AB | 3 | 9,6 mkr (2025) | 28,5 % |
| Revisor | Head Agent Talent Acquisition Sweden AB | 8 | 9,2 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisor | A analys AB | 3 | 8,6 mkr (2025) | 36,7 % |
| Revisor | Bergs Elcykel AB | 4 | 8,4 mkr (2025) | −9,6 % |
| Revisor | Lead Sports S.E. AB | 3 | 8,4 mkr (2025) | 9,3 % |
| Revisor | Business In Quaternion AB | 3 | 8,4 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | Rådmansö Bageributik AB | 8 | 8 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Auxilia Insight Partner AB | 2 | 7,9 mkr (2025) | 24,8 % |
| Revisor | Prosperous Planet AB | 3 | 7,9 mkr (2025) | 12,7 % |
| Revisor | SFKV Musik AB | 0 | 7,8 mkr (2025) | 25,2 % |
| Revisor | M360 Ekonomi AB | 7 | 7,7 mkr (2025) | 11,5 % |
| Revisor | Agrius AB | 4 | 7,5 mkr (2025) | 17,4 % |
| Revisor | Aspudden mat och kultur AB | 7 | 7,5 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Andersson Bil & Plåt AB | 4 | 7,2 mkr (2025) | 3,7 % |
| Revisor | Juristfirman Emine Lundkvist AB | 1 | 6,7 mkr (2025) | 51,2 % |
| Revisor | Vj VVS AB | 3 | 6,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisor | Yogashala Stockholm AB | 3 | 6,3 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | House of Simplicity AB | 1 | 5,8 mkr (2025) | 7,9 % |
| Revisor | Per Schlingmann AB | 3 | 5,6 mkr (2025) | 26,0 % |
| Revisor | Global VVS i Storstockholm AB | 5 | 5,5 mkr (2024) | −11,1 % |
| Revisor | Wallby Agrius AB | 2 | 5,4 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Nacka Värmdö Stålservice AB | 1 | 5 mkr (2025) | 15,2 % |
| Revisor | Två Flygare Bygg AB | 5 | 5 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | G. Kinnvall Aktiebolag | 2 | 4,7 mkr (2025) | 13,1 % |
| Revisor | Aftonmora Invest AB | 2 | 4,6 mkr (2025) | 30,9 % |
| Revisor | Davisa AB | 3 | 4,6 mkr (2025) | 27,1 % |
| Revisor | Zian AB | 3 | 4,5 mkr (2025) | 31,1 % |
| Revisor | Myrkotten 1 AB | 2 | 4,4 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Myrkotten 3 AB | 0 | 4,2 mkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | Myrkotten 2 AB | 1 | 3,8 mkr (2025) | 20,9 % |
| Revisor | Edsvikens Marinservice AB | 3 | 3,5 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | One Relation Events and Meetings AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | Waldersten Art AB | 2 | 3,2 mkr (2025) | 3,7 % |
| Revisor | Haninge Hälsostudio AB | 2 | 2,9 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | Myrkotten 4 AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Kjell Jinneby Allservice Aktiebolag | 3 | 2,8 mkr (2025) | −18,4 % |
| Revisor | Nordisk Industrifysik Aktiebolag | 2 | 2,8 mkr (2025) | 64,7 % |
| Revisor | Medoma AB | 17 | 2,8 mkr (2025) | −546,3 % |
| Revisor | C J A G R É N A D V O K A T AB | 1 | 2,6 mkr (2025) | 37,4 % |
| Revisor | Concima AB | 0 | 2,4 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | Multiply Potential AB | 8 | 2,2 mkr (2025) | −312,4 % |
| Revisor | Actual IT Sweden AB | 3 | 1,9 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | Advokatfirman Cronberg AB | 1 | 1,6 mkr (2024) | 14,5 % |
| Revisor | The New Division by Trollbäck + Company AB | 2 | 1,5 mkr (2025) | −148,6 % |
| Revisor | Groot Utemiljöer AB Fusionerat | 0 | 1,2 mkr (2024) | −52,6 % |
| Revisor | Contemporary Gyn AB | 1 | 1,2 mkr (2024) | 118,5 % |
| Revisor | af Jochnick Advokatbyrå AB | 1 | 1,1 mkr (2025) | 4,0 % |
| Revisor | Advokat Susanne Linder AB | 1 | 993 tkr (2025) | −3,7 % |
| Revisor | Advice Invest & Konsult Aktiebolag | 2 | 440 tkr (2024) | 44,3 % |
| Revisor | Custos Advokater AB | 2 | 439 tkr (2025) | 14,6 % |
| Revisor | G Kinnvall Fastigheter Aktiebolag | 0 | 324 tkr (2025) | 42,3 % |
| Revisor | MR Martin Rüdén Invest Aktiebolag | 0 | 206 tkr (2024) | 75,2 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Mowitz 6 AB | – | – | – |
| Revisor | Fastighetsbolaget Brevpressen 1 AB | – | – | – |
| Revisor | Advokat Niklas Emthén AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Nisébinis Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Trapezia Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Allegradev AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Emine Lundkvist Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Etnarauq Advokat AB | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Lövverket Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | MIJO Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Tummelisa Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ledungen Holding AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Fjällsvik Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Systrarna Lalér AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | G Kinnvall Holding Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Myrkotten AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | KBSH Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |