| Revisor | Ibeko Power AB | 12 | 113,6 mkr (2025) | 8,0 % |
| Revisor | Trebyggare i Väsby AB | 7 | 48 mkr (2025) | 7,7 % |
| Revisor | KNL Bygg & Måleri AB | 6 | 25,9 mkr (2024) | 7,0 % |
| Revisor | S&A Brandfokus AB | 11 | 24,6 mkr (2025) | 10,3 % |
| Revisor | SeaHawk of Sweden AB | 6 | 20,1 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Rissne Entreprenad AB | 6 | 20 mkr (2024) | 3,1 % |
| Revisor | Insanto AB | 6 | 19,2 mkr (2025) | 7,2 % |
| Revisor | Aktiv Service Markarbeten Stockholm AB | 10 | 18,6 mkr (2024) | 0,1 % |
| Revisor | DK Utemiljö AB | 11 | 17,1 mkr (2025) | 1,8 % |
| Revisor | Stockholms Akutläkargrupp AB | 0 | 16,2 mkr (2025) | 17,8 % |
| Revisor | Northlings AB | 0 | 13,3 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | ANVESTPRO AB | 9 | 12,8 mkr (2025) | −5,0 % |
| Revisor | Kjellman Invest Aktiebolag | 1 | 12,5 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | Meshuggah AB | 4 | 12,4 mkr (2025) | 28,4 % |
| Revisor | FF Bygg & Entreprenad AB | 9 | 12,3 mkr (2025) | 1,6 % |
| Revisor | Malones Stockholm AB | 6 | 11,8 mkr (2025) | 6,8 % |
| Revisor | Kihansi Afrikaresor AB | 1 | 11,4 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | Alfa ställningar AB | 16 | 10,9 mkr (2025) | 2,7 % |
| Revisor | Svart och gul AB | 21 | 10,4 mkr (2025) | 3,0 % |
| Revisor | Städservice Tamara Tsoi AB | 21 | 10,4 mkr (2025) | 4,7 % |
| Revisor | Fuzzbox Aktiebolag | 1 | 10,1 mkr (2025) | 40,7 % |
| Revisor | OVD Partners AB | 8 | 10 mkr (2025) | 10,7 % |
| Revisor | RJ Förvaltning AB | 5 | 9,9 mkr (2025) | 1,6 % |
| Revisor | Imcon AB | 3 | 9,8 mkr (2025) | 6,2 % |
| Revisor | BMK GRUPPEN AB | 4 | 9,6 mkr (2025) | 8,4 % |
| Revisor | Ategra Entreprenad AB | 9 | 9,3 mkr (2025) | 4,9 % |
| Revisor | Kronangruppen AB | 10 | 9 mkr (2025) | 12,8 % |
| Revisor | Volaturus AB | 10 | 8,9 mkr (2025) | −3,6 % |
| Revisor | Meshuggah Touring AB | 4 | 8,7 mkr (2025) | 32,5 % |
| Revisor | Catamell AB | 6 | 7,9 mkr (2025) | −9,2 % |
| Revisor | Modern Bygg MB AB | 6 | 7,7 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Emperors' Day Aktiebolag | 1 | 7,7 mkr (2025) | 19,5 % |
| Revisor | Albin Mur & Puts AB | 9 | 7,3 mkr (2025) | −7,4 % |
| Revisor | Natalena Aktiebolag | 3 | 6,7 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Acoustic Montage SNJ Aktiebolag | 5 | 6,6 mkr (2025) | −0,3 % |
| Revisor | M.I.B. 16 Sverige AB | 9 | 6,5 mkr (2025) | 7,8 % |
| Revisor | Jourgruppen Stockholm AB | 3 | 6,3 mkr (2025) | 10,9 % |
| Revisor | Limonav AB | 2 | 6,3 mkr (2024) | −11,7 % |
| Revisor | SoJu Production & Consulting AB | 2 | 6,3 mkr (2025) | 4,5 % |
| Revisor | WZ Renovering & Bygg AB | 4 | 6,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Österholms Granit AB | 8 | 6,2 mkr (2025) | 14,9 % |
| Revisor | HF Service Högberg AB | 5 | 6,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Revisor | L.L. Elservice AB | 3 | 5,8 mkr (2025) | 1,8 % |
| Revisor | Densia Aktiebolag | 7 | 5,7 mkr (2025) | −12,3 % |
| Revisor | Nadior AB | 2 | 5,7 mkr (2025) | 6,0 % |
| Revisor | CM Tandklinik AB | 0 | 5,5 mkr (2025) | −2,4 % |
| Revisor | Lejla Entreprenad AB | 6 | 5,3 mkr (2025) | 3,5 % |
| Revisor | Decagon Byggservice AB | 3 | 4,8 mkr (2025) | −7,4 % |
| Revisor | Medqvist Fastigheter AB | 2 | 4,7 mkr (2025) | 14,5 % |
| Revisor | H.O.T Hem och Trädgård AB | 7 | 4,6 mkr (2025) | 6,5 % |
| Revisor | Bygg & Saneringsgruppen i Mälardalen AB | 5 | 4,2 mkr (2025) | −11,8 % |
| Revisor | JPM Transport AB | 2 | 4,1 mkr (2025) | 4,3 % |
| Revisor | Sofias gestaltning AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | 28,0 % |
| Revisor | Green Quality AB | 6 | 3,5 mkr (2025) | 5,5 % |
| Revisor | A&M Hemservice i Stockholm AB | 6 | 3,5 mkr (2026) | 3,4 % |
| Revisor | advokatfirman Peter Skeppstedt AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 17,2 % |
| Revisor | Morgan Alling Produktion AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 10,1 % |
| Revisor | Victoria Grepo Akademin AB | 2 | 3,2 mkr (2025) | 9,5 % |
| Revisor | Ahlstrand & Wållgren Brand Studio AB | 1 | 2,7 mkr (2025) | 18,7 % |
| Revisor | Advokataktiebolaget Lawnord Stockholm | 3 | 2,7 mkr (2025) | 6,6 % |
| Revisor | ALEXÅ BYGG & STÄD AB | 3 | 2,4 mkr (2025) | −12,5 % |
| Revisor | HF Högberg Fastighets AB | 1 | 2,4 mkr (2025) | 8,6 % |
| Revisor | Proffar Bygg AB | 2 | 1,7 mkr (2024) | 5,9 % |
| Revisor | SDFX Productions AB | 3 | 1,4 mkr (2025) | 430,4 % |
| Revisor | Mokus Fastighetsservice AB | 2 | 1,3 mkr (2025) | −1,6 % |
| Revisor | J. SELSFORS BYGGSERVICE AB | 1 | 1,2 mkr (2025) | 11,7 % |
| Revisor | Mazettis world domination enterprises Aktiebolag | 1 | 1,1 mkr (2025) | 11,5 % |
| Revisor | WF Fastigheter AB | 0 | 974 tkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Patetsos Fastigheter AB | 0 | 793 tkr (2025) | −17,8 % |
| Revisor | LR Revision & Redovisning Nyköping AB Fusionerat | 1 | 717 tkr (2025) | −2,2 % |
| Revisor | Martin Kellerman AB | 1 | 359 tkr (2025) | −100,6 % |
| Revisor | Lindblad & Norstedt Golvavjämning LNG AB Fusionerat | 0 | 341 tkr (2024) | 11,1 % |
| Revisor | Lisa Lindqwister AB | 0 | 65 tkr (2025) | −1,5 % |
| Revisor | Svennemyr Holdings Group AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | DV Power AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | B Alm Holding Acoustic AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | V.Borén Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Anglobe AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Trebab Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Kronangruppen Syd AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Robur Folium Förvaltnings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | T Patetsos Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | T. Anders Dental AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |