| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic AB | 9 | 176,8 mkr (2024) | −3,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Leasio Finans AB | 2 | 139,8 mkr (2025) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Relax Tech Sweden AB | 106 | 118,7 mkr (2025) | 5,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Castorem Construction AB | 50 | 95,6 mkr (2026) | 6,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Lupinia AB | 0 | 50,9 mkr (2024) | −46,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget M Mårtensson i Lomma | 10 | 46,4 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget Rörläggeriet Syd | 15 | 38,9 mkr (2025) | −1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Tornets Närköp AB | 12 | 36,8 mkr (2025) | 8,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Connected Delivery AB | 1 | 33,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Total VVS i Sverige AB | 18 | 26,3 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | GanThor AB | 9 | 25,9 mkr (2025) | 32,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Horna BB Forest AB | 1 | 23,6 mkr (2025) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | LOUD LOUDER LÜDERS AB | 3 | 19,8 mkr (2025) | 1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Amart Triangeln AB | 8 | 18,7 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Evolve AB Fusionerat | 17 | 18,7 mkr (2024) | −3,4 % |
| Huvudansvarig revisor | HRS-Trade AB | 3 | 17,6 mkr (2025) | 7,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Scandwich AB | 15 | 17,5 mkr (2025) | 4,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Active AB | 14 | 17,3 mkr (2025) | −8,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Törringelund AB | 10 | 17 mkr (2024) | −6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Snogarps Gård AB | 3 | 16,3 mkr (2024) | 29,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Zadran Invest AB | 2 | 15,7 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Improve AB | 19 | 15,1 mkr (2025) | −5,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Analytics AB | 8 | 12,8 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Alexander Zetterman AB | 3 | 12,5 mkr (2025) | −5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SB Tax AB | 0 | 12,3 mkr (2025) | 25,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SK Skurup AB | 0 | 12,2 mkr (2025) | −8,8 % |
| Huvudansvarig revisor | ABC Meca Care AB | 21 | 11,9 mkr (2026) | 6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Reaalprojekt AB | 4 | 10,6 mkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | AB Jendrekson | 4 | 10,6 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Amiralsgatans Livs AB | 4 | 10,2 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Horisont Arkitekter på Limhamn AB | 8 | 10 mkr (2025) | 6,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Lomma Entreprenad AB | 0 | 10 mkr (2025) | 12,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Scandwich Malmskillnadsgatan AB | 10 | 8,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Hatoba Galleria AB | 7 | 8,6 mkr (2024) | 6,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Incubator AB Fusionerat | 3 | 8 mkr (2024) | 9,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Communication AB Fusionerat | 7 | 7,6 mkr (2024) | −1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Amart AB | 2 | 7,6 mkr (2024) | 3,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Svart & Witt i Malmö Aktiebolag | 4 | 7,1 mkr (2025) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Great IT Nordic Security AB Fusionerat | 4 | 7,1 mkr (2024) | −2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Hadas AB | 6 | 7 mkr (2024) | 1,2 % |
| Revisor | TCL undertakmontage AB | 7 | 7 mkr (2025) | 9,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Borglund Law AB | 2 | 6,9 mkr (2025) | 33,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Rosengård Barnmorskestationen AB | 5 | 6,7 mkr (2025) | 9,5 % |
| Huvudansvarig revisor | PONM Bygg AB | 3 | 6,4 mkr (2025) | −1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Elmontören Syd AB | 4 | 6,3 mkr (2024) | 2,1 % |
| Huvudansvarig revisor | ROJ Pizzeria AB | 7 | 6 mkr (2025) | 6,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Ivögården Mat & Vingård AB | 5 | 5,9 mkr (2025) | −16,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Nilssons Gästgiveri Aktiebolag | 5 | 5,7 mkr (2025) | 2,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Speedyglans Bilvård i Malmö AB | 5 | 5,6 mkr (2025) | −1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | AM Bakers AB | 6 | 4,9 mkr (2025) | 11,1 % |
| Huvudansvarig revisor | TRUE HORSES AB | 1 | 4,4 mkr (2025) | −1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Malmö-Milan Skrädderi & Kemtvätt AB | 5 | 4,2 mkr (2026) | 15,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Performance Gym i Rydebäck AB | 4 | 3,9 mkr (2025) | 16,2 % |
| Huvudansvarig revisor | 2solve AB | 2 | 3,4 mkr (2025) | 4,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nextway Software Sweden AB | 0 | 3 mkr (2024) | 8,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Scuro Stallion AB | 0 | 2,4 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Grund Kornet AB Fusionerat | 0 | 2,1 mkr (2024) | 281,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Malmö Ängen AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | −60,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Advokatbyrån Camilla Orefjärd AB | 1 | 1,3 mkr (2025) | 4,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Waymaker Consulting AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 4,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Lilliecon Valley AB Fusionerat | 0 | 1,2 mkr (2023) | −46,2 % |
| Huvudansvarig revisor | OmMej AB | 4 | 1,2 mkr (2025) | −172,0 % |
| Huvudansvarig revisor | JBV Fastighetsförvaltning AB Fusionerat | 2 | 1,1 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Viva La Diva AB | 0 | 983 tkr (2025) | −4,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Friedman Strategic Copy AB | 1 | 928 tkr (2025) | −1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | MWT Consulting AB | 1 | 620 tkr (2025) | −11,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Karstorp i Lomma Fastighets AB | 0 | 549 tkr (2025) | −18,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Synced Climate Sweden AB | 1 | 529 tkr (2025) | −37,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Connected Skills AB | 0 | 493 tkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Asbury Park AB | 0 | 486 tkr (2025) | 548,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Mat i Mellby AB | 0 | 61 tkr (2025) | 816,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Demab entreprenad AB | 0 | 22 tkr (2025) | 4 090,9 % |
| Huvudansvarig revisor | We Happened AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HAH på Limhamn AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | W-Garden Trading Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Total Holding i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | H & N Nordic AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | JAWS Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fraxinus Excelsior aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HoldingbolagLingonvägen1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HANDELSBOLAGET MILJÖGÅRDEN B O U WIHLBORG | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Susanne Edensvärd Advokat AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Väktaren United AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fortgrove Holdings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | MJOBS INVESTMENT AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karstorp Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Syd Grunden Fastigheter Malmö AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Inkorg Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SK Logistik Fastigheter i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Syd Grunden Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Use Your Illusion AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Black Stallion AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | JCA Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Verde Stallion AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |