| Extern firmatecknare | Revelop V AB | 0 | 211,1 mkr (2024) | 21,0 % |
| Extern firmatecknare | Cementhuset 6 AB | 0 | 123,2 mkr (2024) | −13,8 % |
| Extern firmatecknare | Nordic Forum Fastighetsaktiebolag | 0 | 82,1 mkr (2024) | −49,3 % |
| Extern firmatecknare | Revelop VI AB | 0 | 60,9 mkr (2024) | 197,3 % |
| Extern firmatecknare | Revelop Brommaplan 2 AB | 0 | 48,8 mkr (2024) | 8,1 % |
| Extern firmatecknare | R5 Hästägaren Fastighetsaktiebolag | 0 | 48,1 mkr (2024) | −107,2 % |
| Extern firmatecknare | Handenterminalen Fastighetsaktiebolag | 0 | 30,8 mkr (2024) | −78,7 % |
| Extern firmatecknare | Bordduken 7 AB | 0 | 22 mkr (2024) | 0,5 % |
| Extern firmatecknare | R6 Järnet 6 Fastighet AB | 0 | 20,7 mkr (2024) | −29,8 % |
| Extern firmatecknare | Revelop IV AB | 0 | 19 mkr (2024) | −535,2 % |
| Extern firmatecknare | Propertina Holding AB | 0 | 18 mkr (2024) | −37,6 % |
| Extern firmatecknare | R6 Asken 2 Fastighets AB | 0 | 16,5 mkr (2025) | −3,4 % |
| Extern firmatecknare | P5 Juristen Fastighets AB | 0 | 15,3 mkr (2024) | −78,5 % |
| Extern firmatecknare | R6 Banslätt 1 F AB | 0 | 14,6 mkr (2024) | −2,5 % |
| Extern firmatecknare | P5 Holding 1 AB | 0 | 13,2 mkr (2024) | −896,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Sörred City II Fastighetsaktiebolag | 0 | 12,7 mkr (2024) | −82,5 % |
| Extern firmatecknare | Aktiebolaget Grammet 1 | 0 | 12,4 mkr (2024) | −66,6 % |
| Extern firmatecknare | R6 Tidskriften 2 F AB | 0 | 11,8 mkr (2024) | −35,4 % |
| Extern firmatecknare | P5 Eken Fastighets AB | 0 | 11,5 mkr (2024) | −54,7 % |
| Extern firmatecknare | P5 Hisingehus AB | 0 | 9,7 mkr (2024) | −64,6 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 8 AB | 0 | 8,7 mkr (2024) | −214,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Berga 11:52 Fastighets AB | 0 | 8,3 mkr (2024) | −38,0 % |
| Extern firmatecknare | Hamradalen Holding AB | 0 | 8 mkr (2024) | −109,5 % |
| Extern firmatecknare | R5 Köksmästarna Fastighetsaktiebolag | 0 | 7,6 mkr (2024) | 48,2 % |
| Extern firmatecknare | R5 Ekplantan Fastighets AB | 0 | 7,5 mkr (2024) | −86,7 % |
| Extern firmatecknare | R5 Arendal Fastighets AB | 0 | 7,1 mkr (2024) | −57,4 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 3 AB | 0 | 6,9 mkr (2024) | −921,6 % |
| Extern firmatecknare | Stockholm Pundet 1 AB | 0 | 6,6 mkr (2024) | −47,9 % |
| Extern firmatecknare | R5 Enebacken Fastighets AB | 0 | 6,3 mkr (2024) | −84,1 % |
| Extern firmatecknare | R6 Lexby 2:29 Fastighet AB | 0 | 6,2 mkr (2024) | −23,7 % |
| Extern firmatecknare | Brommaplan Centrum AB | 0 | 6 mkr (2024) | −2,5 % |
| Extern firmatecknare | P5 GIP Lövgärdet AB | 0 | 5,5 mkr (2024) | −48,2 % |
| Extern firmatecknare | P5 Syrgasen 6 AB | 0 | 5,3 mkr (2024) | −77,0 % |
| Extern firmatecknare | R6 Kobbegården 6:137 Fastighets AB | 0 | 5,1 mkr (2024) | 2,1 % |
| Extern firmatecknare | Property Backa AB | 0 | 5 mkr (2024) | −95,6 % |
| Extern firmatecknare | P5 Fibervägen AB | 0 | 4,5 mkr (2024) | −125,8 % |
| Extern firmatecknare | P5 Tuve Fastighets AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | −126,3 % |
| Extern firmatecknare | R6 Våmmedal Fastighets AB | 0 | 4,1 mkr (2024) | 53,9 % |
| Extern firmatecknare | R5 Burlöv Propco AB | 0 | 3,9 mkr (2024) | −230,1 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 11 AB | 0 | 3,8 mkr (2024) | −191,2 % |
| Extern firmatecknare | Property Kobbegården AB | 0 | 3,6 mkr (2024) | 6,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 10 AB | 0 | 3,6 mkr (2024) | −331,9 % |
| Extern firmatecknare | P5 GIP Kobbegården 162:1 AB | 0 | 3,5 mkr (2024) | −68,3 % |
| Extern firmatecknare | R5 Rud 51:20 Fastighets AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | −85,9 % |
| Extern firmatecknare | R6 Kobbegården West F AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | −47,1 % |
| Extern firmatecknare | R6 Kärra 80:7 F AB | 0 | 3,3 mkr (2024) | 8,5 % |
| Extern firmatecknare | R6 Köpmannen 1 F AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | 7,0 % |
| Extern firmatecknare | R6 Köpmannen 3 F AB | 0 | 3,2 mkr (2024) | −5,8 % |
| Extern firmatecknare | Brommaplan 2 Holding AB | 0 | 3,1 mkr (2024) | −34,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Tuborg Fastighetsaktiebolag | 0 | 3 mkr (2024) | −230,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Afrika Fastighets AB | 0 | 3 mkr (2024) | −363,9 % |
| Extern firmatecknare | P5 Tyresö 38:2 AB | 0 | 2,7 mkr (2024) | −89,5 % |
| Extern firmatecknare | R5 Torrekulla 1:88 Fastighets AB | 0 | 2,6 mkr (2024) | −94,9 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 5 AB | 0 | 2,5 mkr (2024) | −824,5 % |
| Extern firmatecknare | R6 Köpmannen 8 Fastighet AB | 0 | 2,5 mkr (2024) | −17,1 % |
| Extern firmatecknare | P5 Tågarp Fastighets AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | −202,2 % |
| Extern firmatecknare | R5 Högsbo Fastighetsaktiebolag | 0 | 2,1 mkr (2024) | −6,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Kärra 94:5 Fastighetsaktiebolag | 0 | 2 mkr (2024) | 44,3 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding B1 AB | 0 | 2 mkr (2024) | 130,9 % |
| Extern firmatecknare | Revelop VI (co-invest 1) Holding AB | 0 | 2 mkr (2024) | 63,5 % |
| Extern firmatecknare | Revelop VI Holding AB | 0 | 1,8 mkr (2024) | −594,1 % |
| Extern firmatecknare | P5 Holding 2 AB | 0 | 1,8 mkr (2024) | −137,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Kärra 77:3 Fastighetsaktiebolag | 0 | 1,6 mkr (2024) | −78,2 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 9 AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | −515,2 % |
| Extern firmatecknare | R6 Kungsängen 34:3 Fastighets AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | 0,7 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 6 AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | −683,8 % |
| Extern firmatecknare | R6 Sicklaön 88:1 Fastighets AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | −85,6 % |
| Extern firmatecknare | R5 Afrika 19 Fastighetsaktiebolag | 0 | 1,3 mkr (2024) | −1,3 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding B2 AB | 0 | 1,3 mkr (2024) | 0,0 % |
| Extern firmatecknare | R5 Kärra 77:7 Fastighetsaktiebolag | 0 | 1,3 mkr (2024) | −121,4 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 13 AB | 0 | 1,2 mkr (2024) | −162,2 % |
| Extern firmatecknare | Aktiebolaget Vävnaden 1 | 0 | 1,2 mkr (2024) | 31,7 % |
| Extern firmatecknare | R5 Kärra 77:5 Fastighetsaktiebolag | 0 | 1,1 mkr (2024) | −127,5 % |
| Extern firmatecknare | R5 Afrika 16 Fastighetsaktiebolag | 0 | 1 mkr (2024) | −139,7 % |
| Extern firmatecknare | Revelop VI (co-invest 1) AB | 0 | 966 tkr (2024) | 423,7 % |
| Extern firmatecknare | P5 Holding GIP AB | 0 | 818 tkr (2024) | −1 119,2 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding A2 AB | 0 | 758 tkr (2024) | −175,9 % |
| Extern firmatecknare | R5 Norsen Propco AB | 0 | 750 tkr (2024) | −293,9 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding A1 AB | 0 | 747 tkr (2024) | −129,6 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 12 AB | 0 | 737 tkr (2024) | −330,5 % |
| Extern firmatecknare | R6 Solsten 1:146 Fastighets AB | 0 | 537 tkr (2024) | −7,4 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding B3 AB | 0 | 520 tkr (2024) | −1 044,8 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 7 AB | 0 | 518 tkr (2024) | −712,0 % |
| Extern firmatecknare | R6 Kärra 77:11 Fastighets AB | 0 | 216 tkr (2024) | 0,0 % |
| Extern firmatecknare | R5 Holding 4 AB | 0 | 164 tkr (2024) | −237,2 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding C1 AB | 0 | 128 tkr (2024) | −836,7 % |
| Extern firmatecknare | R6 Holding C2 AB | 0 | 84 tkr (2024) | −1 275,0 % |
| Extern firmatecknare | Brommaplan Centrum BidCo AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 H4 BidCo I AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Asken BidCo AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Kärra 77:11 BidCo AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Omnibusen 9 Fastighets AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Holding A4 AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Stora Katrineberg 8 Fastighets AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Kallhäll 1:32 Fastighets AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | Bordduken 7 BidCo AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Tappström 1:50 Fastighets AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Illern 9 Fastighets AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Holding D1 AB | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R5 Kärra 77:8 Handelsbolag | – | – | – |
| Extern firmatecknare | Kommanditbolaget Fredmich Fastigheter | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Vildanden 8 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Kommanditbolag Aminogatan 18 | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R5 Syrgasen 3 Propco Kommanditbolag | – | – | – |
| Extern firmatecknare | R6 Charlottenburg 12 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Masthugget 4:9 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Södermanland 2 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Kastanjen 8 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Greta (co-invest 1) AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Shodan 4 BidCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | R6 Holding A3 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Anita Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Rörvägen 12 Jordbromalm AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Haninge Jordbromalm 6:17 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Fastighets AB Stockholm Nordöst | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Property IV Holding I AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Brommaplan Stockholm 2016 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Projekt Styckjunkaren Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | Brommaplan Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Extern firmatecknare | KÄ Property AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |