| Huvudansvarig revisor | JM AB | 1339 | 6,1 mdkr (2025) | 13,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvid Nordquist Handelsaktiebolag | 331 | 5,1 mdkr (2024) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyréns Group AB | 2451 | 3,3 mdkr (2025) | 33,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyréns Sverige AB | 2 | 2,5 mdkr (2025) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Sveriges Fria Bygghandlare AB | 14 | 1,9 mdkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SVEAB Anläggning AB | 213 | 1,3 mdkr (2025) | 0,2 % |
| Revisorsuppleant | Cirio Advokatbyrå AB | 127 | 417,5 mkr (2025) | 23,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab AB | 123 | 381 mkr (2024) | 58,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Boetten Bygg AB | 26 | 371,6 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sushi centralen AB | 215 | 340,4 mkr (2024) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Order Nordic AB | 46 | 322,5 mkr (2025) | −0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Structure Förvärv 2 AB | 0 | 321 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Vår Omtanke Sverige AB | 514 | 313,8 mkr (2025) | 4,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal PD AB | 0 | 304,5 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Entreprenad AB | 71 | 303,5 mkr (2025) | 1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyresö Project Development AB | 0 | 262,9 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyréns Förvaltning Aktiebolag | 0 | 223,4 mkr (2025) | 22,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Proact IT Group AB | 23 | 156,1 mkr (2025) | −16,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Arctic Falls Aktiebolag | 56 | 153,1 mkr (2025) | 26,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Projekt i Norden AB | 1 | 144,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisorsuppleant | SAGA Components AB | 20 | 143,4 mkr (2024) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Talenti Sverige AB | 143 | 140,1 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Structure förvärv AB | 0 | 121,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Simpleko AB | 75 | 118,1 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | MOKO AB | 38 | 110,1 mkr (2024) | 7,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Wixner & Rödin Entreprenad AB | 37 | 101,9 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter i Norden AB (publ) | 45 | 96,2 mkr (2025) | 66,9 % |
| Huvudansvarig revisor | SIBS AB (publ) | 14 | 83,5 mkr (2024) | −915,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Self Storage AB | 18 | 83,3 mkr (2025) | 35,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Återvinning Aktiebolag | 8 | 75,8 mkr (2025) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Uthyrning AB | 19 | 74 mkr (2025) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Anti-Corrosion Sverige AB | 22 | 71,7 mkr (2025) | 9,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Maskin AB | 10 | 71,5 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SVEAB Maskin AB | 9 | 70,9 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Sveab Holding AB | 22 | 63,9 mkr (2025) | −0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Björnhammarvarvet AB | 14 | 62,8 mkr (2024) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Bellman Group AB (publ) | 20 | 62,6 mkr (2025) | 18,8 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Asset Invest AB | 0 | 60,1 mkr (2024) | −3 029,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Kungsbacka Hede 3:122 AB | 0 | 59,1 mkr (2025) | −16,5 % |
| Revisor | HA Ventilation AB | 23 | 56 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Boetten Fastigheter AB | 9 | 49 mkr (2025) | 95,3 % |
| Huvudansvarig revisor | SVEAB-Keller Årstafältet Projektet AB | 0 | 42,8 mkr (2024) | −0,1 % |
| Revisor | Åsnen AB | 0 | 40,4 mkr (2025) | −19,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Createc Power AB | 5 | 35,8 mkr (2025) | 7,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Development AB | 13 | 34,9 mkr (2025) | −42,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Kraftverksbyggarna i Söderhamn AB | 0 | 32,8 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Scandinavian Property Group AB | 11 | 32,2 mkr (2025) | 19,1 % |
| Huvudansvarig revisor | CareDev Karlskoga PD AB | 0 | 30,8 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Nya Ystad Bildelar o Däckservice AB | 9 | 30,6 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sveab Järnväg AB | 1 | 30,6 mkr (2025) | −5,4 % |
| Revisor | Fortis Projekt och Förvaltning i Stockholm AB | 0 | 30 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Fortis Nyby AB | 0 | 28,8 mkr (2025) | −5,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Invest International AB (publ) | 7 | 28,3 mkr (2024) | 105,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Story Hotel Riddargatan AB | 12 | 27,3 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | CareDev Motala PD AB | 0 | 26,5 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Effektbolaget i Brista AB | 0 | 26,3 mkr (2025) | 21,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Structure AB | 12 | 24,5 mkr (2024) | −595,6 % |
| Revisor | Story Hotel Malmö AB | 13 | 23,7 mkr (2025) | −4,3 % |
| Revisor | Fastighetsbyrån i Österåker AB | 16 | 22,7 mkr (2025) | 6,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Battery AB | 0 | 22,1 mkr (2025) | −56,8 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Rosersberg 11:139 Fastighets AB | 0 | 21,1 mkr (2024) | −56,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Parfait Förvaltningsaktiebolag | 0 | 17,9 mkr (2024) | 123,4 % |
| Huvudansvarig revisor | SVEAB Materialförädling AB | 1 | 17,9 mkr (2025) | 10,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Vault Investment Partners AB | 2 | 17,8 mkr (2025) | 55,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Rikskombiterminal Stockholm AB | 0 | 17,5 mkr (2024) | 37,7 % |
| Huvudansvarig revisor | EELVF V Sweden A1 AB | 0 | 17 mkr (2025) | 120,3 % |
| Revisor | Boetten Asset AB | 15 | 16,8 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Bostäder 1 AB | 0 | 16,6 mkr (2025) | 48,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Story Hotel Sundbyberg AB | 10 | 15,9 mkr (2025) | −16,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Sushi Yama AB | 0 | 15,7 mkr (2024) | −8,5 % |
| Revisor | Fortis Tabellen AB | 0 | 15,4 mkr (2025) | −21,8 % |
| Huvudansvarig revisor | EEIC Sweden B1 AB | 0 | 13,9 mkr (2024) | −21,1 % |
| Huvudansvarig revisor | EEIC Sweden A1 AB | 0 | 12,7 mkr (2024) | 35,2 % |
| Revisor | Angus Marine AB | 2 | 12,6 mkr (2025) | −8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Gustavsberg Centrum Fastighets AB | 0 | 12,3 mkr (2025) | −32,0 % |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden G3 AB | 0 | 11,6 mkr (2024) | −48,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Intelligent Solutions AB | 0 | 10,2 mkr (2025) | −330,0 % |
| Revisor | Åsnen 4 AB | 0 | 10 mkr (2025) | −17,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Åkers Runö Förvaltning AB | 0 | 9,6 mkr (2025) | −35,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Randviken Fastigheter AB (publ) | 0 | 9,3 mkr (2025) | 578,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Glädjen 1:54 Fastighets AB | 0 | 9,2 mkr (2025) | −5,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Outpoint Alpha AB | 3 | 9 mkr (2024) | 53,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Skottskogen 4 AB | 0 | 8,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kalmar Elefanten 8 AB | 0 | 8,7 mkr (2024) | 58,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Vault Investment Partners Office Management AB | 0 | 8,7 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Hallsberg Facilitet nr 1 Fast AB | 0 | 8,5 mkr (2025) | −36,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Klaver Cykelparkering AB | 3 | 7,7 mkr (2025) | −5,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Varberg Sparrhornet 3 AB | 0 | 7,5 mkr (2025) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden 4 AB | 0 | 7,5 mkr (2024) | −20,9 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Sigtuna Rosersberg 11:143 Fastighets AB | 0 | 7,2 mkr (2025) | −55,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Residence AB | 0 | 7,1 mkr (2024) | −53,5 % |
| Revisor | Fortis Fastigheter AB | 0 | 6,6 mkr (2025) | −281,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Hallsberg Rala 4:33 Fastighets AB | 0 | 6,6 mkr (2024) | −20,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Göteborg Biskopsgården 44:4 AB | 0 | 6,4 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Sala Nybo 1 AB | 0 | 6,4 mkr (2025) | −5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Management AB | 2 | 6,4 mkr (2025) | 23,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Fastighetsutveckling AB | 0 | 6,3 mkr (2025) | 13,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Hallsberg Rala 4:34 Fastighets AB | 0 | 6,3 mkr (2025) | −23,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden AB | 0 | 6,1 mkr (2024) | −80,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Uppsala Librobäck 15:1 AB | 0 | 6 mkr (2025) | 47,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Greiff Svenska Maskin AB | 2 | 6 mkr (2025) | 5,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Hallsberg Rala 4:32 Fastighetsaktiebolag | 0 | 6 mkr (2025) | 17,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Botvid Holding AB | 0 | 6 mkr (2025) | 2 110,9 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Nordic Rail Estate AB | 0 | 5,9 mkr (2024) | −40,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Sushi Yama Group AB | 1 | 5,6 mkr (2024) | −58,3 % |
| Revisor | Danelco AB | 2 | 5,5 mkr (2024) | 2,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Dcipher Analytics AB | 0 | 5,3 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Depåfastigheter AB | 0 | 5 mkr (2024) | −28,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Rissne AB | 0 | 4,8 mkr (2025) | −116,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighet Fäxhult AB | 0 | 4,5 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Pelican SWE Propco 1 AB | 0 | 4,5 mkr (2025) | 70,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Asset Management AB | 4 | 4,4 mkr (2024) | 9,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Upplands Väsby AB | 0 | 4,4 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Varberg Drönaren 1 AB | 0 | 4,3 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Story Hotel Holding AB | 3 | 4,1 mkr (2025) | −55,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Bellman Group Fastigheter AB | 1 | 4,1 mkr (2024) | 306,8 % |
| Revisor | Jannering Fastighetsförvaltning AB | 2 | 4 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Nya Boendet Development Eftr AB | 0 | 4 mkr (2025) | −27,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Carlbergssjön Sec AB | 3 | 3,5 mkr (2025) | −106,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Getinge-Brogård AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | −9,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Silverdal AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | 36,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Jobblyftet AB | 5 | 3,5 mkr (2025) | −24,8 % |
| Revisor | Enif AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | 12,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Botkyrka AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 43,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Bibaggen 1 AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 7,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Anti-Corrosion Fastighets AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 31,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Jedla AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | −13,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Veddesta AB | 0 | 3 mkr (2025) | −64,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Backaheden Fastighets AB | 0 | 3 mkr (2025) | 110,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge Rosersberg AB | 0 | 2,8 mkr (2025) | −8,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Enköping Hagalund 1:27 AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | 2,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 2 AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | 1 778,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Förvärv AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | 906,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Touch by Index Residence AB | 0 | 2,3 mkr (2024) | 231,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Svinningeborgen AB | 0 | 2,3 mkr (2024) | −150,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Pelican Lidingö Stockby AB | 0 | 2,2 mkr (2025) | −64,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Stockholm Försvarslånet AB | 0 | 2,2 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Capacity AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | −225,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | 6 347,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Landskrona Plåtgården 1 Fast AB | 0 | 2 mkr (2025) | −15,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyresö Golfbana AB | 0 | 2 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Bugärde Utveckling AB | 0 | 2 mkr (2025) | −83,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Capacity Holding AB | 5 | 1,9 mkr (2025) | −1 049,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Sala-Heby Effekt AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | −103,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge Varberg AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | −24,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Skövde Macken 2 AB | 0 | 1,9 mkr (2025) | −32,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Catea Invest AB | 0 | 1,8 mkr (2024) | 5 298,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Residev PD AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | −15,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Skottskogen 2 AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Strömstad Project Development AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Uppsala Almunge 1:6 AB | 0 | 1,8 mkr (2025) | 11,4 % |
| Revisor | Nipan Fastighetsförvaltning AB | 2 | 1,8 mkr (2025) | −0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Johan Hagström & Co Handels-Aktiebolag | 0 | 1,7 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge Eskilstuna AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | 80,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Tyresö Kumla 3:175 AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | −42,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Netmore Holding AB | 1 | 1,3 mkr (2024) | −1 609,4 % |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Trädgårdsmästaren 2 AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | −134,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stockholm Simeon 9 AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | 45,8 % |
| Huvudansvarig revisor | MaxFastigheter i Sverige AB | 0 | 1,1 mkr (2025) | 2 974,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyréns Solutions AB | 0 | 989 tkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Nybro Mårtensryd 3:1 AB | 0 | 974 tkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Nynäshamn Järnvägen 13 AB | 0 | 974 tkr (2024) | −0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | LIGNERO AB | 0 | 886 tkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 3 AB | 0 | 850 tkr (2025) | 592,6 % |
| Huvudansvarig revisor | CareDev Mosås 17:2 AB | 0 | 845 tkr (2025) | −27,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge AB | 0 | 823 tkr (2025) | −36,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus DB HoldCo 2 AB | 0 | 787 tkr (2025) | −4 269,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 7 AB | 0 | 772 tkr (2025) | 2 336,4 % |
| Huvudansvarig revisor | NSCSBB Björknäs 1:871 AB | 0 | 723 tkr (2025) | −3,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Nynäshamn Fyren 25 AB | 0 | 718 tkr (2024) | 0,4 % |
| Revisor | Fortis Fastigheter Barkarby AB | 0 | 685 tkr (2025) | 46,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 7 AB | 0 | 675 tkr (2025) | −148,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge Mjölby AB | 0 | 614 tkr (2025) | −6,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Nynäshamn Fyren 26 AB | 0 | 597 tkr (2024) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 1 AB | 0 | 463 tkr (2025) | −43 924,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Reverse Holdco 4 AB | 0 | 459 tkr (2025) | 985,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 5 AB | 0 | 434 tkr (2025) | −5 353,0 % |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Holding I AB | 0 | 433 tkr (2025) | −886,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 4 AB | 0 | 408 tkr (2025) | −16 991,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Parkering AB | 0 | 380 tkr (2025) | −102,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 6 AB | 0 | 374 tkr (2025) | −92 566,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 2 TopCo 4 AB | 0 | 370 tkr (2025) | −1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Halmstad Deponi Aktiebolag | 0 | 365 tkr (2024) | −0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Reverse Holdco 7 AB | 0 | 350 tkr (2025) | −2 788,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 3 TopCo 1 AB | 0 | 347 tkr (2025) | 18,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 2 AB | 0 | 324 tkr (2025) | −1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 2 TopCo 2 AB | 0 | 324 tkr (2025) | −1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 2 TopCo 3 AB | 0 | 324 tkr (2025) | −1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 5 AB | 0 | 309 tkr (2025) | −6 737,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Reverse Holdco 2 AB | 0 | 306 tkr (2025) | 19 484,0 % |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Projekt AB | 0 | 296 tkr (2025) | −15,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Bibaggen Parkering AB | 0 | 277 tkr (2025) | 80,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 8 AB | 0 | 276 tkr (2025) | 2 745,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Pelican Sweden Industrial AB | 0 | 213 tkr (2025) | −1 033,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Borås Regulus 38 AB | 0 | 200 tkr (2025) | −365,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Fastigheter AB | 0 | 190 tkr (2025) | −3 438,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Polar Charge Sweden AB | 0 | 188 tkr (2025) | −128,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Reverse Holdco 3 AB | 0 | 179 tkr (2025) | −18 188,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstad Älvenäs 2:91 AB | 0 | 174 tkr (2025) | −235,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedia Capital AB | 5 | 165 tkr (2025) | 126 540,6 % |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev AB | 0 | 165 tkr (2025) | 51 556,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Nygård Platsutveckling AB | 0 | 155 tkr (2025) | −70,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Capstone Management AB | 0 | 142 tkr (2024) | 1 245,8 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Depåfastigheter 2 AB | 0 | 117 tkr (2025) | −4 436,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Hallsberg Depåfastigheter AB | 0 | 117 tkr (2025) | −69,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Tyresö Golf PD AB | 0 | 112 tkr (2025) | 82,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Cognitio Invest AB | 0 | 108 tkr (2025) | 13 796,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Tranan Holdco AB | 0 | 100 tkr (2025) | 2,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Sigtuna Depåfastigheter 1 AB | 0 | 78 tkr (2025) | −111,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Dcipher Group AB | 0 | 75 tkr (2024) | −1 324,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Index Equity Sweden AB | 0 | 69 tkr (2024) | −5 847,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Boden Järnväg AB | 0 | 27 tkr (2024) | −124 688,9 % |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Dev G2 AB | 0 | 25 tkr (2024) | −80,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordic DC Real Estate AB | 0 | 10 tkr (2025) | −1 010,0 % |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Dev G3 AB | 0 | 8 tkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | NRE Depåfastigheter 3 AB | 0 | 2 tkr (2025) | 1 688 250,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget Östhammar 5:140 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 6 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Gördelmakaren 4 AB | – | – | – |
| Revisor | Bugärde Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Skara Sporren AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Transport Borlänge Kolvagnen 2 Fast AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ljungby Sällebråten 1:14 AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Swedia Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Swedia HighP AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stoneberry Holding AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Gävle PD AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | VOG PD AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | BUAB Vit AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Rya Utveckling AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tyréns Central Europe AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden G5 AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden G4 AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Ostravik Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | AC familjeinvest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Anti-Corrosion Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bellman Group Utveckling Intressenter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisorsuppleant | Mountainbeam Advokat AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Revisorsuppleant | Magbjo Advokat AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Revisorsuppleant | Suits Ventures Advokat AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Fullerö Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Group AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Almnäs AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Holding II AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Depåfastigheter 5 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 9 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tyresö GolfDev Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Tyresö GolfDev Drift AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Invest II AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Interrim HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Dev G4 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Dev G1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden G2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden G1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Intermediate G2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | EELVF IV Sweden Intermediate G1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Brista PropCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Brista HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Hotell AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | 5am Sverige AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Chiuso Fullerö AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Energy Boden Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Energy Boden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bellman Group Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Structure Boden Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Nordic Rail Projekt I AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Billy TopCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Billy Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ersmark Företagspark AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Structure Boden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Transport Mid HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | FLX Utility AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Orminge 60 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Sandjägaren 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | CareDev Holding AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Flen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SIBS Modular AB | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 2 TopCo 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Transport Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 1 TopCo 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 4 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus TEOP AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Bostad 2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden 3 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden 2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Idrott & Garage AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Hyra & Kommers AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Holding 3 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden 1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Samisa Management AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Tre AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Två AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Ett AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | NDC Förvärv AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Vault Asset Management Intressenter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Skellefteå AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Land Projekt AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Bäverbäcken AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Bostäder 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Bäverbäcken Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Flen 11 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bollmora Berg 3 Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SP Group Bostad Tyresö AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Österhagen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SP Group Bostad Ellertsdal AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Fastigheter II AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ellertsdal Parkering Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Fullerö 1 AB Fusionerat | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Effektbolaget i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Djurgårdsbrunns Tennis AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Energy Canada AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Kanalstaden Österåker AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Kista Äng Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Reverse Buyco 19 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Nänninge i Norrtälje AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | LogiDev Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | CareDev AB | 0 | 0 tkr (2026) | – |
| Huvudansvarig revisor | Playce Bostad 1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | NSCSBB Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Räfsja Gård i Norrtälje AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Real Estate Sweden 5 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Trädgårdsmästaren 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Danderyd Sleipner 1 | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Kasernbron Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Land AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Gustavsberg AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I Gävle AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev 1.1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bollmora Berg 1.1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bollmora Berg 1.2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Åkers Runö AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenhus Fastigheter 10 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Carlbergssjön AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Index Financial Services AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Growth AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | NRE Boden TV Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar EV Charge & Storage AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Triangelblocket Fastighets Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | RMW Rand AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Frentab Fastighet Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Botvid Utveckling Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Createc Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Slagsta Utveckling 21 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Slagsta Utveckling 22 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Relevante Wealth Management AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Laured AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hilgo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Industrilandskapet i Norden AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Catea Group AB | 6 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Oraser Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Catea Kapital AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Catea Balans AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Catea Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Skottskogen 5 Kommanditbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | OKTOGONEN VÄLA KOMMANDITBOLAG | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Agaten Projektutveckling AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | ResiDev I AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Björnhammarvarvet Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Välaborgen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Totoina Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Slagsta Utveckling 7 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Slagsta Utveckling 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Outpoint Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | SP Group Bostad Strömstad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SP Group Strömstad Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bollmora Berg AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Botvid Karlstad HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | JGAT Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Chiuso Rådgivning AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Vault Investment Holdings AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Botvid Rotstranden Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Anti-Corrosion Fastighets Handelsbolag | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Slagsta Utveckling 2 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Chiuso Invest Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wilija Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | B2A Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisorsuppleant | Advokatfirman Lindahl Kommanditbolag | – | – | – |
| Revisor | HA Ventilation Teknik AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Botvid Citygallerian M15 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | G2A Invest AB | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Boetten Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Jannering Kapitalförvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Boetten Bygg Mälardalen AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |