Jonas Dahlin f. 1993
51 aktiva uppdrag · 53 bolag · omsättning i aktiva bolag: 563 mkr
Övriga befattningar · 51
| Befattning | Företag | Anställda | Omsättning | Vinstmarginal |
|---|---|---|---|---|
| Huvudansvarig revisor | Orsabostäder Aktiebolag | 13 | 67,5 mkr (2025) | 5,3 % |
| Revisor | Lima Bilfrakt AB | 21 | 44,8 mkr (2025) | 4,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Orsa Lokaler AB | 22 | 35 mkr (2025) | 1,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Börs Erik Erikssons Karosseri Aktiebolag | 1 | 30,1 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Västerdala Bygg & Montage AB | 10 | 29,4 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | BPR Produktion AB | 19 | 24,6 mkr (2025) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Dakab Projektlösningar AB | 2 | 23,8 mkr (2025) | −0,6 % |
| Revisor | Gudmunds Bygg AB | 4 | 23,5 mkr (2025) | 7,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Mora Lastpallar AB | 13 | 19,7 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stens Golv i Malung AB | 11 | 16 mkr (2026) | 2,7 % |
| Revisor | Bo Anderssons i Malung Byggnads Aktiebolag | 6 | 15,4 mkr (2025) | 5,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Vansbro Konditori & Bageri AB | 13 | 14,6 mkr (2025) | 12,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Malungs Lastbilsservice AB | 5 | 13,5 mkr (2025) | 16,0 % |
| Huvudansvarig revisor | L.Å. Jonssons Bil i Malung Aktiebolag | 3 | 12,9 mkr (2025) | 13,1 % |
| Huvudansvarig revisor | MAGISA AB | 5 | 12,7 mkr (2024) | 2,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Öje Produkter AB | 4 | 11 mkr (2025) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Malung-Sälens Däck- och Bilservice AB | 5 | 10 mkr (2025) | 2,6 % |
| Revisor | Dalapharm Consulting AB | 9 | 9,8 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Alexander Hård Maskin AB | 2 | 9,3 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | Hellströms Skog AB | 4 | 9,2 mkr (2025) | 16,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Ryhagens Återvinnings (RÅAB) AB | 6 | 9 mkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Bärgning i Västerdalarna AB | 4 | 7,1 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Ö & Fjäll VVS-Installationer AB | 2 | 6,8 mkr (2025) | 12,1 % |
| Revisor | Skidhuset Sälenfjällen AB | 3 | 6,7 mkr (2025) | 8,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Dalawatt AB | 2 | 6,6 mkr (2025) | 7,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Västerdala Däck & Service AB | 2 | 6,6 mkr (2025) | 7,8 % |
| Huvudansvarig revisor | West Valley Logging AB | 3 | 6,5 mkr (2025) | 17,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Dema AB | 2 | 6,4 mkr (2025) | 13,5 % |
| Huvudansvarig revisor | JN Rör & Bygg i Malung AB | 2 | 5,9 mkr (2025) | 4,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Thor & Stål AB | 3 | 5,5 mkr (2025) | 6,4 % |
| Huvudansvarig revisor | M. Eriksson Skog AB | 2 | 5,4 mkr (2025) | 26,5 % |
| Huvudansvarig revisor | TE-Bygg & Plåt AB | 7 | 5,3 mkr (2026) | −4,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Gärdsjö Bygg AB | 5 | 5,2 mkr (2025) | 7,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Imex Fiber Aktiebolag | 4 | 4,9 mkr (2026) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Tryggve Halvarsson AB | 2 | 4,9 mkr (2025) | 7,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Kjellstrands redovisningsbyrå AB | 3 | 4,8 mkr (2026) | 19,9 % |
| Huvudansvarig revisor | PETO Bygg Entreprenad i Malung Sälen AB | 3 | 4,5 mkr (2025) | 3,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Malungs Optik AB | 3 | 4,5 mkr (2025) | 10,6 % |
| Revisor | J M B Skogsentreprenad Aktiebolag | 2 | 4,4 mkr (2025) | 14,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Onflow AB | 2 | 4,4 mkr (2025) | 10,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Freddes Måleri och Isolering AB | 4 | 3,6 mkr (2025) | 6,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Fjälltransport Lima AB | 1 | 3,6 mkr (2025) | 7,5 % |
| Revisor | MaFo Entreprenad AB | 3 | 3 mkr (2025) | 7,1 % |
| Revisor | KunSkaparna Malung AB | 3 | 3 mkr (2025) | −9,8 % |
| Revisor | Lima Logistikcenter AB | 0 | 1,2 mkr (2025) | 45,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stekvändaren AB | 0 | 450 tkr (2025) | −95,8 % |
| Huvudansvarig revisor | CaSa Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Erikssons Bärgning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | BPR Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | MILTA Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stål & Chahin Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
Tidigare uppdrag (2)
- Bela Invest AB Huvudansvarig revisor · 2023-10-27 – 2026-08-09
- Skogs Bilvaruhus Aktiebolag Huvudansvarig revisor · 2023-09-11 – okänt slutdatum