| Huvudansvarig revisor | Oda Group Holding AB | 2024 | 4,9 mdkr (2024) | −617,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Mestergruppen Sverige AB | 89 | 4,5 mdkr (2024) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | O.F. Ahlmark & Co eftr. aktiebolag | 1189 | 4,3 mdkr (2025) | 371,4 % |
| Huvudansvarig revisor | ELON Group AB | 261 | 4,1 mdkr (2025) | −1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Kongsberg Maritime Sweden AB | 368 | 2,4 mdkr (2025) | 13,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Sverige AB | 225 | 2,3 mdkr (2024) | 9,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Mathem i Sverige AB | 620 | 1,9 mdkr (2025) | 12,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SMA Mineral AB | 132 | 1,1 mdkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Hjelte Restaurang AB | 604 | 875,9 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Stömmestad Förvaltning AB | 138 | 779,7 mkr (2024) | 97 292,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Erna Gruppen AB | 613 | 706,4 mkr (2025) | 856,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Norma Precision Aktiebolag | 235 | 660,4 mkr (2024) | 4,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Elektroautomatik i Sverige AB | 193 | 583,7 mkr (2024) | −0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Hexpol TPE AB | 80 | 576,8 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Mestergruppen Logistik AB | 0 | 566,7 mkr (2024) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | PartnerTech Karlskoga Aktiebolag | 215 | 525,9 mkr (2024) | 4,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Mälardalen AB | 79 | 491 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Partex Marking Systems Holding AB | 238 | 475,3 mkr (2025) | 136,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Maskin Väst AB | 55 | 466 mkr (2024) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Fastighets AB | 156 | 422,1 mkr (2024) | 6,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Gjuteri AB | 182 | 386,1 mkr (2024) | −3,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Imazo Aktiebolag | 97 | 380,4 mkr (2025) | −0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Teknik i Väst AB | 152 | 332,9 mkr (2024) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | L M V Kontaktledning Aktiebolag | 54 | 332,4 mkr (2025) | 13,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Kvarnverket AB | 17 | 251,5 mkr (2024) | 3,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Elon Drift AB | 0 | 242,4 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | SoliferPolar AB | 88 | 237,3 mkr (2024) | −5,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Närke Kött i Örebro AB | 18 | 228,3 mkr (2024) | 1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Outdoor Enterprise Sweden AB | 22 | 216,9 mkr (2025) | 3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | XL-Bygg vid Siljan AB | 46 | 216 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Närkes Slakteri i Gällersta Aktiebolag | 27 | 208,5 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | CARLHAG AB | 50 | 206,6 mkr (2025) | 7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Vänerhamn Aktiebolag | 114 | 201,4 mkr (2024) | 5,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Energi och Miljö AB | 0 | 195 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Elms Byggnadsfirma Aktiebolag | 80 | 194,6 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Kristianstad AB | 21 | 190,4 mkr (2025) | 2,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Järnvägselektrikerna i Mälardalen AB | 16 | 190,1 mkr (2024) | 15,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Elon Sverige AB | 0 | 182,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Elman Invest i Köping AB | 31 | 167,1 mkr (2024) | 67,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Din ELON butik AB | 63 | 157,6 mkr (2025) | 4,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk AB | 70 | 152,5 mkr (2024) | 15,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Tidamek AB | 43 | 150,4 mkr (2025) | 2,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Woodlite Sweden AB | 19 | 145,7 mkr (2025) | 10,0 % |
| Huvudansvarig revisor | KEWAB Rental AB | 5 | 145,4 mkr (2024) | −14,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Partex Marking Systems Aktiebolag | 57 | 139,9 mkr (2025) | 30,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Doppelmayr Scandinavia AB | 12 | 138,1 mkr (2025) | 3,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Malmö AB | 25 | 137,7 mkr (2025) | 5,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Maskin Väst i Mariestad AB | 15 | 137,3 mkr (2024) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | MastIT Sweden AB | 35 | 137,2 mkr (2025) | 10,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Halmstad AB | 26 | 132,9 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Cellcomb AB | 42 | 132,6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Biz AB | 67 | 122,1 mkr (2024) | 13,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Hela Köket Stockholm AB | 14 | 114,9 mkr (2025) | 5,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Subseatec S AB | 11 | 107,7 mkr (2024) | −4,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Betege byggen AB | 17 | 102,2 mkr (2025) | 7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Fundo Components AB | 46 | 91 mkr (2025) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Svensk Oljeåtervinning Aktiebolag | 3 | 87 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Redito AB | 3 | 80,1 mkr (2025) | 3,5 % |
| Huvudansvarig revisor | XL-BYGG Lundgrens AB | 15 | 79,4 mkr (2025) | 1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Elman-butikerna i Västerås och Köping AB | 15 | 77,2 mkr (2025) | 4,3 % |
| Huvudansvarig revisor | MG Bygghandel Jönköping AB | 12 | 66,8 mkr (2025) | −8,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Elnät AB | 0 | 64,9 mkr (2024) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Elon Logistics AB | 0 | 62,4 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Styrd borrning i Karlstad AB | 23 | 61 mkr (2025) | 2,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Partex Marking Systems Nordic AB | 6 | 58,8 mkr (2025) | 9,0 % |
| Huvudansvarig revisor | XL-Bygg Faringe AB | 12 | 58,5 mkr (2025) | 2,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Redito Asset Management AB | 11 | 58,4 mkr (2025) | 47,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget FW Nordemans Jernhandel | 15 | 58,2 mkr (2025) | −0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Powerstruc AB | 26 | 57,9 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Colliers International Sweden AB | 43 | 57,4 mkr (2025) | −56,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Kraft AB | 0 | 55,2 mkr (2024) | −0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Inission AB | 14 | 54,5 mkr (2025) | 18,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Robertsons Charkuteri AB | 16 | 49,3 mkr (2024) | −1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlskoga Betongdemolering AB | 28 | 47,7 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Halon Security AB | 15 | 46,1 mkr (2024) | 17,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Void Mälardalen AB | 35 | 41 mkr (2025) | −1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Görans Motorcenter Karlstad AB | 9 | 39,5 mkr (2024) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | GSFleet AB | 14 | 38 mkr (2024) | 1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | CDE Hotell & Management AB | 44 | 37,7 mkr (2025) | −46,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Sundsvall AB | 7 | 36,6 mkr (2025) | −25,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Kommunnät AB | 0 | 36,5 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Byggvaror i Nykvarn AB | 6 | 36,3 mkr (2025) | −7,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Bäcklunda fastigheter i Örebro AB | 0 | 35,4 mkr (2024) | 14,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Stepler AB | 16 | 35,3 mkr (2024) | 9,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Ambition Group AB | 24 | 35,2 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Trackteam Projektledning AB | 11 | 32,3 mkr (2025) | 24,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Laerdal Medical Aktiebolag | 12 | 31,3 mkr (2025) | 24,6 % |
| Huvudansvarig revisor | VOID AB | 25 | 30,8 mkr (2025) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Byggvaruhuset i Ljungaverk AB | 9 | 29,9 mkr (2025) | −13,9 % |
| Huvudansvarig revisor | GSG Handyman AB | 5 | 29,3 mkr (2024) | 6,7 % |
| Huvudansvarig revisor | ND Norr AB | 12 | 26,4 mkr (2025) | −1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Incendio AB | 3 | 26,2 mkr (2025) | −11,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Redito Property Management AB | 12 | 24,5 mkr (2025) | 13,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Bulldozer Kommunikationsbyrå AB | 18 | 23,6 mkr (2025) | 12,8 % |
| Huvudansvarig revisor | iBoxen Infrastruktur Sverige AB | 11 | 23,3 mkr (2025) | −75,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Segervik Sverige AB | 1 | 22,8 mkr (2025) | 38,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Crossbar Propco AB | 0 | 21,9 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | NTB Bygg & Fastighetsförvaltning AB | 15 | 21,2 mkr (2025) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Öresund AB | 16 | 21,2 mkr (2025) | 20,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Mal Proff AB | 8 | 21,1 mkr (2024) | −107,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Aktiebolaget Plast Metall Glas | 8 | 20,6 mkr (2025) | −1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Void Värmland AB | 13 | 19 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Indpro AB | 4 | 17,3 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Almen 21 Fastigheter i Karlstad AB | 0 | 15,3 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Corronix AB | 7 | 14,1 mkr (2025) | 32,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Elon Försäljning AB | 0 | 13,3 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Ilanda 1:36 AB | 0 | 12,5 mkr (2025) | −9,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Werma Wermlands Maskin Aktiebolag | 3 | 11,2 mkr (2025) | 8,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Xagonus Aktiebolag | 6 | 10,4 mkr (2025) | 113,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Fastigheter Holding AB | 1 | 10,1 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | MastIT Group AB | 3 | 9,2 mkr (2025) | 154,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Slorfelt Trading AB | 4 | 9,2 mkr (2024) | 5,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Öst AB | 10 | 8,9 mkr (2025) | 10,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Elms Fastighetsförvaltning 2 AB | 0 | 8,8 mkr (2025) | 3,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Väst AB | 6 | 8,1 mkr (2025) | 10,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Permec Group AB | 1 | 7,9 mkr (2024) | 263,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Colliers Sweden AB | 0 | 7,7 mkr (2024) | −133,7 % |
| Huvudansvarig revisor | MG Bygghandel Upplands Väsby AB | 0 | 7,4 mkr (2025) | −7,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Segmons Gård Drift AB | 3 | 7,1 mkr (2025) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Intelite Consulting AB | 4 | 7,1 mkr (2026) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Holding AB | 0 | 6,8 mkr (2024) | −103,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea MSK AB | 0 | 6,5 mkr (2025) | 23,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Gyttorp AB Fusionerat | 0 | 5,5 mkr (2024) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | FD Golf AB | 8 | 5,1 mkr (2024) | −9,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Powertrain AB | 0 | 5,1 mkr (2024) | −7,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Selegio Lindesby AB | 0 | 4,6 mkr (2025) | −18,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Happy Homes Försäljning AB | 0 | 4,5 mkr (2024) | −3,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Näringslivscenter AB | 2 | 4,3 mkr (2024) | −0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Hyttan AB | 0 | 4,2 mkr (2024) | 142,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Hotellviken Fastigheter AB | 0 | 3,9 mkr (2025) | 1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Soundation AB | 3 | 3,7 mkr (2024) | −75,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Ilanda 1:70 AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | −1,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Arvika Gjuteri | 0 | 3,6 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Selegio Nolgård AB | 0 | 3,6 mkr (2025) | 26,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Tysta Gatan Fastighets AB | 0 | 3,6 mkr (2024) | −26,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Elms Bostäder AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Selegio Buffeln AB | 0 | 3,4 mkr (2025) | 29,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Financial Services AB | 6 | 3 mkr (2025) | 0,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Oxen AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | 10,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Gräset 2 AB | 0 | 2,9 mkr (2025) | 19,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Bråtebäcken 1:13 AB | 0 | 2,6 mkr (2025) | 0,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Colliers Debt Advisory AB | 2 | 2,5 mkr (2024) | −116,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Happy Homes Logistik AB | 0 | 2,4 mkr (2024) | 9,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Malménsgatan i Karlstad AB | 0 | 2,4 mkr (2024) | −9,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Elms Fastighetsförvaltning 1 AB | 0 | 2,4 mkr (2025) | 9,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Elms Hyrmaskiner AB | 0 | 2,3 mkr (2025) | 0,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Larsson & Skogheim Holding AB | 1 | 2,3 mkr (2024) | 118,9 % |
| Huvudansvarig revisor | AB Moraträ | 0 | 2,3 mkr (2025) | 40,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Östanvinden 1 AB | 0 | 2,1 mkr (2025) | 3,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Douglas S Invest AB | 2 | 2,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Selegio Upplands -Bro AB | 0 | 2 mkr (2025) | −19,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Nosac Fastighets AB | 0 | 2 mkr (2024) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Crossbar AB (publ) | 0 | 1,8 mkr (2025) | 3 404,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Härden 9 AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | 26,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Gruvlyckan 1:4 AB | 0 | 1,7 mkr (2025) | 15,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Järn & Bygghallen i Rättvik Aktiebolag | 0 | 1,6 mkr (2025) | 50,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstad Airdome AB | 0 | 1,6 mkr (2024) | −93,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Falun Ingarvsbacken 4 AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 35,8 % |
| Huvudansvarig revisor | GRSM Fastigheter i Dalarna AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 27,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Regeln 4 AB | 0 | 1,6 mkr (2025) | 4,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Brisen 6 AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 26,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Redito Holding AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 2 895,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Stormen 4 AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | 26,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Hökaberget Fastighets AB | 0 | 1,4 mkr (2025) | −10,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Ulvsby Handel AB | 1 | 1,4 mkr (2024) | 5,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Grängesbergs Trä AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 46,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Leakim Holding AB | 1 | 1,2 mkr (2024) | 3 370,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Gyllenius Invest AB | 1 | 1,2 mkr (2024) | 2 334,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Lixea Sweden AB | 6 | 1 mkr (2024) | −1 508,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Leakim Fastigheter AB | 0 | 1 mkr (2024) | −10,3 % |
| Huvudansvarig revisor | BioShare AB | 7 | 981 tkr (2025) | −448,1 % |
| Huvudansvarig revisor | HSX Group AB | 1 | 959 tkr (2024) | −1 008,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Kött & Charkgruppen i Närke AB | 0 | 840 tkr (2024) | 15,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Hantverkaren 15 Fastighets AB | 0 | 800 tkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Vindens Fastighets AB | 0 | 776 tkr (2025) | 20,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Lokal och Mark Aktiebolag | 0 | 745 tkr (2024) | −648,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Vattumannen 7 AB | 0 | 613 tkr (2024) | −42,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstad Strömmingen 7 AB | 0 | 611 tkr (2024) | 65,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Krögaren 2 Fastighets AB | 0 | 538 tkr (2025) | 16,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Wibeli AB | 0 | 468 tkr (2024) | 1,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Wibeligatan AB | 0 | 465 tkr (2024) | −6,0 % |
| Huvudansvarig revisor | MEL & ME AB | 1 | 461 tkr (2025) | 308,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Vurpavägen 1 Fastighets AB | 0 | 383 tkr (2025) | −1,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kattviksbacken Bostads AB | 0 | 370 tkr (2025) | 1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | CMB Holding AB | 1 | 360 tkr (2025) | −1 632,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Spelvägen Fastighets AB | 0 | 306 tkr (2025) | −2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Vurpavägen 3 Fastighets AB | 0 | 306 tkr (2025) | −1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Arvika Stadshus Aktiebolag | 0 | 300 tkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | IT Stockholm Holding AB | 1 | 300 tkr (2026) | 82,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Norr AB | 1 | 274 tkr (2025) | −294,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus AB | 5 | 258 tkr (2024) | −2 921,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Karlstad Domkraften 1 AB | 0 | 218 tkr (2025) | −74,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Elon Service AB | 0 | 216 tkr (2025) | 2 782,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Pangeo Planet AB | 3 | 213 tkr (2024) | −5 621,1 % |
| Huvudansvarig revisor | SMA Mineral Persberg AB | 3 | 174 tkr (2025) | −95,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Sveafallen Invest Aktiebolag | 1 | 168 tkr (2025) | 17 354,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Kiram Aktiebolag | 0 | 126 tkr (2025) | −257,1 % |
| Huvudansvarig revisor | EMAFYR AB | 0 | 108 tkr (2025) | 8 186,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft BidCo AB | 0 | 60 tkr (2024) | 155 211,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk AI AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Law & Technology AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Sola Maskin AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Stolpen 4 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lancea Ilanda 1:38 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Epic AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Selegio AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Selegio Fastigheter AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Selegio Management AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Aristides Aktiebolag | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Klara Park Hyresbostäder AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bjälken Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Hyttan Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Röda Hyttan 4 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Klara Park Fastighet Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bjälken Fastighet Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Klara Park Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Mel & Me Immo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Branäs Exploatering AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Vattumannen 9 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Jan Ove Gustafsson Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlstadhus Mark AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter 6 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KWFP Exploatering AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Klarälven Exploatering AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter 8 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter 1 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter 3 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter 5 AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Exploatering i Karlstad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hammarö Rud Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | PM Infrag AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Forshaga Deje Golf AB | 1 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Hjelte Restaurang Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | HSP Sports AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Permec Heavy Duty Machinery AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Yellow Elk Group AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Blomvägen 2 Fastighets AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Byggvaror vid Siljan Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Kommanditbolaget Kv Grästegen 3 | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | LyftInvest i Karlstad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SMA Mineral Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SMA Mineral Mark AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Polar Sales AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | HSX MidCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | HSX Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Zagonus AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gigalomaniac Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gerado 22 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | PartnerTech Innovation AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | CMB Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | SKJ Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | MFP Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito CB AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Stenkrossen 4 Fastighets AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nya Matse AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elms Mekaniska Fastigheter Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | HK Vitvaror Stockholm AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Glorious holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Biogas Säffle Åmål AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | MG Holding Ljungaverk AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Infrakraft HoldCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlstad Valfisken 6 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Termino C 12644 AB Inaktivt | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Pangea Investment Management AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Pangeo Sverige AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | MG Holding Kalmar AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nordfas Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Circulari Group AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bygghandelsfastigheter i Sverige Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Vendus Sweden AB (publ) | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bygghandelsfastigheter i Sverige 2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Fastigheter Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Reenergy Nordic AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elman Vitvaror Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bygghandelsfastigheter i Sverige AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | MEL & ME Fastighet AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Almen 21 Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elon Aktieägare AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Leakim Förvaltning 2 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fäbodvägens Bostads AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Nordic AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Nordic Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Reocean AB | 2 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | ELON Group Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Gyllenius Förvaltning 1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ulvsby Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bycosin i Karlstad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elms Mekaniska Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elms Fastigheter Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Colliers Partners I AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | BEKOLUN AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Leakim Förvaltning 1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Colliers Sweden General Partners AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Colliers Sweden Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | FRELAR Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | MILAR Förvaltning AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Elms Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Bostad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Investment AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Betege Byggen Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Ruderud Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Farsviken Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Deform Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Bostad AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Redito Mariefred Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Skap Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | KW Fastigheter Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Karlsson & Söder AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Cellcomb Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |