| Huvudansvarig revisor | Riddermark Bil AB | 543 | 10,2 mdkr (2024) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Idun Industrier AB (publ) | 942 | 2,3 mdkr (2025) | 200,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bolagsgruppen Lotorp AB | 357 | 1,4 mdkr (2024) | 4 339,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Adtraction AB | 0 | 1,2 mdkr (2025) | −1,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Adtraction Group AB | 121 | 1,2 mdkr (2025) | 486,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Eniro Group AB | 874 | 955 mkr (2025) | 26,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Softronic Aktiebolag | 55 | 884,7 mkr (2025) | 7,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Schindler Hiss AB | 244 | 669,1 mkr (2024) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Auronus AB | 430 | 624,9 mkr (2024) | 674,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Kreab Worldwide AB | 408 | 592,5 mkr (2024) | 39,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Advisense AB | 257 | 562,7 mkr (2025) | 1,5 % |
| Revisor | Sundström Safety Aktiebolag | 107 | 498,2 mkr (2024) | 14,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Edekyl & Värme AB | 96 | 290,4 mkr (2024) | 2,6 % |
| Revisorsuppleant | Kungsmontage AB | 20 | 283,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | MAG Interactive AB (publ) | 75 | 273,4 mkr (2025) | −9,8 % |
| Revisorsuppleant | Kungsvåningen AB | 30 | 232,3 mkr (2025) | 129,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Kreab AB | 83 | 227,6 mkr (2024) | 4,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Fredahl Rydéns AB | 93 | 223 mkr (2025) | 1,3 % |
| Revisor | Lynxeye AB | 54 | 220 mkr (2025) | 17,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Ståthöga MA Teknik AB | 100 | 196,4 mkr (2025) | 9,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Pharmaxim AB | 16 | 194,4 mkr (2024) | 0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Candor Sweden Aktiebolag | 37 | 159,4 mkr (2024) | 6,2 % |
| Huvudansvarig revisor | SAGA Components AB | 20 | 143,4 mkr (2024) | 3,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Ferla Energy AB | 37 | 142,1 mkr (2025) | 0,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Eugen Wiberger Aktiebolag | 19 | 128,2 mkr (2025) | 20,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Gustafs Scandinavia Aktiebolag | 55 | 125,5 mkr (2024) | 5,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordanå Crafts AB | 30 | 103,5 mkr (2024) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Zinnovate International AB | 8 | 91,9 mkr (2025) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Reason Studios Aktiebolag | 35 | 84 mkr (2024) | 18,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Solveco AB | 14 | 70,8 mkr (2024) | 11,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Adtraction Scandinavia AB | 39 | 68,6 mkr (2025) | 0,2 % |
| Revisorsuppleant | Overlook Restaurang AB | 38 | 68,3 mkr (2024) | 0,0 % |
| Revisor | Kylmontage Redotem Aktiebolag | 20 | 68,2 mkr (2025) | 8,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Skruvia AB | 16 | 66,5 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | In-Grid AB | 57 | 62,1 mkr (2024) | −124,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Trofé Försäljnings Aktiebolag | 17 | 61 mkr (2024) | 1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Boatsystem Group Sweden AB | 15 | 55,2 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Observit AB (publ) | 11 | 49 mkr (2025) | 6,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Algorithmica Research AB | 25 | 46,5 mkr (2025) | 0,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Flowscape AB | 19 | 43,8 mkr (2024) | −5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | B.R.A. Berghogens Rör AB | 15 | 41,9 mkr (2025) | 7,5 % |
| Huvudansvarig revisor | El & Fordonsteknik i Uppsala Aktiebolag | 19 | 40,4 mkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | MEAB Stainless AB | 6 | 32,8 mkr (2025) | 17,7 % |
| Revisor | Dote AB | 58 | 32,7 mkr (2023) | 4,8 % |
| Revisorsuppleant | Fittja Centrumfastigheter AB | 0 | 30,4 mkr (2025) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Klara Lån Sverige AB | 5 | 28,3 mkr (2025) | 10,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Nilssons Trämanufaktur AB | 2 | 22,6 mkr (2025) | 5,1 % |
| Revisor | JC Management AB | 2 | 16,8 mkr (2024) | 155,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Bio-Hospital Aktiebolag | 8 | 16,3 mkr (2024) | 10,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Advisense Group AB | 0 | 15,5 mkr (2025) | 420,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Advisense Management AB | 3 | 14,7 mkr (2025) | 278,8 % |
| Huvudansvarig revisor | ABC Labs AB | 27 | 12,8 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Qbim Aktiebolag | 6 | 8,8 mkr (2024) | −14,4 % |
| Revisorsuppleant | Stockholms Enskilda Bokhandel Aktiebolag | 5 | 8,8 mkr (2025) | −1,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Exeger Operations AB | 195 | 8,5 mkr (2024) | −4 750,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Kreab Trademark AB | 0 | 7,6 mkr (2025) | 71,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Dispono AB | 6 | 7 mkr (2024) | 2,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Propellerhead Intressenter AB | 2 | 5,8 mkr (2024) | −157,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Fredahl Aktiebolag | 0 | 5,8 mkr (2025) | 301,9 % |
| Huvudansvarig revisor | ARF AB | 0 | 5,6 mkr (2024) | 49,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighets AB Örebro Mosås | 0 | 5 mkr (2024) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Pharmaxim Brands AB | 0 | 4,6 mkr (2024) | 0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Stathoga AB | 0 | 4 mkr (2025) | 27,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Gustafs Holding AB | 0 | 4 mkr (2024) | 44,7 % |
| Revisorsuppleant | Hirsch Svenska Aktiebolag | 0 | 3,9 mkr (2024) | 2,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Grand Compliance Global AB | 7 | 3,8 mkr (2025) | −636,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Rydéns i Nybro Aktiebolag | 0 | 3,4 mkr (2025) | 38,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Nordanå & Co. AB | 0 | 3,4 mkr (2024) | 138,9 % |
| Huvudansvarig revisor | PIAC Invest AB | 0 | 2,6 mkr (2024) | 10,2 % |
| Revisorsuppleant | Gustavsbergs Bygg & Konsult AB | 1 | 2,4 mkr (2025) | 6,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Sventertainment AB | 2 | 2,4 mkr (2025) | 672,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Trollhättan Rondellen Fastighets AB | 0 | 2,1 mkr (2024) | 28,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Avira Care AB | 1 | 1,8 mkr (2025) | −6,1 % |
| Huvudansvarig revisor | CeHa Holding AB | 2 | 1,6 mkr (2024) | 672,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Fastighetsbolaget Hagsvängen 2 AB | 0 | 1,5 mkr (2024) | 27,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Skruvia Holding AB | 0 | 1,4 mkr (2024) | 31,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Bluelake Mineral AB (publ) | 0 | 1,2 mkr (2025) | −2 581,7 % |
| Huvudansvarig revisor | OV Fastigheter AB | 0 | 985 tkr (2024) | −32,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Tova Skrenen Stockholm AB | 0 | 796 tkr (2024) | 78,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Vilhelmina Mineral AB | 0 | 680 tkr (2025) | −496,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Rearive AB | 1 | 501 tkr (2025) | 514,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Zinozes Holding AB | 0 | 300 tkr (2025) | −1 025,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bockepall Förvaltningsaktiebolag | 0 | 230 tkr (2024) | 1 395,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Spectrumone AB (publ) | 1 | 227 tkr (2024) | −23 303,1 % |
| Huvudansvarig revisor | LoCollection Holding AB | 0 | 116 tkr (2024) | 14 725,0 % |
| Huvudansvarig revisor | LoGrate Holding AB | 0 | 116 tkr (2024) | 7 571,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Trofé Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | LoCollection Italia AB | 0 | 100 tkr (2024) | 23 157,0 % |
| Huvudansvarig revisor | SAGA Components Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 10 413,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Pharmaxim Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 2 474,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Kvartselektronik Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 9 493,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Cronatek Aktiebolag | 0 | 100 tkr (2024) | 10 471,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Rodnac Sweden AB | 0 | 100 tkr (2024) | 9 134,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Candor Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 9 582,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Bospor Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 7,0 % |
| Huvudansvarig revisor | NOA Aluminium Holding AB | 0 | 100 tkr (2024) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Flowscape Technology AB (publ) | 0 | 65 tkr (2024) | −6 021,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Copperhead Mineral AB (publ) | 0 | 50 tkr (2025) | −9 058,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Swedish Copper Norrland AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | EXEGER Incentive Sweden AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Dispono Grid AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Zinnovate Business Consulting AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Nordheim Capital AB (publ) | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Backa 193:1 Fastighets AB | – | – | – |
| Huvudansvarig revisor | Exeger Sweden AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Wood AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bestrate Sweden AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | MAG United AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Benpressen Sundsvall 1 AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Benpressen AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Wiki of Scandinavia AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | LoDog Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Process Industry AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Environmental Services AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Retail Services AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | BTG Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Fredahl Rydéns Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | CbAR AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Woodcraft AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Industrial Components AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Specialty Components AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Cleantech AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Power Services AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Profile AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Attachments AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Hydropower AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Agro AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Meta AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Mekaniska Komponenter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Industrial Maintenance AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Idun Proto AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Advisense Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Advisense MidCo AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | ABC Development AB | 2 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | BBD Bridging Business Development AB | 0 | 0 tkr (2023) | – |
| Huvudansvarig revisor | Mahvie Minerals AB (publ) | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Bänkpressen AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Pason post paso AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Nickel Mountain AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Ozonator Sverige AB | 0 | 0 tkr (2023) | – |
| Revisor | Afripods AB (publ) | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Beyond the Velvet Rope AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Lotorp Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Sundström Safety Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Alexander Riddermark AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | CME Motor i Väsby AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Skruvia Lotorp AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Huvudansvarig revisor | Bockepall AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Lynxeye Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Bioleva AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Defendify Tech Sweden AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Dote Holding AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Öregard AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |