| Huvudansvarig revisor | A Retro Tale AB | 12 | 148,4 mkr (2025) | 0,6 % |
| Revisor | Byggteknik i Tumba Produktion Aktiebolag | 19 | 127,4 mkr (2025) | 9,8 % |
| Revisor | R & R Markentreprenad Aktiebolag | 31 | 125,4 mkr (2024) | 2,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Storm Heliworks AB | 17 | 115,8 mkr (2025) | 5,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Huset under bron AB | 40 | 108 mkr (2025) | 8,0 % |
| Revisor | Jakt & Fiskejournalen Sverige AB | 7 | 85,3 mkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | Närlunda Schakt & Transport Aktiebolag | 12 | 81,3 mkr (2025) | 2,1 % |
| Revisor | Bolt Services AB | 67 | 72,7 mkr (2024) | 4,0 % |
| Huvudansvarig revisor | 7 IT Nordic AB | 16 | 59,1 mkr (2025) | −1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Vasatherm Aktiebolag | 9 | 54,1 mkr (2025) | 16,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Läromedelsförfattarna i Sverige AB | 7 | 49,6 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Huset på Berget AB | 13 | 44,7 mkr (2025) | 6,0 % |
| Revisor | QBN Invest AB | 2 | 42,2 mkr (2025) | 1,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Grävtjänst i Mora AB | 17 | 37,9 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Snabb Betong i Sverige AB | 31 | 33,6 mkr (2025) | 9,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Happy Times AB | 6 | 32,5 mkr (2025) | 1,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Huset vid hamnen AB | 6 | 29 mkr (2025) | −14,4 % |
| Huvudansvarig revisor | G-W Studios AB | 13 | 28,4 mkr (2025) | 16,7 % |
| Revisor | Restaurang Midan AB | 26 | 26,9 mkr (2024) | −0,2 % |
| Revisor | GAVDI Sverige AB | 7 | 25,6 mkr (2025) | −0,7 % |
| Revisor | DATEK Industrielektronik Aktiebolag | 21 | 24,8 mkr (2025) | 0,3 % |
| Revisor | Nordisk Energi & Monteringsteknik AB | 15 | 24 mkr (2025) | 5,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Facili Sverige AB | 15 | 23,4 mkr (2025) | 3,7 % |
| Revisor | Ergohuset Ermi AB | 9 | 16,9 mkr (2025) | −8,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Färgfabriken Evenemang AB | 7 | 16,4 mkr (2025) | 3,4 % |
| Huvudansvarig revisor | Drinks In Motion AB | 0 | 16,1 mkr (2025) | −3,2 % |
| Huvudansvarig revisor | Siljans Krossgrus AB | 0 | 15,3 mkr (2025) | 5,2 % |
| Huvudansvarig revisor | B-K Brewing Co AB | 8 | 14,5 mkr (2025) | −42,5 % |
| Revisor | Pesso Bageri & Café AB | 13 | 14,4 mkr (2025) | 1,5 % |
| Huvudansvarig revisor | Smedsudden Etablissemang AB | 6 | 13,8 mkr (2025) | −11,6 % |
| Revisor | Birch & Wood AB | 3 | 12,8 mkr (2025) | 0,0 % |
| Huvudansvarig revisor | HELIHOLDING AB | 14 | 12 mkr (2024) | 7,3 % |
| Revisor | Aryan Consulting AB | 9 | 11,4 mkr (2024) | 4,9 % |
| Revisor | 3F Media Group AB | 12 | 9,8 mkr (2025) | −41,9 % |
| Revisor | Orgadata Scandinavia AB | 4 | 9,8 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | LOMO MGMT AB | 1 | 9,7 mkr (2025) | 0,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Kulturarenor Förvaltning AB | 6 | 9,3 mkr (2025) | 3,9 % |
| Revisor | Kenson AB | 4 | 9 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | Chakari Mark & Bygg AB | 15 | 8,6 mkr (2025) | 7,6 % |
| Revisorsuppleant | Svepark Service AB | 1 | 8,3 mkr (2025) | 5,8 % |
| Revisor | Melda AB | 5 | 8,3 mkr (2025) | 13,0 % |
| Revisor | Låslära AB | 7 | 7,8 mkr (2025) | −1,7 % |
| Revisor | Maxade Entreprenad AB | 5 | 6,8 mkr (2026) | 3,3 % |
| Revisor | Stefan Hagströms Marinservice AB | 3 | 6,8 mkr (2025) | 0,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Mark &VA Specialisten i Mälardalen AB | 6 | 6,6 mkr (2025) | 4,5 % |
| Revisor | Double Standard AB | 2 | 6,5 mkr (2025) | 5,6 % |
| Revisor | Snowbird Productions AB | 4 | 6,3 mkr (2025) | 5,3 % |
| Revisor | OneMore Secure AB | 5 | 6,3 mkr (2025) | −42,1 % |
| Revisor | ADB Performance AB | 3 | 6,2 mkr (2025) | −8,1 % |
| Revisor | Evelyn Konsult AB | 0 | 6,1 mkr (2025) | 31,0 % |
| Revisor | Kungsholms bostadsrättsförvaltning AB | 5 | 5,9 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | von Friesen Vaccino AB | 1 | 4,9 mkr (2025) | 11,0 % |
| Huvudansvarig revisor | RFSL Utbildning AB | 6 | 4,9 mkr (2025) | −26,9 % |
| Revisor | Köpguiden i Sverige AB | 4 | 4,7 mkr (2025) | 4,6 % |
| Revisor | konkret animation AB | 5 | 4,7 mkr (2025) | −7,0 % |
| Revisor | Nova synchronicity AB | 2 | 4,6 mkr (2025) | −17,8 % |
| Revisor | Amby Sweden AB | 4 | 4,6 mkr (2025) | 7,3 % |
| Revisor | Buteljholmen AB | 2 | 4,5 mkr (2025) | −0,2 % |
| Revisor | Aktiebolaget Viglet | 2 | 4,2 mkr (2025) | 36,0 % |
| Revisor | Nautilus Boat Club AB | 2 | 4,2 mkr (2025) | 2,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Tetracon AB | 0 | 4,2 mkr (2025) | 5,4 % |
| Revisor | KSM Solutions AB | 3 | 4,1 mkr (2025) | −0,8 % |
| Huvudansvarig revisor | SGS Stockholm AB | 2 | 4,1 mkr (2025) | 24,5 % |
| Revisor | Akeba AB | 3 | 4 mkr (2025) | 1,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Cliste AB | 3 | 3,6 mkr (2025) | 37,7 % |
| Revisor | Sanifide AB | 1 | 3,6 mkr (2025) | 31,4 % |
| Revisor | Viveka Holm Rekrytering och Interim management AB | 1 | 3,6 mkr (2025) | 1,7 % |
| Revisor | Dandy Kemtvätt & Skrädderi AB | 2 | 3,6 mkr (2025) | 17,3 % |
| Huvudansvarig revisor | Två Bagare AB | 4 | 3,6 mkr (2024) | 0,7 % |
| Revisor | Cambridge Viktprogram Aktiebolag | 0 | 3,6 mkr (2025) | 21,7 % |
| Revisor | P.N. El Aktiebolag | 4 | 3,6 mkr (2025) | 14,0 % |
| Revisor | Sabai Dee AB | 4 | 3,5 mkr (2026) | 2,6 % |
| Huvudansvarig revisor | Skanstull holding AB | 2 | 3,5 mkr (2025) | 214,8 % |
| Huvudansvarig revisor | Mias elittvätt AB | 4 | 3,4 mkr (2025) | 8,6 % |
| Revisor | Alltiett Redovisningsbyrå Aktiebolag | 3 | 3,3 mkr (2025) | 12,1 % |
| Revisor | Bask Consulting AB | 2 | 3,3 mkr (2025) | 30,3 % |
| Revisor | Digitise AB | 2 | 3,2 mkr (2025) | −1,1 % |
| Revisor | Petter Öhman Arkitektkontor Aktiebolag | 3 | 2,8 mkr (2025) | −1,1 % |
| Revisor | Moalto AB | 2 | 2,7 mkr (2025) | 10,7 % |
| Revisor | Ergonomilandslaget AB | 3 | 2,4 mkr (2024) | 5,4 % |
| Revisor | Gunnar Drougge AB | 0 | 2,2 mkr (2025) | 514,8 % |
| Revisor | Tau Consulting AB | 2 | 2,2 mkr (2025) | 6,7 % |
| Revisor | Wendell Consulting AB | 1 | 2,1 mkr (2025) | 22,9 % |
| Revisor | R & R Maskiner AB | 0 | 2,1 mkr (2024) | 204,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Lagerberg Produktion AB | 1 | 1,7 mkr (2025) | 202,8 % |
| Revisor | WILDE STÄD Aktiebolag | 3 | 1,6 mkr (2025) | 8,8 % |
| Revisor | ReeseInspiration AB | 1 | 1,5 mkr (2025) | −17,0 % |
| Revisor | Ergonomiprodukter Sverige AB | 0 | 1,5 mkr (2025) | −0,1 % |
| Huvudansvarig revisor | Theory Into Practice AB | 4 | 1,4 mkr (2025) | 5,3 % |
| Revisorsuppleant | Max Gustafsson Management Consulting Aktiebolag | 2 | 1,3 mkr (2025) | −89,9 % |
| Huvudansvarig revisor | Lokala Fastigheter Handen AB | 0 | 1,3 mkr (2025) | 38,7 % |
| Revisor | HC Toll Control AB | 1 | 1,1 mkr (2025) | 10,9 % |
| Revisorsuppleant | ICP International Capital Pool Aktiebolag | 1 | 695 tkr (2025) | 9,5 % |
| Huvudansvarig revisor | G-W1 AB | 0 | 506 tkr (2025) | 733,0 % |
| Revisor | MIINE Produktionsbolag AB | 1 | 287 tkr (2025) | 108,7 % |
| Huvudansvarig revisor | Bogestedt Forestam Aktiebolag | 1 | 110 tkr (2025) | 165,5 % |
| Revisor | DATEK Industrielektronik Svenska Aktiebolag | 0 | 70 tkr (2025) | 80,0 % |
| Huvudansvarig revisor | JENSODENNIS AB | 0 | 60 tkr (2024) | 5,0 % |
| Huvudansvarig revisor | Hedblom Ventures AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Franka Fastigheter AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Förskolan Spiggen Aktiebolag | 8 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Byggteknik T Mark Anläggning AB Fusionerat | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Camamecel Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Wilde Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | JALG AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Huvudansvarig revisor | Chapo Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Forest Bay Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Helags Capital AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | R & R Invest AB | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Gunnar Drougge Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |