Denis Van Nunen f. 1969
25 aktiva uppdrag · 10 bolag · omsättning i aktiva bolag: 465,7 mkr
Exekutiva befattningar · 8
| Befattning | Företag | Anställda | Omsättning | Vinstmarginal |
|---|---|---|---|---|
| Verkställande direktör | ICT Additude AB | 74 | 279 mkr (2024) | −5,1 % |
| Verkställande direktör | m for solutions syd AB | 73 | 95,2 mkr (2024) | 1,6 % |
| Verkställande direktör | m for solutions väst AB | 26 | 38,1 mkr (2024) | 1,4 % |
| Verkställande direktör | m for solutions Sydost AB | 5 | 11,9 mkr (2024) | 4,4 % |
| Verkställande direktör | m for solutions mälardalen AB | 4 | 7,7 mkr (2024) | 1,6 % |
| Verkställande direktör | ICT Nordics Holding AB | 2 | 4,4 mkr (2024) | −549,4 % |
| Verkställande direktör | ICT Sweden AB | 2 | 3,1 mkr (2024) | −150,4 % |
| Verkställande direktör | m for solutions Holding AB | – | – | – |
Styrelse · 10
| Befattning | Företag | Anställda | Omsättning | Vinstmarginal |
|---|---|---|---|---|
| Ordförande, Styrelseledamot | ICT Additude AB | 74 | 279 mkr (2024) | −5,1 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | m for solutions syd AB | 73 | 95,2 mkr (2024) | 1,6 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | m for solutions väst AB | 26 | 38,1 mkr (2024) | 1,4 % |
| Styrelseledamot | Gateway Security Sweden AB | 14 | 26 mkr (2025) | −18,8 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | m for solutions Sydost AB | 5 | 11,9 mkr (2024) | 4,4 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | m for solutions mälardalen AB | 4 | 7,7 mkr (2024) | 1,6 % |
| Styrelseledamot | ICT Nordics Holding AB | 2 | 4,4 mkr (2024) | −549,4 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | ICT Sweden AB | 2 | 3,1 mkr (2024) | −150,4 % |
| Styrelsesuppleant | Tielman & van Nunen AB | 0 | 245 tkr (2025) | 42,9 % |
| Ordförande, Styrelseledamot | m for solutions Holding AB | – | – | – |