| Revisor | TE Connectivity Svenska AB | 39 | 98,6 mkr (2025) | 9,4 % |
| Revisor | Örnsbergs El, Tele & Data Aktiebolag | 35 | 96,9 mkr (2024) | −3,8 % |
| Revisor | KEAB Gruppen AB | 140 | 87,8 mkr (2024) | 10,4 % |
| Revisor | JUBAB Totalentreprenör AB | 12 | 63,9 mkr (2025) | −1,7 % |
| Revisor | Nordic Surface Sweden AB | 12 | 57,7 mkr (2025) | −2,6 % |
| Revisor | UNITER AB | 19 | 43,3 mkr (2025) | 16,2 % |
| Revisor | Frändfors VVS Service AB | 7 | 36,7 mkr (2025) | 4,2 % |
| Revisor | KingStreet Media AB | 12 | 33 mkr (2025) | 14,5 % |
| Revisor | TopEnt AB | 14 | 29,8 mkr (2025) | −0,5 % |
| Revisor | Byggkontakt Stockholm AB | 9 | 27,9 mkr (2026) | 16,9 % |
| Revisor | Grindstugans Bygg och Platt AB | 14 | 27,2 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Despo service AB | 38 | 21,6 mkr (2025) | −5,6 % |
| Revisor | BVP Mark- & Fastighetsvård i Haninge AB | 6 | 20,9 mkr (2025) | 8,2 % |
| Revisor | ElFabriken Sverige AB | 6 | 19,8 mkr (2024) | −0,3 % |
| Revisor | Caziti Stockholm AB | 8 | 19,6 mkr (2025) | 28,9 % |
| Revisor | Sveping Studios AB | 7 | 17,8 mkr (2025) | 21,8 % |
| Revisor | Fasadlaget i Sverige AB | 2 | 16,7 mkr (2025) | 3,2 % |
| Revisor | Optocare AB | 17 | 14,9 mkr (2024) | −0,1 % |
| Revisor | Underhållsröjning Jord och Skog i Södermanland Aktiebolag | 4 | 14,3 mkr (2025) | 14,0 % |
| Revisor | Trinntorps Ventilations Aktiebolag | 7 | 14,1 mkr (2025) | −1,4 % |
| Revisor | Kjellboms Plåtslageri AB | 7 | 14 mkr (2025) | −0,4 % |
| Revisor | Trinity Service AB | 8 | 13,9 mkr (2025) | 3,2 % |
| Revisor | Mr Rice AB | 5 | 13,6 mkr (2025) | 22,5 % |
| Revisor | Utepedagogik Sverige Aktiebolag | 22 | 13,2 mkr (2024) | 5,2 % |
| Revisor | Stockholms RÖR & VVS AB | 2 | 12 mkr (2025) | 9,2 % |
| Revisor | Järfälla EL-Montage AB | 7 | 11,9 mkr (2025) | 4,1 % |
| Revisor | MH MarknadsProjekt AB | 2 | 11,7 mkr (2025) | 9,9 % |
| Revisor | Carlmans Svets- & Mekaniska Verkstad AB | 7 | 11,1 mkr (2025) | 0,7 % |
| Revisor | Gustav Appell Arkitektkontor AB | 8 | 10,4 mkr (2024) | 13,3 % |
| Revisor | Ia Schildt AB | 5 | 10,4 mkr (2025) | 5,0 % |
| Revisor | Willmans Måleri AB | 7 | 9,4 mkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Maria Hanell AB | 2 | 9 mkr (2025) | 25,0 % |
| Revisor | Projektledarna Bygg & Fastighet i Sverige AB | 5 | 8,7 mkr (2025) | 10,4 % |
| Revisor | MP Hertzman AB | 4 | 7,9 mkr (2025) | 8,5 % |
| Revisor | Idel Måleri i Sverige AB | 7 | 7,5 mkr (2025) | 0,1 % |
| Revisor | Resultatbolaget Sverige AB | 4 | 7,3 mkr (2025) | −2,2 % |
| Revisor | ABK Ekonomitjänst AB | 5 | 6,8 mkr (2025) | 17,5 % |
| Revisor | Skanstulls Vandrarhem AB | 4 | 6,7 mkr (2025) | 3,1 % |
| Revisor | CodeZyme AB | 17 | 6,6 mkr (2025) | −188,4 % |
| Revisor | Mr Yee AB | 6 | 6,4 mkr (2025) | 12,5 % |
| Revisor | Wik-Inn Marina Aktiebolag | 6 | 6,4 mkr (2024) | 1,8 % |
| Revisor | All-Tid Hemtjänst & Service i Farsta AB | 11 | 6,3 mkr (2025) | 7,5 % |
| Revisor | Nik Transport AB | 7 | 6,2 mkr (2025) | −7,1 % |
| Revisor | Trift Services AB | 7 | 6 mkr (2025) | 0,0 % |
| Revisor | Wira bygg AB | 2 | 5,9 mkr (2026) | 12,6 % |
| Revisor | Aktiebolaget Sollentuna Gården | 1 | 5,5 mkr (2025) | 9,5 % |
| Revisor | Måla och Skåla Sthlm AB | 6 | 5,5 mkr (2025) | −6,9 % |
| Revisor | Wep Design AB | 4 | 4,8 mkr (2025) | 1,9 % |
| Revisor | Suscipio Management AB | 1 | 4,5 mkr (2025) | 36,3 % |
| Revisor | VTS AB | 4 | 4,1 mkr (2025) | −7,4 % |
| Revisor | Branschservice Sådenäs AB | 2 | 4,1 mkr (2025) | 4,4 % |
| Revisor | Advokatfirman Anders Karlsson AB | 2 | 3,8 mkr (2024) | 8,3 % |
| Revisor | N E Hyresförvaltning Stockholm AB | 0 | 3,7 mkr (2025) | 16,6 % |
| Revisor | Stockholms säkerhet och servicecentral AB | 20 | 3,6 mkr (2023) | −101,9 % |
| Revisor | Miljö partner i Stockholm AB | 6 | 3,6 mkr (2025) | −27,7 % |
| Revisor | Fastighetsbolaget Markörgatan 2 AB | 0 | 3,5 mkr (2025) | 20,1 % |
| Revisor | Pernhem Consulting AB | 1 | 3,2 mkr (2025) | 44,9 % |
| Revisor | yoyomotion AB | 0 | 2,7 mkr (2025) | 22,1 % |
| Revisor | Bröderna Larsens Måleri AB | 1 | 2,6 mkr (2025) | 6,1 % |
| Revisor | Fundamental IT AB | 1 | 2,6 mkr (2025) | 62,5 % |
| Revisor | Paju Arkitektur och Landskap AB | 2 | 2,4 mkr (2025) | 6,3 % |
| Revisor | Hanna Widell Consulting AB | 1 | 2,3 mkr (2025) | 19,3 % |
| Revisor | Nordic Surface Transport AB | 3 | 2 mkr (2025) | −4,0 % |
| Revisor | Talkit Communication Aktiebolag | 3 | 1,8 mkr (2025) | 1,1 % |
| Revisor | Advokatfirman Anita Axelsson Shalit AB | 1 | 1,6 mkr (2024) | 12,9 % |
| Revisor | Gårdsbyggarna i Stockholm Aktiebolag | 1 | 1,6 mkr (2025) | 31,1 % |
| Revisor | Advokatfirman Axelsson & Karlsson AB | 0 | 414 tkr (2024) | 31,2 % |
| Revisor | Tjugofem Production AB | 0 | 236 tkr (2025) | 2,5 % |
| Revisor | Gnugg & Kringlor AB | 0 | 220 tkr (2025) | 153,6 % |
| Revisor | TakXperten Stockholm AB | 1 | 211 tkr (2025) | 1,4 % |
| Revisor | Hernblads Service Aktiebolag | 2 | 180 tkr (2025) | 8,9 % |
| Revisor | PX Strategy Consulting AB | 0 | 8 tkr (2025) | −3 650,0 % |
| Revisor | WHK Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | KingStreet Media Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Resultatbolaget Sverige Holding AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Trift Capital AB | 2 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Trift Invest AB | 0 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | PX Strategy Transformations AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |
| Revisor | Egid Aktiebolag | 0 | 0 tkr (2024) | – |
| Revisor | Concipium AB | 1 | 0 tkr (2025) | – |