starkabolag.se

Aktiebolag Knivsta

Socionomkonsult Göran Lidström AB

47 sökningar

Omsättning 2026

0 tkr

Rörelsemarginal

–

Soliditet

57,3 %

+13,8 p.e.
Anställda

0

Bokslut

Belopp i tkr2026-022025-022024-022023-022022-02
Omsättning001741 1460
Rörelseresultat−65−5690969−50
Årets resultat−65−2681769−2
Eget kapital558020682657
Balansomslutning961849761 187105
Anställda00111
Visa hela bokslutetresultat- och balansposter, 5 år

Resultatposter

Poster ur resultaträkningen så som de rapporterats. Bolag redovisar antingen kostnadsslag (personal, avskrivningar) eller funktion (kostnad sålda varor) — därför visas olika rader för olika bolag.

Belopp i tkr2026-022025-022024-022023-022022-02
Nettoomsättning001741 1460
Personalkostnader06211401
Övriga externa kostnader6550633849
Rörelseresultat−65−5690969−50
Ränteintäkter0814——
Räntekostnader08001
Resultat efter finansiella poster−65−56104969−51
Bokslutsdispositioner0320049
Skatt02242000
Årets resultat−65−2681769−2

Balansräkning

Bolagets tillgångar, eget kapital och skulder vid räkenskapsårets slut.

Belopp i tkr2026-022025-022024-022023-022022-02
Kortfristiga fordringar01891839
Kassa och bank961669671 00496
Omsättningstillgångar961849761 187105
Summa tillgångar961849761 187105
Aktiekapital5050505050
Balanserat resultat30567579
Eget kapital558020682657
Justerat eget kapital558023185182
Obeskattade reserver00323232
Kortfristiga skulder4110473832916
Summa eget kapital och skulder961849761 187105

Verksamhet

Verksamhetsbeskrivning enligt bolagsordningen
Aktiebolaget ska bedriva bemannings- och rekryterings verksamhet omfattande personaluthyrning, personalrekrytering, personalentre- prenad, coachverksamhet, konsultverksamhet inom personaluthyr- ning.

Styrelse & ledning

Styrelse
Företagsvärdering

Vad är Socionomkonsult Göran Lidström AB värt?

En komplett, oberoende företagsvärdering av Socionomkonsult Göran Lidström AB, samma underlag som används vid försäljning, köp och företagsutveckling. Utförs av Bisdata AB.

Provexemplar, omslagProvexemplar, sammanfattningProvexemplar, värdets komponenterProvexemplar, historisk utvecklingProvexemplar, branschjämförelseProvexemplar, resultaträkning
Er rapport, upprättad av Bisdatas analytiker, här som demoexemplar 1 / 6

Digitalt inom en arbetsdag · tryckt rapport per post

Ex. moms. Fakturan skickas till fakturaadressen. Värderingen utförs av Bisdata AB.

Företagspresentation

Ta plats på er egen sida

Visa er logotyp, berätta med egna ord vad ni gör och lägg era kontaktuppgifter högst upp på sidan, där kunder, leverantörer och rekryter redan letar.

Hela paketet 6 995 kr per år · enskilda delar 2 995 kr ex moms

Presentationen gäller Socionomkonsult Göran Lidström AB (559055-4464)

Moms 25 % läggs till i kassan. Betalningen sker säkert hos Stripe. Direkt efter köpet får ni länken där ni fyller i logotyp, text och kontaktuppgifter.

Fakta & adress

GrundatRegistrerat 2016-03-16
Bransch Arbetsförmedling och rekrytering (SNI 78100)
Adress
Kyrkogårdsgatan 22, 752 24, Uppsala
Besök: Kyrkogårdsgatan 22, Uppsala
F-skattRegistrerad
MomsRegistrerad