starkabolag.se

Aktiebolag Lidköping

Brotorps Gruppen AB

82 sökningar

Omsättning 2025

0 tkr

Rörelsemarginal

–

Soliditet

34,9 %

−9,2 p.e.
Anställda

0

Bokslut

Belopp i tkr2025-122024-122023-122022-122021-12
Omsättning00000
Rörelseresultat−281−6−15−20
Årets resultat−50−6−15−20
Eget kapital356406412427429
Balansomslutning1 0191 3351 3351 3351 638
Anställda00000
Visa hela bokslutetresultat- och balansposter, 5 år

Resultatposter

Poster ur resultaträkningen så som de rapporterats. Bolag redovisar antingen kostnadsslag (personal, avskrivningar) eller funktion (kostnad sålda varor) — därför visas olika rader för olika bolag.

Belopp i tkr2025-122024-122023-122022-122021-12
Övriga externa kostnader28161520
Rörelseresultat−281−6−15−20
Resultat efter finansiella poster−281−6−15−20
Bokslutsdispositioner2310000
Årets resultat−50−6−15−20

Balansräkning

Bolagets tillgångar, eget kapital och skulder vid räkenskapsårets slut.

Belopp i tkr2025-122024-122023-122022-122021-12
Anläggningstillgångar0000303
Kortfristiga fordringar1 0191 3351 3351 3351 335
Omsättningstillgångar1 0191 3351 3351 3351 335
Summa tillgångar1 0191 3351 3351 3351 638
Aktiekapital5050505050
Balanserat resultat356362377379379
Eget kapital356406412427429
Justerat eget kapital356589595610612
Obeskattade reserver0231231231231
Långfristiga skulder2222396
Kortfristiga skulder661696690675582
Summa eget kapital och skulder1 0191 3351 3351 3351 638

Verksamhet

Verksamhetsbeskrivning enligt bolagsordningen
Bolagets verksamhet är att äga och förvalta fast egendom samt värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Styrelse & ledning

Styrelse
Företagsvärdering

Vad är Brotorps Gruppen AB värt?

En komplett, oberoende företagsvärdering av Brotorps Gruppen AB, samma underlag som används vid försäljning, köp och företagsutveckling. Utförs av Bisdata AB.

Provexemplar, omslagProvexemplar, sammanfattningProvexemplar, värdets komponenterProvexemplar, historisk utvecklingProvexemplar, branschjämförelseProvexemplar, resultaträkning
Er rapport, upprättad av Bisdatas analytiker, här som demoexemplar 1 / 6

Digitalt inom en arbetsdag · tryckt rapport per post

Ex. moms. Fakturan skickas till fakturaadressen. Värderingen utförs av Bisdata AB.

Företagspresentation

Ta plats på er egen sida

Visa er logotyp, berätta med egna ord vad ni gör och lägg era kontaktuppgifter högst upp på sidan, där kunder, leverantörer och rekryter redan letar.

Hela paketet 6 995 kr per år · enskilda delar 2 995 kr ex moms

Presentationen gäller Brotorps Gruppen AB (556692-6332)

Moms 25 % läggs till i kassan. Betalningen sker säkert hos Stripe. Direkt efter köpet får ni länken där ni fyller i logotyp, text och kontaktuppgifter.

Fakta & adress

GrundatRegistrerat 2005-12-05
Bransch Konsultverksamhet avseende företags organisation (SNI 70200)
Adress
Stuvaregatan 6, 531 40, Lidköping
Besök: Stuvaregatan 6, Lidköping
F-skattRegistrerad
MomsRegistrerad
Telefon073-9624343